تفاوت بین چینی و ژاپنی و کره ای زبان

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد شباهت ها و تفاوت های بین چینی و ژاپنی و کره ای زبان ؟ چیزهای زیا

توسط MINERALNEWS در 16 دی 1398

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد شباهت ها و تفاوت های بین چینی و ژاپنی و کره ای زبان ؟ چیزهای زیادی وجود دارد که ما می توانیم بحث در مورد زمانی که تجزیه و تحلیل این سه زبان اما در این مقاله ما به تمرکز بر روی یک تاریخچه مختصر و اولیه از ویژگی های منحصر به فرد این زبان به علاوه چگونه آنها می تواند متفاوت از یکدیگر است. بنابراین اجازه دهید شروع می شود!

چینی

شروع می کنیم با چینی از آن است که قدیمی ترین از سه زبان. در واقع سرزمین اژدهای سرخ قدیمی ترین زبان در حال حاضر در حال استفاده در جهان است. ما در حال صحبت کردن در مورد یک زبان است که قدمت آن به بیش از 3000 سال پیش!

چین دارای چندین زبان و صدها گویش و تنها یک سیستم نوشته شده.

این استاندارد چینی نوشته شده و زبان ایجاد شد و در سال 1913 یک سال پس از چین اعلام شد جمهوری. به عنوان دیوانه به عنوان آن به نظر می رسد وجود نداشت رایج زبان گفتاری در آن زمان و حال چیزی که باید انجام شود برای متحد کردن زبان است. پس از بازمانده از هزاران سال آن را در نهایت به یک فرم استاندارد نوشته شده است و در حال حاضر یکی از مهمترین و زبان گفتاری در جهان!

بنابراین چینی predates هر دو ژاپنی و کره ای و, جالب, آن را به حال تاثیر زیادی بر هر دو.

ژاپنی

در حالی که در زبان انگلیسی (و دیگر الفبای مبتنی بر سیستم زبان) ما با قرار دادن حروف با هم به شکل کلمات برای بیان ایده های چینی اسکریپت ساخته شده است تا از شخصیت های که حامل فردی معانی (به نام "logograms" یا "logographs").

قبل از قرن 4 میلادی ژاپن را در یک سیستم نوشتن خود را و آن را به تدریج شروع به اتخاذ چینی, اسکریپت ادغام شخصیت های چینی به خود را به سبک ژاپنی است.

زبان ژاپنی با استفاده از شخصیت های چینی در حالی که نگه داشتن خود را در دستور زبان است.

بعد از آن در ژاپن تکامل یافته زبان خود با ایجاد دو, دیگر اسکریپت ها: کاتاکانا و هیراگانا.

کره ای

کره جنوبی واقع شده است و از لحاظ جغرافیایی نزدیک به چین و در نتیجه جای تعجب نیست که زبان کره ای به تصویب رسید شخصیت های چینی ، برخی از شخصیت های گرفته شده برای صدای خود را به ارزش های دیگران برای خود معنی و برخی برای هر دو صدای خود را و معنی. کره جنوبی بود که خود را زبان سخن گفته اما نه یک سیستم نوشتن و از این رو کره به پایان رسید تا "قرض گرفتن" شخصیت های چینی.

اگر این همه برای تلفن های موبایل گیج کننده و نه وضعیت یک باز به ابهام و سپس شما می خواهم راست! توسط 15th Century این منجر به کره ایجاد خود آن زبان نوشته شده است در تلاش برای ترویج سواد در میان مردم رایج است.

آن را یک موفقیت یک شبه و با این حال مردم در کره جنوبی انجام شده با استفاده از شخصیت های چینی برای یک دوره طولانی مدت.

زبان کره ای تنها واقعا آغاز شده که بیشتر به طور گسترده ای در قرن 20th. رشد اقتصادی یکی از دلایل این خصوص به زبان کره ای است که آسان تر به استفاده و یادگیری از چینی. در حالی که وجود دارد هزاران نفر از شخصیت های چینی, کره ای حروف الفبا شامل 14 اصلی صامت و 10 اصلی صدادار است.

چگونه به افتراق این سه زبان

زبان چینی (در خطر از بیان آشکار) است که بسیار پیچیده زبان اما یک راه ساده برای شناسایی شخصیت های چینی است که آنها در میدان و نه زن. شخصیت های ژاپنی نگاه طفیلی و بیشتر انحنا.

بصری هر دو ژاپنی و کره ای نیز باز تر و بزرگ تر از چین است که متراکم تر است.

راه دیگر برای تشخیص الفبای کره ای است که از اصلی دایره ای شکل این ویژگی که منحصر به فرد برای آن یافت نمی شود و در ژاپنی یا چینی.

چین باستان مورد استفاده نوشته شود از بالا و پایین و راست به چپ اما پس از انقلاب فرهنگی در چین, چینی سنتی تر شده امروز به قوت خود باقی است و در حال حاضر نوشته شده است به صورت افقی.

نیز, ژاپنی, جهت نوشتن الهام از چینی به طور سنتی همچنین نوشته شده در "بالا و پایین" فرمت اما در حال حاضر نیز نوشته شده است به صورت افقی.

نگاهی به سه زبان در کنار یکدیگر (هر یک به معنی "خلاق ترجمه"!) و شما خواهید دید ویژگی های توصیف شده در بالا:

چینی ساده شده:

创译

ژاپنی:

クリエイティブ トランスレーション

کره ای:

크리에이티브 트랜스레이션

در خلاق ترجمه تفاوت ها و شباهت ها از هر زبان ما را مجذوب خود میکند. پس از همه این است که ما تخصص! اگر شما به دنبال گسترش کسب و کار خود را بیش از و یا از کشورهای آسیایی مانند ژاپن و چین و کره جنوبی زبان یک ابزار مهم است. دریافت در تماس با ما امروز برای دیدن چگونه ما می تواند کمک به شما برای گسترش کسب و کار خود را به مناطق گسترده و رسیدن به مخاطبان جدید. ارسال یک ایمیل به info@creativetranslation.com و یا با دفتر ما تماس بگیرید در +44 (0)207 294 7710 و ما خوشحال خواهید بود برای کمک به!

عکس های اعتباری: LXW-خلاق از طریق iStock

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب