سابق مینه سوتا افسر پلیس درک چوین به اتهام فرار از پرداخت مالیات

بزرگنمایی این تصویر عکس های ارائه شده توسط Hennepin County Sheriff نشان می دهد سابق مینیاپولیس افسر

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

عکس های ارائه شده توسط Hennepin County Sheriff نشان می دهد سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد و در مه 29 در ارتباط با مرگ جورج فلوید. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
AP

درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس در قتل جورج فلوید نیز متهم به همراه همسر خود با نه فقره جرم فرار از پرداخت مالیات.

واشنگتن شهرستان دادستانی چهارشنبه اعلام کرد که چوین و همسرش, Kellie ممکن است چوین, underreported مشترک خود را درآمد حاصل از 2014 از طریق 2019 توسط $464,433 از جمله بیش از $95,000 که درک چوین به دست آورده از خارج از وظیفه های امنیتی کار می کنند.

"درآمد حاصل از محققان آغاز یک بررسی به Chauvins در ماه ژوئن سال 2020 برای عدم به موقع فایل مینه سوتا فردی بازده مالیات بر درآمد از سال 2016 تا 2019 و متقلبانه پر کردن اظهارنامه مالیاتی از سال 2014 تا 2019" این دفتر در بیانیه ای گفت.

"شکایت جزئیات که Chauvins هر دو شاغل و مستقر در مینه سوتا موفق به فایل اظهارنامه مالیات بر درآمد و پرداخت مالیات بر درآمد دولت, underreported و underpaid مالیات بر درآمد تولید شده از مختلف اشتغال هر سال و عدم پرداخت صحیح مالیات بر فروش در یک وسیله نقلیه خریداری شده در مینه سوتا" می گفت.

هر اتهام حمل حداکثر حکم پنج سال زندان و 10 ، 000 دلار جریمه به گفته وکیل مینه سوتا.

شهرستان وکیل پیت Orput شد به نقل از وب سایت قانونی عنوان کرد و گفت که فلوید مرگ تا به حال هیچ ارتباطی با تصمیم به تعقیب فرار مالیاتی در مورد.

"همه رو برگزار می شود به حساب" Orput گفت. "موضع من این است که هیچ کس بالاتر از قانون است."

دفتر دادستان گفت که این اتهامات تنها مربوط به مالیات بر درآمد دولت و نه به دولت فدرال مالیات و یا مالیات ها در فلوریدا که در آن زن و شوهر صاحب خانه دوم.

Kellie چوین برای ثبت طلاق کمتر از یک هفته پس از فلوید مرگ در مه 25.

آسوشیتد پرس می گوید او را طلاق وکیل بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر و اریک نلسون درک چوین وکیل در اتهام قتل تا به حال هیچ نظر یکشنبه در اتهامات عنوان شده علیه مالیات.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب