به عنوان انتاریو بازگشایی تنها مادر در معرض خطر بالا برای COVID-19 نگرانی افراد معلول هستند که فراموش شده

یادداشت سردبیر: برخی از آنها نامیده می شوند COVID-19 "بزرگ اکولایزر" به دلیل آن می تواند یکسره آلوده هر کسی. ا

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: برخی از آنها نامیده می شوند COVID-19 "بزرگ اکولایزر" به دلیل آن می تواند یکسره آلوده هر کسی. اما تاثیر آن بر افراد و خانواده ها است که به دور از برابر است. ستاره ویروسی نابرابری سری به نظر می رسد در چگونه مردم از جنبه های مختلف زندگی را دیده اند زندگی خود را تغییر دهید و در برخی موارد چگونه آنها تضعیف از طریق شبکه امنیت از حمایت دولت.

به عنوان انتاریو شروع به بازگشایی کولت لنگدن است احساس بیشتر نگران در مورد امکان ابتلا به مخوف COVID-19 ویروس از او در اوایل این سال که این استان رفت و به مستند.

"این همه عجله برای بازگشایی, اقتصاد, من واقعا فکر می کنم این امر می تواند منجر به مرگ به من گفت:" لنگدن ساکن باری که در زندگی با مشکلات بهداشتی متعدد از جمله فیبرومیالژیا خون-اختلال سیستم ایمنی آسم و PTSD.

"دولت در حال صحبت کردن در مورد حفاظت از افرادی که مسن هستند و آسیب پذیر اما همه این سیاست های جدید و اطلاعیه ها می گویند هیچ چیزی در مورد افرادی مثل من که غیر فعال هستند و در معرض خطر."

37-سال-مادر مجرد و گفت: او نیست او را ترک خانه از اوایل ماه مارس زمانی که این مستند آغاز شد.

او با تکیه بر پول از Ontario Disability Support Program برای یک مدت زمان طولانی برای کمک به پوشش اجاره و هزینه های دارو. او را برای اعمال CERB اما می گوید او تنها حدود نیمی از این پول چرا که او در ODSP.

مواد غذایی جامعه حمایت از برنامه استفاده می شود به او تکیه می کنند به شدت برای زنده ماندن باید تعطیل در طول همه گیر به جز یک بانک مواد غذایی.

او می تواند برای چند روز به دنبال کسی در Facebook به کمک با خرید و تحویل از نیازهای اساسی او را.

"افرادی مثل من, ما قصد داریم از طریق یک سکوت مبارزه است که هیچ کس به نظر می رسد به توجه به" او گفت:.

بعضی از آنها نامیده می شوند coronavirus "بزرگ اکولایزر" را به عنوان آن می تواند یکسره آلوده هر کسی اما تاثیر آن inflicts بر مردم است که به دور از برابر است. فقط به عنوان خانواده های آرایش و اجتماعی و اقتصادی وضعیت متفاوت ریسک می تواند بسیار متفاوت وقتی که می آید به زندگی در عصر COVID-19.

در حالی که آن را نگرانکننده برای لنگدن به دیدن یک جمعیت از افراد که بسیاری از آنها بدون ماسک mingling در پارک مانند تورنتو تثلیث Bellwoods به عنوان اگر وجود ندارد یک ویروس مرگبار ravaging جامعه مسئله بزرگتر این است که دولت نمی گذاشته جامد طرح به مراقبت از افراد با شرایط پزشکی که قرار دادن آنها در معرض خطر است.

او و دخترش درست 10 نقل مکان کرد تا باری از GTA حدود پنج سال پیش.

زندگی تحت مستند ثابت مبارزه برای بقا است.

لنگدن می شود 1800 $در هر ماه از ODSP به علاوه چند صد بیشتر از فدرال اورژانس کودک نفع برنامه است.

"هنگامی که شما آن را از طریق اجاره و آب و برق در بالای در تلاش برای پرداخت بدهی کارت اعتباری در تلاش برای ارائه رژیم غذایی خاص به دلیل بیماری تقریبا چیزی نمانده است" گفت: لنگدن.

قبل از COVID-19, لنگدن مشغول به کار به عنوان یک فروشنده برای درآمد مکمل. هنوز او و دخترش را دریافت کنید مواد غذایی تازه از گروه هایی مانند ارتش نجات جامعه از سنت وینسنت د پل و باری خوب جعبه مواد غذایی و مواد غذایی محلی بانک.

در حال حاضر تنها غذایی که بانک باز است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آن است که ضعف تقاضا, او گفت:.

"هر کس حق دارد تنها مثل یک چهارم از آنچه که آنها استفاده می شود به قبل از."

آن را بسیار سخت تر برای مردم مانند لنگدن که یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن به عنوان آنها نمی تواند بیرون رفتن و تحویل خانه خدمات اتفاق می افتد تنها یک بار در ماه او گفت:.

او دارو شامل نسخه شاهدانه برای درمان برخی از چندین بیماری های مزمن. این است که نه تحت پوشش ODSP و او در تلاش برای آن پرداخت.

تا آنجا که او می خواهم برای دیدن زندگی به حالت عادی بازگشت لنگدن گفت که او نگران افزایش COVID-19 مورد به عنوان یک نتیجه از بازگشایی و در مورد عدم حمایت از افراد معلول.

"این فقط احساس می کند مانند هر کس دیگری است که پشتیبانی از هر کس دیگری است که گفت: ما اینجا هستیم برای شما, اما به وضوح وجود دارد هیچ پول برای مردم در ODSP."

لنگدن گفت که دولت را تهدید به مجازات افرادی که دریافت پول اضطراری آنها سزاوار نیست به سادگی برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن است که "اذیت و آزار" افراد کم درآمد است.

"مردم در کمک های اجتماعی همیشه دیده می شود به عنوان کلاهبرداران و تنبل و این فقط عادلانه نیست.

"این یک ننگ است که من بیمار از احساس چرا که هر کسی می تواند تبدیل به معلول هر زمان."

اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به عنوان بخشی از ستاره های ویروسی نابرابری مجموعه تماس گیلبرت Ngabo در gngabo@thestar.ca و/یا پریا Ramanujam در pramanujam@thestar.ca.

Gilbert Ngabo


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب