آیا آن پرندگان صدا بلندتر به شما ؟ یک پرنده شناس می گوید شما فقط شنیدن چیزهایی

بزرگنمایی این تصویر می کند که chiffchaff صدا chirpier به شما ؟ Ornithologists می گویند که خانه نشین

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

می کند که chiffchaff صدا chirpier به شما ؟ Ornithologists می گویند که خانه نشین هستند و فقط با توجه به تلفن های موبایل از پرندگان بیشتر است. Mathias Schaef/McPhoto/ullstein بیلد via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Mathias Schaef/McPhoto/ullstein بیلد via Getty Images

مردم در سراسر جهان در حال گزارش است که پرندگان بسیار بلندتر از این روز.

اما از آن سو Zollinger یک پرنده شناس از دانشگاه متروپولیتن منچستر هشدار: باور نمی کنم همه چیز را می شنوید.

با کاهش ترافیک وجود دارد آلودگی کمتر. این بدان معناست که پرندگان دارای نویز کمتر به رقابت با او می گوید. (در پایین حرکت به پایان این داستان به گوش دادن به خودتان است.)

"اگر چه ما ادراک ممکن است که آنها در حال آواز خواندن با صدای بلند آن را در واقع به احتمال زیاد در مکان هایی که به طور معمول پر سر و صدا است که آنها در حال آواز بی سر و صدا تر از نرمال" Zollinger گفت: در مصاحبه با صبح Edition. "اما زمانی که سر و صدا از بین رفته است, آنها احتمالا آواز ساکت تر از آنها را به طور معمول."

به عبارت دیگر پرندگان هم مثل ما هستند: در یک نوار پر سر و صدا, به عنوان مثال مردم به بالا بردن صدای خود را.

Zollinger می گوید که ایده ژل با تحقیقات فعلی در پرنده سر و صدا الگوهای.

"ما می دانیم از برخی از مطالعات قبلی در شهر برلین است که آواز خواندن پرندگان ساکت تر در آخر هفته صبح ها در طول زمان است که به طور معمول ساعت شلوغی از آنها در طول یک ساعت یک عجله در طول هفته به دلیل سطح سر و صدا در حال پایین," او گفت:. "و این است که احتمالا آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر."

او آزمایش مردم مشاهدات است که پرندگان در حال بلندتر و در طول زمان از شهر مستندات خود و انزوا. Zollinger که زندگی در نزدیکی یک فرودگاه در منچستر, انگلستان ثبت تماس از یک مرغ نغمه سرا شناخته شده به عنوان یک chiffchaff.

او در بر داشت که chiffchaff آهنگ تقریبا دو برابر شده در آن دسیبل سطح زمانی که صدای هواپیما در پس زمینه های صوتی در مقایسه با عدم وجود هواپیما سر و صدا.

گوش دادن به کلیپ های صوتی زیر را ببینید اگر شما می توانید تفاوت را بشنود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب