پلیس شلیک و سپس رم با رزمناو یک مرد آنها می گویند مسلح بود با یک تفنگ ساچمهای

یک مرد مظنون به تیراندازی دو نفر در ساحل طولانی درگذشت و پس از افسران اخراج او زده و او را با یک ماشین پلیس پن

توسط MINERALNEWS در 2 اسفند 1398

یک مرد مظنون به تیراندازی دو نفر در ساحل طولانی درگذشت و پس از افسران اخراج او زده و او را با یک ماشین پلیس پنجشنبه شب, مقامات گفت.

افسران در پاسخ به این منطقه از بازار و خیابان و خیابان اطلس حدود 9:20 p. m. گزارش زیر از یک تیراندازی, با توجه به طولانی, ساحل, اداره پلیس.

پس از ورود به یک افسر مواجه می شوند یک مرد مسلح به یک تفنگ ساچمهای, مقامات گفت. افسر شات در مرد اما هنوز روشن نیست که آیا این مرد اصابت گلوله.

هنگامی که یک افسر دوم وارد یک رزمناو پلیس فرد مسلح اخراج حداقل دو بار در خودرو, پلیس گفت:. دومین افسر پس از آن رخ داد مشکوک با پلیس, ماشین با توجه به مقامات.

تبلیغات

ois-2.20.20---firearm.jpg

یک تفنگ ساچمهای بازیافت شد و پس از گزارش یک تیراندازی در بازار و خیابان و خیابان اطلس پنج شنبه شب, مقامات گفت.

(Long Beach Police Department)

مظنون شناسایی شده تنها به عنوان یک 22 ساله ساحل طولانی ساکن درگذشت اما مقامات نمی تواند بلافاصله می گویند که آیا او از زده بودن ماشین و یا از تیراندازی رئیس پلیس رابرت لونا به خبرنگاران گفت: در صحنه است.

مقامات می گویند که این مرد به ضرب گلوله یک مرد دیگر در مقابل یک رستوران در 5400 بلوک اطلس خیابان. مظنون بعد به ضرب گلوله یک زن در منطقه, پلیس گفت:.

هر دو قربانیان گلوله گرفته بودند به بیمارستان یکی از آنها در شرایط بحرانی, مقامات گفت. یک افسر پلیس نیز رفت و به بیمارستان "به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از برخورد" با توجه به این بخش است.

تبلیغات

تیراندازی می آید تنها چند روز پس از دیگری کشته شد, در تیراندازی پلیس در منطقه شرق رئا خیابان و مارتین لوتر کینگ جونیور در خیابان ،

اداره پلیس گفت که آن را در حال انجام یک "بررسی چند سطحی" از هر دو تیراندازی و لس آنجلس دفتر دادستان منطقه خواهد انجام تحقیقات مستقل نیز هست.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب