مغلوب ساختن پیشی جستن خم به واقعیت سگک تحت فشار سیاسی

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت است که با داشتن به چهره واقعیت است که رویکرد خود را به کروناویرو

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت است که با داشتن به چهره واقعیت است که رویکرد خود را به کروناویروس بحران است به او صدمه دیده است سیاسی. در این هفته او تصمیم به تغییر دوره حداقل در حال حاضر. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

با COVID-19 موارد بالا رفتن در مکان های کلید خود را به مناسبت انتخاب مجدد و نظرسنجی شماره در همان مکان پایین رفتن رئیس جمهور تهمت شده است جعبه به تغییر ،

بیایید روکش. این هفته به عنوان NPR عایشه Rascoe بازگو NPR نسخه صبح جمعه تهمت:

  • تایید پوشیدن ماسک خواستار آن را "وطن پرست" پس از مقاومت در برابر آنها را علنا برای ماه می باشد.
  • اذعان کرد که این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بدتر قبل از آن بهتر می شود پس از ماه اخراج جدیت آن.
  • حمایت از او اصرار که بازگشایی مدارس در این پاییز قبلا تهدید به جلو و چه کوچک بودجه فدرال مدارس دریافت خواهید کرد.
  • لغو فرد در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که قرار بود به اتفاق در جکسون ویل فلوریدا., پس از lambasting کارولینای شمالی فرماندار برای قادر به تضمین می کنند که یک فرد در کنوانسیون می تواند مجاز را در دولت خود را در ماه اوت. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن سرگرم کننده ساخته شده از دموکرات ها برای برنامه ریزی های مجازی کنوانسیون شیکاگو کنوانسیون در حال حاضر خواهد شد تا حد زیادی مجازی ،

اشتباه نکنید این تهمت های سیاسی, گریه های عمو.

نظرسنجی ها نشان داده اند او تانک در برابر دموکرات جو بایدن در کشورهایی مانند پنسیلوانیا و فلوریدا. این مکان او برنده در سال 2016. بایدن در حال حاضر به طور متوسط بیش از 7 امتیاز در پنسیلوانیا است. یک نظرسنجی فاکس نیوز منتشر شد پنج شنبه است بایدن تا 50 درصد به 39 درصد.

در فلوریدا در میان نزدیکترین متحده در گذشته چندین انتخابات ریاست جمهوری آن را قابل ملاحظه ای داستان مشابه است. بایدن پیش به طور متوسط بیش از 7 امتیاز و کلمبیا کلمبیا نظرسنجی از روز شنبه قرار بایدن تا 51 درصد به 38 درصد است. که از آنچه بود فقط یک 4-نقطه بایدن رهبری در ماه آوریل در همان نظرسنجی.

چقدر مهم است این اعداد ؟ اگر بایدن به نگه داشتن بر روی همه چیز هیلاری کلینتون در سال 2016 و اضافه کردن پنسیلوانیا و فلوریدا آن را به اندازه کافی خواهد بود برای قرار دادن بایدن بیش از آستانه را به نفع خود. او می خواهد در 281 آرا. یک نامزد نیازهای 270 اکثریت 538 موجود آرا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که انتخابات در اشتباه هستند که آنها undersampling خواهان. که استدلال آنها را ساخته اند برای سال. در سال 2012 در واقعیت وجود دارد تلاش برای "unskew انتخابات" از جمهوری خواهان ارائه جدید "اصلاح" اعداد از هر نظرسنجی.

که در واقعیت به میت رامنی برنده شد. اما در روز انتخابات unskewers در اشتباه بودند و باراک اوباما برنده گشتند. در سال 2016 نظر سنجی های ملی خیلی مرده — هیلاری کلینتون رهبری به طور متوسط 3 امتیاز کلی قبل از روز انتخابات, و او برنده رای مردمی با 2.

که در آن مشکل واقعی وضع شد و در ایالات متحده به ویژه در غرب میانه. برخی از نظرسنجی با استرلینگ سوابق قبل از سال 2016 زخم بودن نادرست است. شده اند وجود دارد تلاش های در جریان پس از انتخابات گذشته و سعی در رفع آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به عملکرد و یا تعظیم به فشار. اما این پایین ترین نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری سیاسی و نه حتی او می تواند انکار کند که مشکل او حتی اگر او در تیم نیست گفت: پس publicly.

اگر شما باور نمی کنم این نظر سنجی فقط در زبان بدن است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین درخواست شده است برای اطلاعات بیشتر بحث ها از در حال حاضر اختصاص داده شده سه با بایدن مبارزات انتخاباتی خود مدیر بود تنزل مقام و در حال حاضر وجود دارد راه اندازی مجدد این تلاش است.

به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک استراتژیست و بایدن مبارزات انتخاباتی به طور کامل انتظار می رود در این مسابقه به سفت. آنها بر این باورند بایدن حمایت با مستقل که ممکن است بدون چربی نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد نرم. به عبارت دیگر بسیاری از کسانی که رای دهندگان ممکن است به خوبی بازگشت به سوی مغلوب ساختن پیشی جستن با سقوط اگر آنها حس او را از دست زدن به چیزهای حاشیه ای بهتر است.

اما با انتخابات فقط 101 روز دور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا خارج از زمان به نفع خود آنها را به عقب.

"من می توانم بگویم من به طور کامل مسئول" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او را مسئول آمریکایی مرگ و میر به دلیل کم اهمیت جلوه دادن شدت COVID-19. "اما شما می دانید که یک روز ما تا به حال یک ویروس در آمده است... ."

با یک جامد و در حال رشد — اکثر آمریکایی ها گفت: آنها رد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته بدترین بیماری همه گیر در یک قرن, اگر او از دست می دهد و انتظار می رود که به یکی از چیزهایی که تاریخ به یاد خود را در مورد انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن