وجود دارد می رود عروس: Coronavirus ضربه عروسی صنعت

بزرگنمایی این تصویر

سه شنبه Nguyen و آلن گروس قادر به دریافت مجوز ازدواج — اما coronavirus قرار داده و پرداخت می شود به عروسی خود را برنامه. پل Flahive پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پل Flahive

شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال بستن در اجتماعات بزرگ و CDC توصیه بیش از 10 جلسه — که منجر به ناامیدی برای بسیاری از عروس و دامادها.

سه شنبه Nguyen و آلن گروس را متوقف و در دادگاه شهرستان در شهرستان سن آنتونیو روز دوشنبه خود را انتخاب کنید تا مجوز ازدواج. من با آنها در سمت راست پس از آن و با توجه به همه گیر — ایستاده بود به عنوان دور به عنوان میکروفون اجازه می دهد. آنها دریافت مجوز اما حاضر نیست به عنوان شاد به عنوان آن می تواند.

“من مسلما تقریبا گریه زمانی که ما رو مجوز ازدواج چون من نمی دانم که آیا یا نه آن را به اتفاق می افتد” Nguyen می گوید. او با مادرش زندگی می کند در هوستون که در آن Nguyen و ناخالص در حال برنامه ریزی برای ازدواج در دو هفته در یک کاتولیک مراسم است. در هر توده مادرش شده است نظارت بر نحوه کلیسا رسیدگی به این وضعیت است. “من صحبت کرد به من و مامان شب گذشته” Nguyen می گوید: “و او پیامک من امروز صبح.”

بسیاری از خانواده های خود نیاز به پرواز و بسیاری از اعضای مسن هستند. گروس می گوید آنها در حال حاضر در 20 لغو شد. “به امن ما می دانیم که ما باید بسیاری از مردم سفر — آنها باید در هواپیما. و شما می دانید ما بستگان سالمند بیش از حد. پس از آن واقعا در مورد ایمنی است.”

نگوین و ناخالص برنامه ریزی شده بود را برای یک سال, اما در پایان تصمیم گرفته شد تا برای آنها ساخته شده. چند ساعت پس از مصاحبه این شهرستان محروم تجمعات بزرگتر از 10 نفر است.

در ضمن جسیکا Elizarraras و TJ Skrodzki هستند و ویدئو کنفرانس خود را با برنامه ریز عروسی, اردن Maney, در مورد گام های بعدی پس از آنها به تعویق افتاد عروسی خود را.

“آیا شما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن آن در سال 2020?” Maney می پرسد.

Elizarraras پاسخ “منظور من این سخت است زیرا ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته. بنابراین می توان گفت ممکن است و اگر توسط مه اگر آن را نگاه نمی کند بهتر است ما هنوز هم در همان s***** قایق.”

نوازنده کریستینا Trongone می شود مقدار از درآمد خود را از انجام مراسم ازدواج و از رزرو نوازندگان برای مراسم عروسی. پل Flahive پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پل Flahive

زن و شوهر ممکن است هنوز هم از دست دادن سپرده ها به دلیل تغییر زمان اما Maney می گوید: فروشندگان در حال انعطاف پذیر است. وجود محل گل, خدمات مواد غذایی و بیمه و بسیاری از جزئیات دیگر به آهن ، و به نگه داشتن آن در سال 2020 Elizarraras و Skrodzki ممکن است نیاز به کتاب در یک روز خاموش مانند یک شنبه و یا جمعه. آنها دیوانه در مورد این ایده اما در پایان آنها فقط می خواهم به ازدواج می شود. آنها موافقت مجدد با برنامه ریز عروسی در چند روز.

“که شد” Elizarraras ناله.

“خوشحالم که ما یک برنامه ریز هر چند می گوید:” Skrodzki.

“شما می توانید تصور کنید در تلاش برای تماس با تمام فروشندگان خودمان است؟” Elizarraras می پرسد. “در اشک. هیچ.”

نوازنده کریستینا Trongone در حال گرم شدن است تا برای تمرین در خانه اش در سن آنتونیو. او یکی از بسیاری از بسته در بخش در مراسم عروسی برای معیشت خود — او کتاب نوازندگان و انجام در حدود 200 عروسی در سال است. اگر این همچنان ادامه دارد, از آن خواهد صدمه دیده است.

“خوب است که قطعا می تواند چند صد دلار از دست داده است. آن را قطعا سخت چرا که پول ما با استفاده از برای پرداخت صورتحساب.”

آمریکایی ها صرف $54 میلیارد دلار در بیش از 2 میلیون نفر مراسم عروسی در سال گذشته است. تعداد کسانی که cratering در زمان واقعی است. داماد بود TJ Skrodzki در تلاش برای نگه داشتن چشم انداز: “بدیهی است که ما باید به مراقبت از همه است و ما باید به خودمان فکر می کنم به عنوان یک جامعه, اما آن را سخت به نه بود کمی خودخواه در مورد این رویداد می شود.”

مراسم عروسی هستند و نه فقط در مورد زوج های, البته. آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از هر کسی — به برنامه ریزان نوازندگان و یا خانواده ها — می توانید با هم به جشن می گیرند.

این داستان ویرایش شد برای رادیو توسط Ted رابینز و اقتباس برای وب توسط Petra مایر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر