مغلوب ساختن پیشی جستن: استقرار نیروهای به DC را نشان می دهد که چگونه برای سرکوب تظاهرات

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در زمان اعتبار عظیم استقرار گارد ملی و نیروه

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در زمان اعتبار عظیم استقرار گارد ملی و نیروهای فدرال مأموران اجرای قانون به پایتخت کشور گفت: ارائه یک مدل متحده در مورد نحوه سرکوب تظاهرات در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که عظیم نشان از نیروی مسئول تظاهرات در واشنگتن و دیگر شهرهای چرخش آرام تر در روز های اخیر و با تکرار انتقاد خود از فرمانداران که نمی مستقر خود گارد ملی به کمال است.

این یک کنتراست قابل توجه به سخت سرکوب در خارج از کاخ سفید روز دوشنبه شب در حمایت از رئیس جمهوری که می خواست به اقدام تهاجمی در پایتخت کشور یک مثال برای بقیه کشور, ارشد مقام کاخ سفید روز سه شنبه گفت.

"شما باید به یک نیروی غالب," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس رادیویی جدید در روز چهارشنبه. "ما نیاز به قانون و نظم است."

او به سرعت چرخد و به سیاست از لحظه ای اضافه کرد: "شما توجه کنید که همه از این مکان است که باید مشکلات آنها در حال اجرا توسط خواهان. آنها در حال اجرا توسط لیبرال دموکرات."

دفاع بخش پیش نویس طرح های احتمالی برای استقرار فعال وظیفه نظامی در صورت نیاز. پنتاگون اسناد و مدارک بررسی شده توسط آسوشیتد پرس نشان داد برنامه ریزی برای سربازان از ارتش بخش برای محافظت از کاخ سفید و ساختمان های فدرال دیگر اگر وضعیت امنیتی در پایتخت کشور بودند به وخامت و گارد ملی نمی تواند امن امکانات.

اما علاقه ای که اعمال خارق العاده فدرال قدرت به نظر می رسد پایانی در کاخ سفید است. هر چند این حزب در واشنگتن تظاهرات ستایش بود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شنبه یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که مأموران اجرای قانون در معرض خطر نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق. مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع همچنین فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به راه رفتن در سراسر پارک لافایت برای یک فرصت عکس در یک کلیسا پس از تظاهرکنندگان پاکسازی شده بود.

رئیس پنتاگون علامت Esper که راه می رفت با مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان کلیسا در روز دوشنبه اصرار داشت او را نمی دانم, رئیس جمهور مقصد.

"من نمی دانم که در آن من بود" Esper گفت NBC News. او گفت که او تا به حال انتظار می رود برای مشاهده آسیب به حمام تسهیلات بود که تخریب در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید و صحبت با سرباز گارد ملی قرار دارد.

تظاهرات فنر پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را پایین و فشرده فلوید گردن با زانو خود را. تظاهرات خشونت آمیز را خروشان در نمرات از شهرهای آمریکا در یک سطح از ناآرامی های نهان برای چند دهه.

این وضعیت در واشنگتن تشدید دوشنبه, تبدیل شدن به قوی نماد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس تاکتیک و تجلی فیزیکی از لفظی فرهنگ جنگ او دامن زده پس قبل از او انتخاب شد. تقریبا 30 دقیقه قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در واشنگتن, ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس دفع معترضان با آنها چه گفته بودند کپسول های دود و فلفل توپ.

"سی هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه," مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سهشنبه پس از یک شب که در آن به شدت مسلح نیروهای نظامی فدرال و ماموران swarmed شهرستان. مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: "(با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!)."

این سرکوب به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات در خارج از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خشمگین در مورد تصاویر کنار آتش سوزی در پارک خارج اجرایی عمارت با تاریک کاخ سفید در پس زمینه با توجه به زمان و سابق کمپین و مقامات دولت. او نیز عصبانی در مورد پوشش اخبار آشکار او شده بود با عجله به کاخ سفید پناهگاه در طول روز جمعه تظاهرات.

در یک شنبه آدرس در باغ گل رز به نام او در فرمانداران به سطح شیب دار بالا گارد ملی حضور به tamp پایین تظاهرات. اگر آنها نمی, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اعزام نظامی به کشورهای خود را — یک گام به ندرت گرفته شده در تاریخ آمریکای مدرن.

دولت فدرال ارائه شده تحت تاثیر متحده با یک لیست از گارد ملی منابع در دسترس به آنها مقام کاخ سفید گفت. این مقام افزود که تهمت پیام به استانداران بود که اگر آنها نمی, استفاده از تمام ابزار در زرادخانه خود را از آنها نباید انتظار یک دلسوز پاسخ به هر گونه درخواست برای فدرال دلار برای کمک به پاکسازی و بازیابی پایین.

روز دوشنبه 715 سربازان از 82nd Airborne Division وارد پایتخت منطقه در مورد وضعیت در واشنگتن افزایش یافت. آنها در حال مستقر در پایگاه مشترک اندروز در مریلند و فورت لی در ویرجینیا. دو 82 هوابرد ارتش, در مجموع از 1300 سرباز هستند و در حالت آماده به کار در فورت براگ در کارولینای شمالی با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط AP. این طرح که به نام عملیات Themis.

سربازان در حالت آماده به کار در منطقه واشنگتن در حال مسلح و ضد شورش و سرنیزه. پس از AP اولین گزارش صدور سرنیزه شنبه, سفارشات پایین آمد که سربازان نمی خواهد نیاز به چاقو مانند سلاح است که می تواند ضمیمه شده به تفنگ با توجه به دو سرباز از 82 صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود از ترس آنها خواهد بود برای اظهار نظر عموم. این ایده که سرنیزه می تواند در مقابله با غیرنظامیان باعث اعتراض در رسانه های اجتماعی و در میان برخی از اعضای کنگره است.

مقامات دولت بودند خصوصی تصدیق کرد که روز دوشنبه رویدادهای نمی خدمت دولت هست. برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به طور معمول در قدم اهسته با رئیس جمهور و یا حداقل خودداری از علنا انتقاد از او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رفته بود بیش از حد در ظاهر به استفاده از زور برای روشن شدن راه را برای سفر خود به کلیسا.

"وجود دارد هیچ حق شورش حق ندارد برای از بین بردن دیگران مالکیت و حق ندارد به پرتاب سنگ به پلیس گفت:" نبراسکا جمهوری خواه ایالت بن Sasse. "اما وجود دارد اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن."

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن نما برای عکس برگزاری یک کتاب مقدس "من فقط آرزو می کنم او آن را باز کرد یک بار در در حالی که."

آن را دادستان کل ویلیام Barr که به منظور برای اجرای قانون به روشن کردن اعتراض قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا جلوتر از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. یک فرد آشنا با این موضوع گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود اوایل روز دوشنبه بود اما نه اعدام شده اند در زمان بار وارد در پارک لافایت به بررسی صحنه است. او شفاهی را ترتیب داد که در آن زمان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

پس از تظاهرکنندگان شده بود تحت فشار قرار دادند از پارک مغلوب ساختن پیشی جستن آمده از کاخ سفید با چندین مقام دولتی از جمله Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک. ارشد دفاع مقامات به خبرنگاران گفت: Milley نیز آگاه نیست که پارک پلیس و اجرای قانون ساخته شده بود تصمیم به پاک کردن مربع یا که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای بازدید از کلیسای. آنها تا به حال شده است در واشنگتن به هماهنگی فدرال و مقامات مجری قانون بودند اما منحرف به کاخ سفید به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن در نظامی آماده سازی مقامات گفت.

___

Lemire گزارش از نیویورک و لاپورتا گزارش از دلری بیچ فلوریدا. سارا بلیک مورگان در غرب, Jefferson, کارولینای شمالی کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب