دادگاه ایالات متحده فلسطين مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مربوط به سقط جنین موارد

یک دادگاه تجدید نظر فدرال تقسیم در امتداد خط حزب تصمیم گرفت روز شنبه به حمایت جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون انکار خانواده برنامه ریزی مالی به درمانگاه که ارجاع برای سقط جنین.

در یک 7-4 رای en banc پنل ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر تایید 2019 قانون گفت: برنامه تنظیم خانواده محدود بود شبیه سقط جنین مربوط به محدودیت های اعمال شده در گذشته و ایالات متحده آمریکا در دیوان عالی کشور تایید آنها.

تصمیم لغو احکام صادر شده توسط متفاوت قضات در سه ایالات غربی آمریکا از جمله کالیفرنیا.

روز دوشنبه حکم یک نشانه چقدر 9th مدار تغییر کرده است از رئیس جمهور تهمت جایگزین 10 قضات بیش از یک سوم از فعال نباشد ، به طور تصادفی کشیده شده پانل های که تصمیم چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها در حال حاضر بسیار بیشتر احتمال دارد به اکثریت جمهوری خواه.

تبلیغات

“دیوان عالی کشور به مدت طولانی شناخته شده است که سقط جنین نیاز به درمان نمی شود همان است که در دیگر روشهای پزشکی” قاضی ساندرا سيد Ikuta منصوب شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش نوشت برای اکثریت است.

9 مدار او گفت: “باید نه “دوم-حدس می زنم” چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد تجزیه و تحلیل خطرات و مزایای این قانون است.

تمام قضات که طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شد جمهوری خواهان از جمله دو نام با مغلوب ساختن پیشی جستن. مخالفان منصوب شد دموکرات ها.

خانواده, برنامه ریزی, سازمان, پزشکی آمریکا Assn., 22 ایالت از جمله کالیفرنیا و منطقه کلمبیا به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن قانون است.

تبلیغات

این تاسیس جدید مورد نیاز برای بودجه توزیع شده تحت عنوان X یک سال 1970 قانون فدرال در نظر گرفته شده برای کمک به زنان فقیر و کسانی که در جدا روستایی تنظیمات دست آوردن خدمات تنظيم خانواده است. در علاوه بر این به ممنوعیت سقط جنین ارجاع این قانون نیاز به دریافت کنندگان وجوه به مراجعه زنان باردار برای مراقبت های دوران بارداری, حتی اگر بیماران می خواهید سقط جنین. گیرنده نیز باید تشویق بیماران به بحث در مورد وضعیت خود را با خانواده های خود و برای گفتن زنان مجرد در مورد مزایای پرهیز.

بیش از 4 میلیون نفر در ایالات متحده از 1 میلیون نفر از آنها در کالیفرنیا تکیه بر عنوان X کمک های مالی برای به دست آوردن پیشگیری از بارداری دهانه رحم و سرطان پستان غربالگری و آزمایش و درمان برای بیماری های مقاربتی است. برنامه ریزی والدین در آن تعیین نمی تواند منطبق با قانون جدید, از دست دادن 60 میلیون دلار در سال در بودجه فدرال به عنوان یک نتیجه.

مخالف قضات گفت: حکومت دهان بند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور کامل از مشاوره به زنان باردار در مورد گزینه های خود را و آنها را ملزم به جای هدایت زنان به سمت زایمان. اکثر این مخالفت گفت: “تایید “ناخالص نفس بیش از حد” توسط دولت و قرار دادن “خود سیاست تنظیمات قبل از قانون است.”

“زنان و خانواده خود را رنج می برند برای آن” قاضی ریچارد Paez یک کلینتون منصوب نوشت برای مخالفان.

9 مدار اکثریت “که بازگشت ما به یک جهان که در آن یک کارمند دولت می تواند محدود به یک حرفه ای پزشکی از اطلاع رسانی به بیمار از طیف گسترده ای از گزینه های مراقبت های بهداشتی در دسترس به او” Paez نوشت.

جولی Rabinovitz, رئيس جمهور و مدیر عامل ضروری دسترسی به بهداشت و درمان به نام حاکم ویرانگر برای میلیونها کم درآمد بیمارانی که تکیه بر بودجه فدرال برای کیفیت جنسی و باروری بهداشت و درمان.

در کالیفرنیا گفت: این قانون در حال حاضر باعث شده 40% کاهش در تعداد بيماران خدمت توسط این برنامه با روستایی و جوامع اقلیت تحت تاثیر نامتناسبی.

“دولت فدرال هیچ کسب و کار در راه گرفتن از توانایی یک زن را در تصمیم گیری های شخصی در مورد سلامت او گفت:” Rabinovitz که گروه غیر انتفاعی اداره فدرال برنامه تنظیم خانواده در کالیفرنیا است.

تبلیغات

بخشی از این قانون است که منع فدرال گیرنده های فضای اداری با ارائه دهندگان خدمات سقط جنین می تواند منجر به بیشتر کاهش زمانی که طول می کشد تا اثر ماه آینده, او گفت:.

پس از سه قاضی پنل جمهوری منصوب حکومت در حمایت از حکومت در ماه ژوئن گذشته یکی دیگر از 9th مدار قاضی به نام داخلی برای بزرگتر, en banc پنل به تجدید نظر در این مورد. اکثریت فعال قضات توافق و برنامه حامیان ابراز امداد.

تصادفی نقاشی از اسامی 11-قاضی en banc پنل و سپس تولید یک اکثریت جمهوری خواه است که به سرعت تصمیم گرفت در یک تقسیم یمن به اجازه قانون به رفتن به جلو.

مخالفان این قانون جدید می تواند به دنبال بررسی توسط دیوان عالی ایالات متحده است که یک محافظه کار اکثریت است که تا حد زیادی طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im