شهرستان دارای بالاترین نرخ COVID-19 نفر در سواحل غرب

SPOKANE بشویید. - بالاترین نرخ coronavirus موارد از هر شهرستان در ایالات متحده West Coast, است, واشنگتن, دولت,

توسط MINERALNEWS در 14 اردیبهشت 1399

SPOKANE بشویید. - بالاترین نرخ coronavirus موارد از هر شهرستان در ایالات متحده West Coast, است, واشنگتن, دولت, شهرستان Yakima.

کارشناسان بهداشت و درمان نقطه به تعداد زیادی از کارگران ضروری تعداد زیادی از موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات و کشاورزی نیروی کار زندگی و کار در محله های نزدیک به علل. این شهرستان در حدود 250000 نفر از ساکنان.

"ما نه فقط به عنوان بسیار به عنوان بقیه از دولت به دلیل نیروی کار ما در حال رفتن به محل کار" گفت: لیلیان براوو یک سخنگوی Yakima بهداشت منطقه. "جسمی رفتن به محل کار هر روز در حال رفتن به قرار دادن شما در معرض خطر بالاتر از دیگران است."

به عنوان جمعه, شهرستان Yakima بود 1,203 موارد مثبت و یک رای از 455 مورد در هر 100,000 ساکنان بالاترین در کشور است. دوم شد فرانکلین کانتی در 326 مورد در هر 100,000. ایالت طور متوسط 185 مورد در هر 100,000 نفر.

شهرستان Yakima, 140 مایل (225 کیلومتری) جنوب شرقی سیاتل نیز تا به حال تعداد نسبتا بالایی از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با 47. براوو گفت: مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات حساب برای حدود یک سوم از موارد و بسیاری از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در شهرستان است.

براوو گفت: سلامت منطقه درگیر است با آزمایش کارکنان و ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات.

دولت سلامت افسر دکتر کتی Lofy گفت: واشنگتن وزارت بهداشت مقامات فرستاده شد به Yakima برای کمک به مراقبت طولانی مدت امکانات مقابله با شیوع بیماری.

"من فکر می کنم آنچه که ما شاهد هستیم در برخی از این بیماری آن است که آیا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و یا یک کارخانه فرآوری مواد غذایی است که شما می توانید تعداد زیادی از مردم هم وجود دارد مقدار زیادی از انتقال و سپس همه این افراد به خانه و بازگشت به جوامع خود و دیگران را آلوده در خانواده خود و دیگران در جامعه خود" Lofy گفت.

در ضمن تقریبا 73,000 از 115,000 شهرستان Yakima, مشاغل, یا 63 درصد هستند ضروری در صنایع از قبیل کشاورزی, بهداشت و درمان و عمده فروشی تجارت با توجه به شهرستان Yakima انجمن توسعه.

"ما نه به عنوان تعطیل به عنوان برخی از مناطق در دولت" براوو گفت.

این شهرستان دارای تعداد زیادی از مردم در کشاورزی و صنایع غذایی. بسیاری از کار و زندگی در محله های نزدیک که می تواند به گسترش این بیماری است.

با فصل برداشت فقط در جریان براوو گفت: بهداشت و درمان منطقه با احتیاط آن است که عفونت رای ادامه خواهد داد به رشد به خصوص در مسکن برای کارگران مهاجر که گرایش به تنگ.

دولت به تازگی با صدور دستورالعمل های جدید برای محافظت از کشاورزان در برابر COVID-19.

جدید وزارت کار و صنعت قوانین نیاز تولید کنندگان و اپراتورها به روش برای یک مشکوک یا مورد تایید شده از این ویروس به آموزش کارگران در بهداشت و درمان توصیه های, و به کارکنان ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند. آنها همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود فاصله اجتماعی و موانع فیزیکی بین کارگران به دست شویی ایستگاه و برای افزایش بهداشت.

اما دو کارگر گروه شکایت در Skagit County Superior Court به دنبال قوانین سخت تر و فوری نظارت.

Yakima مبتنی بر حمایت, گروه, لاتینی مدنی داد که خواستار دولت اتخاذ استانداردهای قابل اجرا برای محافظت از کارگران کشاورزی از قرار گرفتن در معرض. این سازمان اشاره کرد 96 درصد از کشاورزی دولت کارگران Latinos با بسیاری از زندگی در زیر سطح فقر و بدون مزایای مراقبت های بهداشتی.

با وجود بالا بودن تعداد موارد سیستم مراقبت های بهداشتی در شهرستان Yakima است نه غرق براوو گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

"ما باید از این ظرفیت برای خدمت به افراد" او گفت:. "جامعه انجام داده است یک کار بزرگ است."

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. اما آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی افراد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب