دو خواهر بودند ناپذیر برای 9 دهه است. در حال حاضر coronavirus مستند را نگه می دارد آنها را از هم جدا

از دوران کودکی 91 سال Corrine Casserly و 95 ساله خواهر اموزش Sorney شده است نزدیک ترین دوستان.

به عنوان زنان جوان در آینده به خود را در هالیوود در اواخر 1940s, آنها می خواهم قرار داده و خود را کوچک, سیاه, لباس ترین شب شنبه و تظاهر به غنی درمان خود را به مرغ لا پادشاه در تام Breneman رستوران بلوار غروب آفتاب و Vine Street.

آنها می خواهم خود را جشن ایتالیایی آمریکایی میراث بعدها در زندگی در “Club Italiano” اجتماعی در سنت جان Eudes کلیسای کاتولیک در نزدیکی خانه های خود را در دره سن فرناندو.

وجود مو قرار ملاقات هر جمعه در ساعت 10 صبح در سالن در وودلند هیلز و دو بار از یک سال و خواهران را شاتل با کلیسا ارشد باشگاه به یک کازینو در سن برناردینو همیشه تقسیم بردن آنها 50-50.

تبلیغات

به نظر می رسید به عنوان اگر هیچ چیز می تواند در حفظ و خواهران از هم جدا نیست حتی خانواده تصمیم به حرکت Sorney به دراز مدت مراقبت از خانه در آغاز سال است. Casserly زندگی می کند که تنها چند بلوک دور در Tarzana بازدید در هر روز است.

سپس COVID-19 همه گیر رخ داد.

اقامت که در آن Sorney است که برای مراقبت قرار داده شده است در یک اقدام احتیاطی مستند. بازدید کنندگان دیگر مجاز و Sorney که خفیف به زوال عقل و نمی تواند راه رفتن در خود است به طور ناگهانی از حد.

تبلیغات

“من نیاز به وجود داشته باشد برای او” Casserly گفت. به دور ماندن حتی برای یک زمان کوتاه او می گوید: “نه من طبیعت است.”

Corrine Casserly and her sister Ruth Sorney

Corrine “چوب پنبهای” Casserly و 91 چپ و خواهر روت “Sienna” Sorney, 95 نگه داشتن دست در این عکس از سال 2018 است.

(حسن نیت ارائه میدهد از Corrine Casserly)

Coronavirus باعث شده است تا خانواده ها و دوستان سالمندان به پذیرش رفتارهای که میرم غیر قابل تصور به نظر می رسید تنها چند هفته پیش.

برای جلوگیری از گسترش مرگبار بیماری تنفسی در میان بیمار و افراد مسن بیشتر مستعد ابتلا به آن مقامات فدرال دستور داده اند که در سراسر کشور توقیف موقت بازديد توسط همه اما ضروری کارکنان در ارشد-مراقبت از خانه و hospices.

حتی در موارد که در آن ساکن است که در نزدیکی, مرگ ترتیبات ویژه ای باید به اجازه ملاقات با بعد از قوم و خویش.

در این عجیب و غریب, عصر جدید, اجتماعی فاصله نگران خانواده های خواب رمان راه هایی برای شکستن دیوار است که آنها را جدا از خانواده خود زندگی می کنند در داخل این مجتمع. آنها موج در آنها از فاصله برگزاری دستباف علائم با محبت با سلام و حمل در مکالمات از طریق پنجره های بسته.

Casserly می گوید Sorney به نام هر روز به او اجازه می دانم که او همه حق است و مانند خانواده ها در سراسر کشور که سالمندان زندگی می کنند و شیوع مربوط به مستندات این دو باید شروع به استفاده از FaceTime برای چت تصویری.

تبلیغات

“این بسیار آزار دهنده” Casserly گفت. “من می توانید تماس خود را بر روی گوشی — که بهترین من می تواند انجام دهد. واقعیت این است که من نمی توانم به آنجا دیدن و صحبت کردن با او و یا سازمان دیده بان زن و شوهر از بازی را نشان می دهد با او از در خارج به عنوان ما گاهی اوقات فراموش — حالا که رفته.”

قبل از وقوع بدتر در هفته های اخیر او مجاز به نگه داشتن خواهرش شرکت با نشستن در پاسیو است که منجر به اتاق او پس از این دو می تواند چت از طریق صفحه نمایش از یک درب کشویی.

“من استفاده می شود به او بوسه خداحافظی — در حال حاضر ما ضربه بوسه در هر یک از دیگر” Casserly گفت: قبل از او یافت در هفته گذشته که او دیگر نمی خواهد اجازه در پاسیو.

جدید طبیعی است که او به کشور و جهان شده اند محوری به می آید به عنوان یک ضربه به باند که او و خواهر او ساخته شده است تا بیش از نه دهه.

“من همیشه از مردم ما مثل دوقلو — به جز ما متولد شد و حدود پنج سال از هم جدا” Casserly می گوید.

خواهران نقل مکان کرد و از روچستر, n. y., به لس آنجلس خود, ایتالیایی, پدر و مادر مهاجر در سال 1945. خود را برادر بزرگتر هنری Sorney که در سال 2006 پیوست خانواده پس از خدمت در نیروی هوایی ارتش در جنگ جهانی دوم است. Casserly که می رود و با نام مستعار “چوب پنبهای” بود 16. Sorney که می رود, “تماشا” بود 20.

Ruth Sorney and Corrine Casserly

اموزش “Sienna” Sorney چپ و Corrine “چوب پنبهای” Casserly عکس در زادگاه خود را از روچستر, n. y., یک سال قبل از نقل مکان خانواده به L. A.

(حسن نیت ارائه میدهد از Corrine Casserly)

چندی پس از ورود به این شهرستان در سال 1936 فورد “وودی” ایستگاه واگن خانواده خریداری یک خانه در هالیوود است.

تبلیغات

و حتی اگر Sorney بود مسن Casserly لذت داشتن خواهر عضویت جوراب هاپ خانه احزاب و اسب کشیده hayrides با او و دوستان او از هالیوود دبیرستان.

Casserly ازدواج کردم و شد و اقامت در خانه مادر افزایش پنج فرزند در خانه او خریداری شده در سال 1950 و هنوز هم در زندگی به عنوان یک زن بیوه بیش از دو بار.

Sorney رفت با پدر و مادر خود را به عنوان یک فرد بالغ و خریداری یک خانه در انسینو با آنها در سال 1964. او هنوز هم صاحب آن خانه. برای خیلی از حرفه ای او را به عنوان یک برق و تلفن اپراتور در یک ایستگاه تلویزیونی.

اگر شما می خواستم به دوستان با Casserly شما تا به حال به رفتار و برخورد Sorney بیش از حد. Casserly می گوید آن را یک معامله بسته است که حتی شوهر دوم شد و هشدار داد در مورد قبل از آنها شروع به دوستیابی در سال 1989.

“توسط golly درست شد!” او با خنده می گوید. “ما او را در همه جا.”

یک داجرز فن Sorney می رسم giggles از Casserly کودکان در جمع های خانوادگی به عنوان او فریاد زد vulgarities در بازیکنان در تلویزیون صفحه نمایش هر زمان که آنها خطا ساخته شده است.

“آه او لعنت مانند یک ملوان!” Casserly به یاد می آورد. “او می داند که هر بازیکن و هنگامی که آنها تجارت او مناسب است.”

هر هفته نزدیک به 70 سال Sorney پیوست برای شام یکشنبه در Casserly خانه در Tarzana.

در شام بودند بزرگ امور در ابتدا با Sorney همراه پدر و مادر خود را. پس از درگذشت او به تنهایی آمد.

با سال گذشته Sorney حال تبدیل شدن به بیش از حد از لحاظ جسمی ضعیف به درایو بنابراین Casserly خواهد بجوش و خروش آمدن سس پاستا در روزهای شنبه و رانندگی شام به خانه خواهر خود را به نگه داشتن پنج شنبه مراسم زنده است.

خانواده تصمیم به Sorney را کلید ماشین دور و حرکت او به ارشد مراقبت در منزل آسان نبود.

بسیاری از خانواده ها در حال حاضر مقابله با احساس گناه بیش از نیاز به محل عزیزان خود را در ارشد امکانات. نداشتن دسترسی به آنها در طول همه گیر می افزاید: تنها به خود غم و اندوه و نگرانی می گوید: باربارا Wogh یک پرستار ثبت شده در وودلند هیلز که کمک می کند تا خانواده ها از دسترسی به مراقبت های پزشکی خود را برای بستگان پیری.

“آنها واقعا احساس بد است که بستگان خود را در هستند که وضعیت آنها تصویر آنها تنها بودن و غمگین” Wogh گفت.

به Sorney اتاق خواب احساس بیشتر شبیه به خانه Casserly و دختران او را آورده و در برخی از مبلمان — nightstand یک لامپ یک صندلی از اتاق نشیمن و تلویزیون برای تماشای بازی را نشان می دهد و محبوب او داجرز.

“من می خواهم نشستن به تخت خواب و تماشای تلویزیون در حالی که Sorney سوفی,” Casserly گفت: بازدید روزانه قبل از وقوع. “من تا به حال با او شام چند شب در هفته. رفتن به دیدن او هر روز شادی برای من است.”

اما Casserly می گوید که با توجه به خطر مطرح شده توسط “این لعنتی ویروس” را به عنوان او آن را قرار می دهد شاید عاقلانه به قبول این ایده که برخی از چیزهایی که نمی باید انجام شود در فرد در حال حاضر.

“من احساس می کنم قطع به درجه,” او می گوید: “اما زمینه ای عاطفی و معنوی اوراق قرضه آنها را شکستن نیست.

“ما هنوز هم بسیار با هم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de