ساندرز بایدن تا حملات به عنوان سر به سر مسابقه شکل می گیرد

DEARBORN, Mich. - دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه را به دو نامزد اصلی و آن را نشان می دهد.معاون سابق رئیس جمهور ج

توسط MINERALNEWS در 17 اسفند 1398

DEARBORN, Mich. - دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه را به دو نامزد اصلی و آن را نشان می دهد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در حال گذراندن اولین تعطیلات آخر هفته خود را به عنوان حزب خود گذشته بالای کاخ سفید مدعی به طور فزاینده ای در نظر گرفتن هدف در یکی دیگر. هر می خواهد به نشان می دهد او بهترین انتخاب قبل از شش آمریکا -- آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن — رای گیری در روز سه شنبه.

این نشان دهنده خطوط جدید از یک مسابقه است که پس از برجسته 20-plus دموکرات. به طور فزاینده ای تلخ matchup می تواند تحمل برای ماه به عنوان بایدن و ساندرز رقابت برای حق به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

"ما دو فرد مسابقه" ساندرز گفت: روز شنبه در دیربورن یک دیترویت حومه با یکی از بزرگترین کشور عرب آمریکا جمعیت. "و در سراسر این کشور مردم هستند و درخواست خود را که نامزد می تواند بهترین شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. من صفر شک در ذهن من است که ما در حال مبارزه است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن."

در سنت لوئیس بایدن گفت که او برای متحد کردن حزب و کشور, و او که با ترویج یک پیام خوش بین.

"اگر شما می خواهید یک نامزد است که شما حزب را هم که اجرا خواهد شد و در مثبت, مترقی, چشم انداز برای آینده روشن نکنید این اولیه به یک کمپین حملات منفی — از آنجا که تنها تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما در مسیر رفتن است — اگر شما می خواهید که به ما ملحق می شود." برنده, او گفت:, `به معنی متحد امریکا نیست, کاشت بیشتر بدست آورد و خشم."

ساندرز معتقد است که هیچ حزب دموکرات را برنده انتخابات ریاست جمهوری "با همان قدیمی همان قدیمی سیاست از سال گذشته است." که جالب توجه است که 78 سال ساندرز است که در واقع یک سال مسن تر از بایدن. اما قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی که خدمت در کنگره از سال 1991 می گوید او bucked استقرار هر دو طرف با دهه با منفور می ایستد که در حال حاضر به او اعتبار خود را برای رهبری یک انقلاب سیاسی "از پایین به بالا."

ساندرز است که متعهد به افزایش دموکراتیک مردم در انتخابات با رسم جوانتر رای دهندگان اقلیت ها و طبقه کارگر و مردم به پای صندوق های رای حتی اگر آنها تمایل به رای دادن در غلظت های پایین تر از بسیاری دیگر از آمریکایی ها. حمایت قوی در میان اسپانیایی ها برداشته ساندرز به پیروزی در نوادا و کالیفرنیا اما بایدن مذکور را شکست او در کارولینای جنوبی و در سراسر بسیاری از ایالات جنوبی که رای دادند در طول هفته گذشته سه شنبه. بایدن به خصوص زد تا نمره با آمریکایی های آفریقایی تبار.

برخی از فعالان ناامید هستند که یک پس زمینه متنوع از زنان و اقلیت ها کاهش یافته و به دو مرد سفید در اواخر 70s. اما در دیربورن ساندرز که یهودی گفت: او الهام گرفته شده بود بسیاری از آمریکایی عرب حمایت او. "من می بینم مردم با هم از بسیاری از زمینه های مختلف. زیبا است," او گفت:.

برترین مشاوران انتظار ساندرز به پایان قوی در واشنگتن است. اما او لغو سفر به, می سی سی پی به تمرکز بر روی میشیگان شنبه بزرگترین جایزه است. او سه میشیگان رویدادهای برنامه ریزی شده در این آخر هفته در حالی که بایدن مبارزات در میسوری و می سی سی پی.

ساندرز گفت: اگر او را نامزد او پشتیبانی خواهد کرد بایدن در برابر تهمت اما "در ماه های باقی مانده, من قصد دارم به آن را روشن آنچه در نظر من هستند و چه جو بایدن هستند."

ساندرز استفاده کرده است بسیاری از میشیگان متوقف می شود به چکش بایدن گذشته برای حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی با این استدلال که آن را نقل مکان کرد بالا پرداخت مشاغل آمریکا به مکزیک و چین در حالی که ویرانگر تولید در یک کشور تحت سلطه صنعت خودرو. او با تمرکز بر بایدن سال در سنا که بایدن حمایت نه تنها موافقت نامه های تجاری و آمریکا جنگ در عراق را نیز ممنوعیت استفاده از بودجه فدرال برای پرداخت هزینه سقط جنین. بایدن اعلام کرد در تابستان امسال بود که او معکوس و موقعیت خود را در آن اما ساندرز گفت که کافی نیست.

"من فکر می کنم ما نیاز به یک نامزد است که می تواند قابل اعتماد در مورد این موضوع. من افتخار می کنم به شما بگویم که من 100% طرفدار انتخاب" ساندرز گفت: جمعه شب در دیترویت.

بایدن شاهد افزایش دهنده پشتیبانی پس از کارولینای جنوبی و سه شنبه و مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که آن را صرف 12 میلیون دلار در شش ایالت آگهی خرید در مکان های رای گیری این شنبه و هفته بعد. آن را بزرگترین واحد تبلیغات تلاش 2020 مبارزات انتخاباتی.

او با استفاده از دو و تلویزیون دیجیتال, تبلیغات, ترویج یک رابطه اش با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دیگر یک تلاش جدید برای مقابله با یک ساندرز حمله بایدن گذشته رکورد در امنیت اجتماعی است. این یک انتقاد ساندرز استفاده کرده است برای ماه هر چند او نیست ذکر آن را به عنوان اغلب در حالی که مبارزه در میشیگان.

"بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده" یک راوی intones در یکی از تبلیغات قبل از تبدیل این موضوع را در Sanders. "تبلیغات منفی کمک خواهد کرد که تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن زمان ما به حزب ما با هم."

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

Jaffe گزارش از St. Louis.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما در هفته نامه `زمین بازی" سیاست پادکست.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب