بهار که هرگز

سه هفته پیش ما فقط شروع به گرفتن یک ایده است که این نبود رفتن به عادی بهار. از آن پس جهان کاهش یافته و در بسیار به سرعت و به عنوان من نوشتن این, آن را در همه چگونه روشن و یا زمانی که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از coronavirus بحران است. من می خواهم به نگاه به جلو به آینده چه اتفاقی می افتد اما من قصد دارم برای نجات که برای یک پست دیگر. در حال حاضر من فقط می خواهم به سند چگونه است تاثیر من در زندگی و کار و شاید رسم یک یا دو نتیجه گیری.

قبل از مستند

بحران گرفتار من فقط به عنوان کسب و کار برداشت تا پس از یکی از آرام ترین سال من تا به حال. پس از آن فاجعه بهمن ماه مارس بود که به دنبال خوب است و من می خواهم یک یا دو پروژه است. در مورد زمان روشن شد که ما همه در حال رفتن برای پایان دادن به, محدود به خانه ما من ارائه شد یکی دیگر از قطعه ای از کار این نگاه به عنوان اگر آن را دشوار خواهد بود به جا و من تصمیم به کار بیش از آخر هفته را به مطمئن شوید که من می تواند آن را در. آن را در حال حاضر واضح است که بسته به پایین بود و منجر به رکود اقتصادی و من فکر کردم آن را عاقلانه به همه کار من می تواند در حالی که آن را در دسترس است.

که هفته احتمالا عجیب ترین زندگی من است. چیزهایی که در روز شنبه به نظر می رسید کاملا طبیعی مثل قهوه با یک دوست و یا رفتن به استخر شنا, توسط, جمعه به نظر می رسید و معصوم ورزش ها خطرناک است. من صرف تعطیلات آخر هفته بین کار و در نظر گرفتن شانس برای رفتن برای یک پیاده روی در کنار دریا. آنها از من گذشته ورزش مناسب برای یک زمان بسیار طولانی است. من هنوز نمی دانم زمانی که من بعدی مناسب پیاده روی – به عنوان مخالف به یک خط تیره به سوپر مارکت – خواهد بود.

چند روز اول

حداقل من مشغول بود – بسیار مشغول کار بر روی سه پروژه های در حال انجام است که تا به حال همه در همان زمان. در واقع روز من نیست بسیار متفاوت به حالت عادی مگر نه قادر به رفتن به استخر شنا در سالن ورزش های محلی که در آن من معمولا شنا دو یا سه بار در هفته اگر چه به صداقت من احتمالا حتی ممکن است مجبور به لغو این جلسات به دلیل فشار کار می کنند. مزیت اضافه شده از کار از خانه به عنوان همسر من (روزنامه نگار) و من پدید آمده در طول چند هفته گذشته: حبس و انزوا نیست در واقع تداخل زیادی با ما زندگی عادی. و در مورد ما به عنوان ما به بودن در کنار یکدیگر در تمام طول روز ما همچنین جلوگیری از این مشکل متقابل سوزش که من شنیده ام این است که رنج می برد بسیاری از زوج است. علاوه بر این ما 13 سال است که مدرسه در حال حاضر بسته شده است نمی تواند بیش از حد بسیاری از مشکلات یا به عنوان او بسیار خوب در نگه داشتن خود مشغول مشق شب او را مجموعه ای از طریق کامپیوتر لینک های یوتیوب و تلویزیون و دیگر حواس او را پرت.

این ویروس ممکن است دشمن اصلی اما در کسانی که دو یا سه روز از مستند پارانویا زد و آن را بسیار نزدیک دوم همانطور که من شروع به احساس به عنوان اگر من در گرفتن گلو درد. این مخوف COVID-19? من سعی کردم سخت به فکر می کنم در مورد آن. اگر من تا به حال کردم آن چه نگران من بود به جهنم همسر من, که تمایل به رنج می برند به شدت حتی از معمولی سرد است. خوشبختانه هیچ علائم دیگر – یا من fevered تخیل بود مسئول یا آن را خفیف ترین سرد من تا به حال – و در عرض چند روز من احساس کاملا خوب دوباره.

رفتن به سوپر مارکت تحت شرایط جدید — بیشتر یا کمتر تنها چیزی که ما در حال حاضر مجاز به انجام خارج بود حالا تبدیل به یک تجربه کاملا جدید است. انتظار در صف در خارج از مقررات دو متر از هم جدا و پیدا کردن تمام تحویلدار در ماسک و دستکش باعث می شود آن را تا حدودی حقیقی. خوشبختانه با وجود گاهی اوقات در حال اجرا برخی از محصولات سوپر مارکت ها در اینجا نیست و دچار جرم غارت توسط خریداران هراس است که دیده شده است در مکان هایی مانند UK. آن را حتی کاملا امکان پذیر است برای خرید رول توالت و صابون مایع.

اولین آخر هفته

من می خواهم موفق به ارائه ترجمه های من در زمان در طول هفته اما من هنوز هم تا به حال یک یا دو چیز را بیش از آخر هفته. این بود که ما تصمیم به رفتن به تراس پشت بام بلوک ما – اولین بار ما می خواهم همیشه ناراحت به سفر کوتاه وجود دارد. فقط به انجام هیچ چیز در آفتاب و دیدن همسایگان خود به بالکن و تراس ساخته شده در جهان به نظر می رسد که کمی کمتر ترسناک است.

در یکشنبه شب من پیوست در یک چت با حدود ده مترجمان از یک Facebook گروه من متعلق به. جلسات شبیه به این در زوم و سیستم عامل های دیگر را تبدیل به هنجار برای بسیاری از ما در طول مستند. ما در هرج و کاملا فوق العاده – هر کس صحبت کردن در یک بار به طوری که هیچ کس واقعا می تواند بشنود هر کس دیگری و یا نگه داشتن یک مکالمه است. نکته مهم نبود چه کسی گفت: هر چند آن وجود دارد. من خوش شانس هستم, من یک خانواده به صرف این هفته یا ماه با, بنابراین من می توانید پیوستن به این گفتگوها برای سرگرم کننده است. برای اولین بار به من نگاه کرد به چهره برخی از همکاران من من شروع به درک چگونه حیاتی آنها خواهد بود برای من اگر من توان رفتن را از طریق آن را در خود من.

هفته دوم

بر خلاف انتظارات من از سفارشات نگه داشته و در آینده. من پروژه های بزرگ به پایان رسید اما در میان مشاغل جدید بود و کار را برای دو جدید, مستقیم, مشتریان یکی از آنها عمده بین المللی سازمان. مشتریان به طور منظم نیز ارسال در کار – یکی از مزیت مترجمان اند این است که بسیاری از افرادی که برای ما ارسال متن برای ترجمه احتمالا می توانید از خانه کار شده اند و بیش از حد به شدت مختل برای لحظه ای. حجم کار من تکمیل شد توسط مشاغل از همکاران.

من نادر پیشتاز در خارج از جهان تبدیل می شد تا کنون ، ماسک – به ندرت دیده می شود در خیابان در اوایل روز – در حال حاضر فرسوده توسط تقریبا همه. ما هنوز هم نمی کردم هر چند. برای یک چیز آنها تقریبا غیر ممکن است برای خرید. در هر صورت از آنچه که من خوانده ام معمولی مدل واقعا تنها هر گونه استفاده از اگر شما از این ویروس و در حال تلاش برای محافظت از افراد دیگر است. من قطعا مشتاق به پوشیدن یک و من راضی به ترک آنها را برای پزشکان و پرستاران و دیگران که نیاز است بسیار بیشتر از من است.

در پایان هفته, من تا حد زیادی heartened برای دریافت سوالات در مورد آینده ممکن است کار یک مربوط به یک کتاب که من فقط در حال انتظار برای متون برای ترجمه های دیگر هنوز تایید نشده, اگر چه به دنبال امیدوار کننده است. این بدان معناست که من باید حداقل کار را به انجام تا پایان مستند دوره به عنوان آن را در حال حاضر تاسیس شده است. این است که قطعا دلگرم, اگر چه کار احساس می کند بسیار متفاوت است این روزها. آن را سخت به تمرکز با قطعه از اخبار آینده در همه زمان ها: افتضاح مرگ چهره جدید, مقاله در مورد برخی از جنبه های این ویروس معروف دیگر کسی که گرفتار آن و یا فقط چیزی منحرف on Facebook. من سهمیه روزانه از کار انجام شده اما من برای پیدا کردن آن در حال گسترش به پر کردن همه در دسترس ساعت که اگر من قرار داده و ذهن من به آن من احتمالا می تواند به پایان رسید خیلی زودتر. آن دشوار خواهد بود برای رفتن به کارآمد تر زمانی که دیگر فعالیت های عادی شروع دوباره.

هنوز هم روز جمعه من با حساب های ماهانه و متوجه شد که ماه مارس به طرز حیرت انگیزی و کاملا بر خلاف فوریه شده بود یکی از سود آور ترین ماه تا کنون. من تحت هیچ توهمی که این وضعیت در حال رفتن به آخرین پست. نتیجه coronavirus بحران به نظر می رسد به احتمال زیاد شدید در سراسر جهان از رکود و من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مشتریان من قادر خواهد بود برای زنده ماندن خاموش کردن اجازه دهید به تنهایی دشوار ماه آمده است.

چه در حال حاضر ؟

شنبه اولین روز کامل خاموش من تا به حال در دو هفته و من بسیار سپاسگزار برای داشتن حال خیلی کار تا حدودی به دلیل هر یورو من می توانم کسب درآمد خواهد بود بسیار خوش آمدید در چه محدود به یک سال سخت و تا حدودی به دلیل آن را نگه داشته است ذهن من را اشغال کردند. من صرف روز یکشنبه به دنبال پس از من شد که در وظیفه هر دو روز برای او روزنامه تا آخر هفته گذشت پخت و پز صرف کمی وقت با پسرم آرامش بخش و نوشتن این پست.

من نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد آینده هر چند و من خدا را شکر بالاتر از همه که من سربار بسیار کم است. ما باید پرداخت وام مسکن ما و ما بزرگترین سالانه هزینه است که احتمالا تعطیلات و سفر – چیزی است که ما قصد داریم به انجام یک معامله بزرگ برای لحظه ای و که بسیار آسان برای انجام این کار بدون هر حال اگر بار سخت است. من خودم تعجب آنچه در آن است رفتن به می خواهم برای دیگران که آنقدر خوش شانس هستند. یکی از بدترین چیزهایی که در مورد این بحران بی سابقه ای است که هیچ یک از ما واقعا می دانم که چگونه آن را در حال رفتن برای پایان دادن به, و یا چه می آید بعدی.

در پست بعدی من هر چند من می خواهم به سعی کنید به برخی از پیش بینی. برای انجام این کار, من می خواهم به کمک شما. من برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن ایده های من, اما آنها تنها نظر من بر اساس تجربه من از آخرین رکود اقتصادی و من می خواهم به شنیدن آنچه شما برای گفتن بیش از حد. خواهد شد همه چیز به حالت عادی باز خواهد شد که “عادی” بود که یکی از همان ما را پشت سر گذاشت ؟ چه اثرات ویروس ها و پیامدهای آن رفتن به کار خود را? چه نوع از مشتریان می خواهید برای زنده ماندن ؟ چه نوع ما می رویم به یاد بگیرند برای زندگی کردن ؟ آیا شما هر گونه استراتژی برای زنده ماندن و یا ضرب و شتم آینده در رکود است ؟ اگر شما لطفا به من در [email protected] اگر من با استفاده از بخشی از خود را به e-mail من قول می دهم به شما اعتبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im