کسانی که $1,200 اضطراری پرداخت در حال ورود و جمع بدهی ممکن است چشم دوخته اند آنها را

بزرگنمایی این تصویر

سیاتل نوازنده شروع نورا از دست داد همه درآمد خود را در این بیماری همه گیر. با سه جوان به تغذیه خانواده است که مشتاق به دریافت اضطراری دولت پول. حسن نیت ارائه میدهد از Sonja Scarseth پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از Sonja Scarseth

کسانی که $1,200 فدرال پرداخت به کمک آمریکایی ها از طریق coronavirus بحران را شروع کرده اند پس از رسیدن در برخی از مردم در حساب های بانکی از طریق واریز مستقیم. اما بسیاری از مردم را به صبر طولانی وجود دارد و می تواند مشکلات مانند جمع بدهی گرفتن پول قبل از شما انجام دهد.

کسانی که امکان گرفتن چک در پست الکترونیکی آنها را ببینید ممکن است برای هفته ها یا حتی ماه. برای به دست آوردن پول سریع تر میلیون ها نفر از مردم را مجبور به پرداخت مستقیم اطلاعات حساب به IRS.

IRS است که فقط شروع به “پورتال” آنلاین به شما اجازه انجام این کار است. اولین رفت و زندگی می کنند اما آن را فقط برای افرادی که نیاز به فایل مالیات است. یکی دیگر از ابزار انتظار می رود در این هفته اجازه خواهد داد که هر کس دیگری به ارائه IRS اطلاعات حساب برای واریز مستقیم اگر IRS در حال حاضر نیست آن را داشته باشد.

لورن ساندرز با غیر انتفاعی ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز امیدوار است این سیستم به زودی باید گزینه های متعدد برای دریافت پول است. “امیدوارم آنها می توانند راه اندازی پرداخت مستقیم به بانک های سنتی به حساب و یا به اعتباری, حساب,” او می گوید. بنابراین دولت می تواند پول بار بر روی یک نوع از کارت بدهکاری است که نیازی نیست شما به یک حساب بانکی.

میلیون ها نفر از کاهش درآمد آمریکایی ها ندارد, سنتی, حساب های بانکی. و ساندرز و مصرف کننده های دیگر طرفداران نگران این هستند که افرادی که نیاز به پول بیشتر ممکن است قادر به آن را به سرعت.

شروع نورا زندگی در سیاتل که در آن همه گیر برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا
او یک ویولونیست و حوادث شد و به سرعت به نام خاموش.

“من از دست همه درآمد من” نورا می گوید. او معمولا cobbles با هم زندگی می کنند با انجام و آموزش موسیقی در مدارس و جاهای دیگر. او کاملا چند گیگ مشاغل “حداقل 12 شغل های مختلف, بنابراین آن را بزرگ گیج کننده مجموعهای از چیزهایی است.” بنابراین او تا به حال مشکل در تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت دولت سایت به فایل برای بیکاری.

شوهر او باعث می شود فقط بالاتر از حداقل دستمزد در یک خودرو برخورد تعمیر فروشگاه. او ساعت قطع شده است به عقب, و آنها را به سه دختر بچه ها.

“این بسیار ترسناک” نورا می گوید. “به خصوص از آنجایی که ما در حال حاضر … یک خانواده کم درآمد. ما با تکیه بر ما مدرسه محلی مواد غذایی بانک و مدرسه رانندگی-up گرفتن و رفتن وعده های غذایی.”

بنابراین زن و شوهر است که واقعا به دنبال به جلو به گرفتن که پول اضطراری از دولت است. از آنجایی که آنها در زمینه مالیات به صورت الکترونیکی پرداخت باید به طور خودکار و از طریق واریز مستقیم. “من من چک کردن حساب بانکی روزانه برای دیدن اگر آن را وارد کرده است” نورا می گوید.

اما برخی از بدهی. نورا شوهر کردم و فتق آنها بوده است و در تلاش برای پرداخت غیر منتظره لایحه پزشکی برای بیش از $5,000.

البته بسیاری از مردم کم درآمد باید صورتحسابها که می تواند در جمع بدهی. و ساندرز نگران است که میلیون ها آمریکایی را به اضطراری دولت پرداخت ربوده حق از حساب های بانکی خود را.

“این اتفاق می افتد در همه زمان ها به مردم می گوید:” فرح مجید وکیل حقوقی, خدمات, Alabama. او اشاره می کند که جمع بدهی اغلب احکام دادگاه علیه مردم را قادر می سازد که جمع به دریافت پول خود را از بانک.

اگر جمع آوری بدهی می توانید پیدا کردن پول در حساب بانکی او می گوید: “آنها فقط می تواند با شتاب هر چه پول در آن وجود دارد به طوری که آن را واقعا آسان را برای آنها را به جمع آوری پول خود را که در راه است.” برخی از ایالت ها را حمایت از, اما بسیاری از اجازه می دهد تا جمع به گرفتن مبالغ زیادی از پول, مجید می گوید.

و او می گوید: زمانی که یک بررسی در می آید مانند بازپرداخت مالیات جمع می حمله با چنگال. بنابراین او در حال حاضر نگران است که جمع ممکن است آماده سازی خود برای گرفتن این اورژانس پرداخت.

“این چیزی است که واقعا می ترساند من,” او می گوید. “افرادی که نیاز به این پول ها بستگی آن به شدت در حال حاضر به همین دلیل است که دولت به آنها پس از آن می تواند به نوبه خود در اطراف و از دست دادن آن را به طور غیر منتظره و نه هر گونه گزینه.”

اما چیزی است که دولت می تواند انجام دهد سعی کنید برای جلوگیری از جمع بدهی. در حال حاضر وجود دارد یک سیستم برای محافظت از مزایای تأمین اجتماعی. کسانی که پرداخت های دولت در حال کدگذاری در یک راه خاص.

“بانک ها به طور خودکار می دانم که اجازه نمی جمع گرفتن که پول می گوید:” NCLC را در سر میپرورانند.”ما در حال تلاش برای دریافت این محرک پرداخت رمزی در همان راه دقیق هستند زیرا در نظر گرفته شده برای مواد غذایی و نیازهای اساسی مانند امنیت اجتماعی پرداخت.”

وجود دارد برخی از حمایت هر دو حزب است. در ضمن اگر شما فکر می کنم جمع بدهی یا وام دهندگان دیدار با دسترسی به حساب بانکی شما ممکن است گرفتن پول طرفداران می گویند شما احتمالا می خواهید برای هوشیار در مورد گرفتن پول که قبل از آنها انجام دهد. و یا شما می توانید ارسال پول به یک حساب بانکی یا کارت اعتباری در صورتی که امکان پذیر می شود که طرفداران می گویند.

چیزی دیگری به سازمان دیده بان برای فراتر از جمع آوری بدهی. مگر اینکه شما امنیت اجتماعی اگر شما نمی پرونده مالیاتی در دو سال گذشته شما نمی توانید پرداخت های ارسال شده به شما به طور خودکار. و اگر شما یک فایل بازگشت اما یک بررسی برای شما ارسال در ایمیل شما خواهد پرداخت بسیار سریع تر ثبت نام با IRS برای پرداخت مستقیم.

آخرین اطلاعات در مورد چگونه به انجام این کار همراه با چقدر پول شما باید انتظار خود را بر اساس درآمد و این که آیا شما کودکان در دسترس است در این IRS صفحه وب است.

برای افراد بدون حساب بانکی که می خواهم برای باز کردن یک ساندرز’ غیر انتفاعی است که مردم به رفتن به joinbankon.org. این سایت را پیشنهاد راه هایی برای انجام این کار حتی اگر شما تا به حال مشکل با حساب های بانکی در گذشته بنابراین شما می توانید خود را دولت پرداخت بیشتر به سرعت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de