در پورتلند یک دیوار از مادران و برگ دمنده در برابر گاز اشک آور

به عنوان اعتراض برای عدالت نژادی در پورتلند اند ادامه داد: برای بیش از 50 شب, قابل توجه, تصاویر جدید و تاکتیک

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

به عنوان اعتراض برای عدالت نژادی در پورتلند اند ادامه داد: برای بیش از 50 شب, قابل توجه, تصاویر جدید و تاکتیک های پدید آمده اند – به خصوص در مقاومت به فدرال مأموران اجرای قانون که عملیات به دست آورده اند خشم Oregonians که آنها را می خواهید به ترک.

یک گروه از زنان که خود را دیوار از مادران کشیده شده توجه ملی چادری در دوچرخه کلاه و عینک ایمنی. آنها لینک سلاح به شکل یک سد محافظ بین اجرای قانون و زندگی ماده معترضان که به خیابان ها ریختند و پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

در آخرین لحظه اسیر در یک جمعیت بزرگ از زرد-garbed زنان آواز خواندن به عنوان اگر یک لالایی "دست ها بالا نمی کند لطفا به من شلیک کنید."

مادران می گویند که آنها به دنبال جهت از رهبران و رانندگی چشم انداز است که "ما مادران را برخی از بازدید فیزیکی امید ما سیاه و قهوه ای بچه ها و دوستان و همسایگان و عزیزان خواهد بود امان از درد."

در فیلم دیگری نیز صورت گرفته توسط روزنامه نگار مستقل Sergio المس یک معترض با استفاده از یک چوب هاکی به عقب راندن یک قوطی گاز اشک آور و گاز. یکی دیگر از استفاده از یک برگ دمنده به را گاز تاکتیک استفاده شده در سال گذشته توسط معترضان در هنگ کنگ است.

دولت و رهبران محلی بارها و بارها به نام برای ماموران فدرال به ترک این شهر با این استدلال که حضور خود را ساخته شده است که در حال حاضر تنش محیط زیست بدتر است.

"پلیس فدرال خود را راهپیمایی سفارشات در چگونه آنها در حال رفتن به انجام کارهای" پورتلند Police Association جمهور Daryl ترنر گفت NPR در روز سه شنبه. "و این که هماهنگی نشده بود ساخته شده با پورتلند پلیس."

در پاسخ به هر دو فدرال اقدامات در پورتلند و تهدید ضمنی رئیس جمهور تهمت به استقرار ماموران فدرال به دیگر شهرهای ایالات متحده بیش از یک دوجین آمریکا شهرداران باید با ارسال نامه سرگشاده ای به دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ.

نامه تماس در وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی برای خروج این نیروها از شهرهای آمریکا و توقف برنامه ای برای ارسال هر مطلب.

"استقرار نیروهای فدرال در خیابان های جوامع ما شده است نه درخواست شده و نه آن است که قابل قبول است. در حالی که ایالات متحده مارشال داشته اند قضایی در داخل فدرال courthouses برای چندین دهه آن را غیر قابل قبول است و سرد است که این دولت تشکیل شده و مستقر U. s. Department of Homeland Security سریع استقرار واحد و ارسال به مقامات فدرال برای انجام کنترل جمعیت در خیابان های شهر و بازداشت افراد" شهرداران نوشتن.

آنها نقطه به نقطه فدرال افسران استفاده از کمتر کشنده مهمات علیه معترضان که باعث آسیب جدی و به گرفتن از مردم در کوچه و خیابان و کشیدن آنها را به بینام و وسایل نقلیه. "این تاکتیک ما انتظار داریم از رژیم های اقتدارگرا – نه ما دموکراسی" شهرداران نوشتن.

در روز سه شنبه گرگ گفت: "پورتلند منحصر به فرد است" و استدلال می کند که مقامات محلی و پلیس انجام نداده بود به اندازه کافی برای کنترل آنچه او گفته بود خشونت ناشی از شبانه تظاهرات و گفت: کسانی که اعتراضات به طور فزاینده تهدید فدرال ساختمان های مرکز شهر.

مورد تهمت و تهدید به ارسال فدرال افسران به شهرهای دیگر گرگ گفت: خبرنگاران می تواند "از کاخ سفید است."

اورگان دولتی کیت براون گفت: این وضعیت در پورتلند شده بود شروع به آرامش قبل از فدرال نیروهای وارد شده است.

"واقعیت تلخ این است, این است که در مورد نمره امتیاز سیاسی با [تهمت بزرگ را] پایه" براون گفت: PBS NewsHour در روز دوشنبه. "این است که در مورد سیاسی تئاتر است. اگر آنها واقعا علاقه مند به حل مشکل و یا در امنیت عمومی آنها خواهد بود مایل به د-تشدید و گفتگو بپردازد."

"در عوض آنها را به نیروهای بیشتر به خیابان" او اضافه شده است. "آنها را مسالمت آمیز معترضان به بینام و اتومبیل. و متاسفانه در آخر هفته گذشته آنها تقریبا به کشته شدن یک تظاهرات مسالمت آمیز. این کاملا ظالمانه است. آن است که تخطی از این اصول که در این کشور تاسیس شد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن