آخرین: ساندرز می گوید او آماده است برای بحث حملات

چارلستون S. C. - آخرین در سال 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه (همه زمان محلی):9:20 بعد از ظهربرنی ساندرز می گوید ا

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398

چارلستون S. C. - آخرین در سال 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه (همه زمان محلی):

9:20 بعد از ظهر

برنی ساندرز می گوید او آماده خواهید بود برای حملات او انتظار دارد که خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقبا به دوش او در طول ریاست جمهوری بعدی بحث است.

این سناتور ورمونت مستحکم خود را به عنوان اصلی جبهه دوم با یک پیروزی قاطع شنبه در نوادا است. که به احتمال زیاد او را به مرکز unflattering توجه در بحث مرحله سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در این آخر هفته.

خواسته در طول سی ان ان تاون هال پنج شنبه اگر او می تواند آماده ساندرز به سادگی گفت: "کاملا."

خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی ساندرز اشاره می کند که او صرف چند دهه در کنگره در مخالفت در بسیاری از مسائل کلیدی بنابراین "آن است که کمی خنده دار به خودم به عنوان به اصطلاح پیشتاز."

او سپس چرخد و به این استدلال که چرا او می تواند شکست جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر اضافه کرد: "من احساس خوبی است."

__

8:30 p. m.

برنی ساندرز درخواست کارولینای جنوبی رای دهندگان به این باور منفی در تبلیغات تلویزیون می بینند در مورد نامزدی خود را.

این سناتور ورمونت اشاره نمی کند هر یک از مخالفان خود را در طول سخنان به جمعیت صدها نفر در یک حزب دموکرات شام در چارلستون کارولینای جنوبی سه شنبه شب ، اما ساندرز ضربه به نقاط بالا از استاندارد کمپین سخنرانی افزود که او امیدوار است حزب می تواند با هم کار کنند در ماه های آینده برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

متوسط بیشتر داوطلبان در این زمینه آغاز کرده اند مصرف در ساندرز به عنوان اولیه و حزبی برنده خود را تقویت ظهور به عنوان حزب پیشتاز.

__

8:20 بعد از ظهر

جو بایدن است که با تکیه سخت به استدلال خود اسلحه تنگ تر قوانین و مقررات به عنوان مبارزات در پردیس دانشگاه پیش از کارولینای جنوبی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه روز شنبه.

بایدن می گوید: "مردمی آن است که یک بحران اخلاقی مواجه هستیم. بحث در مورد روح از امریکا است. ما باید, باید این تحت کنترل است."

بایدن همچنین با تاکید بر طرح های پیشنهادی خود را برای مبارزه با بحران آب و هوا و سهولت دانشجو بار بدهی مسائل او می گوید: توجه بیشتر به مدارس ،

هنوز بایدن جمعیت در کالج چارلستون تکیه بسیار قدیمی تر از جمعیت دانشجویی. 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور می شود قویترین پشتیبانی از قدیمی ترین برش از رای دهندگان در حالی که شاهد حمایت خود را رها کردن شتاب در میان جوانترین نسل از رای دهندگان.

6:55 بعد از ظهر

پیت Buttigieg نگه داشتن است تا خود را به انتقاد از برنی ساندرز به عنوان او زمین خود را به رای دهندگان کارولینای جنوبی است.

صحبت کردن در یک کلیسای باپتیست سالن ضیافت در شمال چارلستون Buttigieg می گوید که در او جهات ساندرز "تنها راه به واقع رسیدن به هدف — را به نفع خود نیز به حکومت است — از طریق تماس با مردم به عنوان بسیاری از ما می توانید به اتاق نه با تماس مردم نام آنلاین."

که یک ضربه تند وشدید زدن در ساندرز' اغلب تهاجمی آنلاین ارتش از طرفداران.

Buttigieg می گوید که به نفع خود و حاکم در "یک کشور است که از هم پاشیده شده است با وعده های شکسته و سپس ما باید اطمینان حاصل شود که وعده های ما در حال ساخت هستند وعده داده است که می تواند نگه داشته شود." و او می گوید دموکرات باید یک نامزد را انتخاب کنید که نمی خواهد صدمه دیده است پایین-رای دموکرات ها برای انتخابات مجدد.

__

6:40 بعد از ظهر

جو بایدن گفته است که یک گروه از بالا دلار اهدا کنندگان که روس ها ظاهرا حمایت از برنی ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات مجدد.

"آنها در حال ترویج او را به خاطر آنها فکر می کنند آن کمک می کند تا رئیس جمهور" جو بایدن گفت: در جمع آوری کمک در محل اقامت خصوصی خارج چارلستون کارولینای جنوبی است. "ولادیمیر پوتین نمی خواهند من به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است."

بایدن نیز انتقاد ساندرز برای رای گیری در برابر سلاح و مقررات در طول این دوره از مجلس سنا حرفه ای. ساندرز از تغییر کرده و موقعیت خود را برای حمایت از تنگ تر قوانین اسلحه.

معاون سابق رئیس جمهور نیست به صراحت تکرار اخیر خود انتقادات که ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی نیست درست دموکرات. اما او درخواست رای دهندگان به یاد داشته باشید که چرا آنها چین با حزب. او می گوید: "شما یک دموکرات از آنجا که شما فکر می کنید همه باید با توجه به ضرب گلوله کشته است."

__

6:35 بعد از ظهر

دموکرات ctq را لغو کرده است, بخشی از تلویزیون آگهی خرید در کارولینای جنوبی پیش از دولت شنبه اولیه به عنوان کمپین شیفت منابع به ایالات متحده است که به رای سوپر شنبه.

این برنامه ریزی تبلیغ و خرید شرکت متوسط خرید گزارش لغو دوشنبه. Klobuchar انتخاباتی می گوید مینه سوتا سناتور ادامه خواهد داد به "شش رقم" آگهی خرید در کارولینای جنوبی از طریق پنج شنبه. کمپین نیست, پاسخ به سوالات در مورد چه مقدار ad زمان لغو شده است و در آن بازار.

Klobuchar دارای آرای ضعیف در کارولینای جنوبی است. او شده است به دنبال به جلو به در مارس 3, مسابقات, زمانی که حدود یک سوم از نمایندگان اهدا خواهد شد.

او مدیر کمپین می گوید: او اختصاص 4.2 میلیون دلار به تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در سه شنبه متحده است.

__

4:30 بعد از ظهر

معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز برنی ساندرز است که "اشتباه در مورد کوبا."

پنس خواسته شده بود در مورد ساندرز' "60 دقیقه" نظرات ستایش اواخر دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو برای ایجاد برنامه های سواد آموزی.

پنس می گوید: "برای برنی ساندرز به مشتری جلب کردن برنامه های سواد آموزی در میان ظلم و ستم از کوبا فقط واقعا قابل توجه است."

معاون رئیس جمهور اضافه می کند که او و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "رفتن به این انتخابات انتخاب بین آزادی و سوسیالیسم و من هر اعتماد به نفس مردم آمریکا را انتخاب خواهد کرد آزادی یک بار دیگر."

او می گوید دموکرات "در آستانه معرفی به عنوان حزب خود را پرچمدار کسی که پذیرای فلسفه اقتصادی است که کشورهای فقیر برای نسل."

پنس سخنان آمد دوشنبه در کاخ سفید برنامه با موسسه هوور.

__

2:55 بعد از ظهر

پیت Buttigieg شده است hounded معترضان در ماه مارس با مک دونالد کارگران در چارلستون کارولینای جنوبی که قابل توجه برای $15 حداقل دستمزد.

شهردار سابق South Bend, ایندیانا اومدند کارگران بودند که سازمان برای روز دوشنبه مارس با سراسر کشور مبارزه برای $15 حرکت. او به انتظارنشسته بودند تا در کنار عمدتا سیاه و جمعیت قرمز-shirted کارگران در مقابل مارس کمک به حمل یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "نژادی عدالت = عدالت اقتصادی."

اما زمانی که Buttigieg سعی کردم به صحبت می کنند به راهپیمایان او فریاد زد: بیش از یک گروه از رای دهندگان توجه به معترضان شعار "پیت نمی تواند رئیس جمهور ما کجا بود 15 دلار در ساوث بند?" معترضان ادامه داد: تا زمانی که Buttigieg قطع سخنان کوتاه پس از فقط پنج دقیقه و شروع به ترک.

اما به عنوان یک SUV انتظار به رانندگی او دور شهردار سابق بود مجبور به انتخاب کنید تا سرعت خود را به عنوان یک دسته از خبرنگاران و دوربین های دیجیتال و هنوز شعار معترضان پس از او. و حتی به عنوان Buttigieg پریدند در ماشین و سوار دور معترضان همچنان به تعقیب خودرو, شعار, تمام راه.

کارولینای جنوبی که در آن سیاه پوستان می تواند تا دو سوم از مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان دارای اولیه آن در روز شنبه.

___

1:30 بعد از ظهر

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ctq است اختصاص 4.2 میلیون دلار برای اجرای تبلیغات در ایالات متحده است که رای خواهد داد در مارس 3 شنبه مسابقات روشن ترین نشانه در عین حال که او قصد دارد برای ماندن در رقابت برای نامزدی.

Klobuchar مدیر کمپین جاستین Buoen می گوید: در یک یادداشت دوشنبه مینه سوتا سناتور سوم-بالاترین رای گیرنده در سه مسابقات تا کنون با تشکر از مقام سوم به پایان برسد در نیوهمپشایر اولیه. او می گوید Klobuchar باقی می ماند "انتخاب بالا برای متقاعد کردن جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان ما را در جهت نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز" و "بهترین فرد را در برنی ساندرز."

Klobuchar پنجم رسید در آیووا و نوادا و قفقاز است و انتظار نمی رود به خوبی انجام در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه.

با ساندرز' فرمانده پیروزی در نوادا قفقاز وجود داشته است خواستار Klobuchar و دیگر کاندیدای میانه به رها کردن مسابقه. برخی از دموکرات ها از ترس بیشتر نامزدهای میانه تقسیم می شوند حمایت و پاکسازی یک مسیر برای سناتور ورمونت به نفع خود. آنها می گویند داشتن خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بالای بلیط در ماه نوامبر می تواند صدمه دیده است متوسط بیشتر دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا نژادها.

اما Klobuchar گفت: یکشنبه این سوال که آیا به ماندن در این است که "حتی یک تماس نزدیک برای من است."

او به جای تمرکز بر 14 متحده که وزن در سه شنبه زمانی که در مورد یک سوم از نمایندگان اهدا خواهد شد.

Buoen می گوید او "فوق العاده کارآمد کمپین" پول برای انجام و او قصد دارد برای ادامه مبارزه در سه شنبه متحده رقابت در کلید کنگره مناطق که در آن او می تواند انتخاب کنید تا نمایندگان.

Buoen می گوید: "ما همچنین انتظار می رود امی به خوبی انجام" در خانه اش در ایالت مینه سوتا که رای در روز سه شنبه.

--

12:45 p. m.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg است پخش خود را از اول حمله آگهی 2020 کمپین یک جایی که او به طور مستقیم انتقاد از فرمانداران برنی ساندرز.

در آگهی Buttigieg با استفاده از ساندرز' تماس برای دولت تامین می شود, تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی برای اشاره به آنچه او را توصیف به عنوان "قطبش."

آگهی آغاز می شود پخش شنبه در کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در روز شنبه.

Buttigieg شده است به طور فزاینده ای شدید در نقد خود از Sanders, پس از دیدن او در ابتدا به عنوان یک رقیب در سرب-خاموش آیووا قفقاز و سپس پس از اتمام یک مقام دوم به سناتور ورمونت در نیوهمپشایر اولیه.

در میان چیزهای دیگر Buttigieg پیشنهاد کرده است که ساندرز انجام داده است کمی به تماس برای پایان دادن به گاهی مجادله و گفت و گو از هواداران خود در رسانه های اجتماعی.

12 p. m.

نوادا حزب دموکرات می گوید: در مورد 100 ، 000 نفر شرکت کردند که دولت در سال 2020 قفقاز.

که نزدیک به همان مردم در انتخابات رای به عنوان برای سال 2016 مسابقه که بازمی گردد ایالت ورمونت برنی ساندرز در برابر هیلاری کلینتون ، در سال 2016 88,000 دموکرات ها شرکت کردند اما در حال حاضر وجود دارد بیشتر دموکرات ها در ایالت نوادا از وجود چهار سال پیش تا درصد از دموکرات ها شرکت است که تقریبا همان است.

ساندرز از دست 2016 نوادا حزبی اما او به راحتی برنده این چرخه که به این نتیجه رسیدند شنبه. هنوز نوادا باعث می شود سومین مسابقه در یک ردیف که در آن مشارکت رای دهندگان نیست budged خیلی از نرخ آن در طول سال 2016 دموکراتیک اولیه. که یک نشانه بد برای ساندرز' استدلال که او می تواند به گسترش رای دهندگان در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

از کسانی که شرکت 75% تصمیم به رای دادن زود است. این بدان معناست که آنها بازیگران اولویت خود را کارت های قبل از ایالت ماساچوست الیزابت وارن قوی بحث عملکرد پنج شنبه شب. وارن چهارم به پایان رسید در قفقاز.

___

11:40 صبح

مایک بلومبرگ انتخاباتی شدت آن انتقادات از برنی ساندرز در روز دوشنبه با تاکید بر او گذشته رای در تفنگ سیاست در یک احتمال پیش نمایش از بلومبرگ است بحث پیام رسانی.

این کمپین قرار دادن یک توییتر تصویری برجسته که NRA تایید ساندرز در سال 1990 مسابقه برای کنگره و ساندرز رای دادند در 1990s در برابر اقدامات برای گسترش چک های پس زمینه و که او با حمایت یک قانون در اواسط 2000s که محافظت شده تولید کنندگان اسلحه از شکایت در موارد خاص.

"#NotMeNRA," بلومبرگ توییتی co-امید بستن ساندرز' کمپین شعار "من نه ما."

دن Kanninen بلومبرگ کشورهای مدیر به نام ساندرز' رکورد در اسلحه "رد صلاحیت" در تماس با خبرنگاران. بلومبرگ به شدت سرمایه گذاری در کنترل اسلحه تلاش طریق گروه شهرداران در برابر غیر قانونی اسلحه و Everytown for Gun Safety.

این اظهارات در حال حاضر یک قطعه از یک بزرگتر هشدار در مورد دموکرات ها انتخاب ساندرز به عنوان نامزد برای رفتن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک حرکت Kanninen گفت: خواهد بود "fatal error." او ادعا هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و "روس" می خواهید ساندرز به عنوان حزب نامزد.

به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی ممکن است امیدوار است که تمدید توجه ساندرز در روز سه شنبه بحث حذف برخی از گرما از بلومبرگ که لرزان و ناهموار عملکرد در بحث اولین هفته گذشته است. بلومبرگ پرسید: سی ان ان به حرکت تاون هال که برنامه ریزی شده بود برای شنبه به بعد پس از بحث طوری که او می تواند زمان بیشتری را صرف آماده شدن. Kanninen گفت که او انتظار دارد قوی تر نشان سهشنبه.

"ما به دنبال به جلو به یک بحث فردا با یک مایک که بیرون می آید با برخی از اعتماد به نفس داشتن یک زیر کمربند خود را," او گفت:.

___

10:45 صبح

سابق بهداشت ، هری رید نوادا در دفاع از شمارش آرا در دولت حزبی.

رید در پاسخ دوشنبه پس از یک درخواست توسط کمپین سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که مورد سوال شمارش آرا توسط حزب دموکرات نوادا. Buttigieg مبارزه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به جایگاه دوم در قفقاز بودند که به راحتی برنده را ... برنی ساندرز ورمونت.

رید گفت که "بی پایه و اساس ادعاهای بی نظمی و یا دیگر تلاش برای گل آلود نتایج توهین به هر دو ما سختکوش حزب کارگران و رکورد تعداد رای دهندگان که تبدیل به صدایشان شنیده شود."

او به نام قفقاز "یک موفقیت فوق العاده ای." روز یکشنبه رید گفت نوادا باید جایگزین آیووا به عنوان اولین استان در کشور به انتخاب یک نامزد. او همچنین به نام برای حزب دموکرات برای پایان دادن به تمام قفقاز.

__

10:10 صبح

دموکرات تام Steyer است که نشان می دهد پیشتاز برنی ساندرز است که قادر به اندازه کافی نشان دهنده و یا متحد کردن کل حزب دموکرات است.

Steyer گفت: بیش از 100 نفر جمع آوری شده در یک شنبه صبحانه جمع آوری در هیلتن هد آیلند در ایالت کارولینای جنوبی است که او را دوست دارد تنوع حزب دموکرات اما این وحدت تنها راه برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

او هشدار داد که "ما نمی توانیم معرفی کسی که در حال رفتن به تقسیم ما" و "چه کسی است که آوردن همه دموکرات ها."

Steyer می پیوندد کر میانه دموکراتیک نامزد مصرف در ساندرز که تا به حال موفقیت در رای گیری اولیه متحده پیش از کارولینای جنوبی شنبه اولیه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به مدت طولانی در صدر نامزدها در دولت اما در این مسابقه سخت تر است در ماه های اخیر در بخش با توجه به Steyer تلاش برای جلب سیاه حمایت رای دهندگان که مدت طولانی است که بایدن را دژ.

در رویداد روز دوشنبه Steyer گفت: یک مرد در مخاطب است که او "پیشرفته تر از برنی ساندرز" در بسیاری از مناطق. او گفت که او می شود همراه با ساندرز شخصا و تحسین برخی از مواضع خود را اما اغلب مخالف با چگونه برای به دست آوردن وجود دارد. Steyer می گوید او نمی نفع "مدیکر برای همه" تک پرداخت کننده دولت-اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی است که محور ساندرز' کمپین.

Steyer می گوید که او نمی خواهید به "رایت کردن سیستم پزشکی از ایالات متحده است."

__

7:51 صبح

میلیاردر تام Steyer را در حال حاضر صندلی از انتخابات ریاست جمهوری است.

Steyer گفت: حامیان در طول یک رویداد یکشنبه شب در Yemasse کارولینای جنوبی که همسر خود را, کت تیلور گرفته بود راس مبارزات انتخاباتی خود.

تیلور پا را از بانک موقعیت و اجاره خانه در کلمبیا, کارولینای جنوبی در اوایل این ماه به او شرق ساحل پایه عملیات به عنوان او به شدت از نقش او در مبارزات انتخاباتی.

Steyer متمرکز کرده است تلاش های خود را ?در درجه اول در نوادا و کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در روز شنبه.

آب و هوا و فعال سپری کرده است به شدت در کارولینای جنوبی ساختمان عظیم زمین بازی عملیات, استخدام قانونگذاران برجسته را به عنوان مشاوران و garnering پشتیبانی به عنوان معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رهبری جلوتر. زمینه شرکت در یک مناظره سه شنبه شب در چارلستون. ??tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن