آخرین: ساندرز مبارز در مورد دموکراتیک استقرار

لاس وگاس – آخرین در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری (همه زمان محلی):

9:15 بعد از ظهر

ایالت ورمونت برنی ساندرز است lumping “دموکراتیک استقرار” با شرکت و استقرار جمهوری خواه و گفت: آنها نمی تواند او را متوقف کند.

ساندرز است که مورد علاقه در شنبه نوادا قفقاز پس از برنده شدن در نیوهمپشایر و اساسا مقید برای اولین بار در آیووا. رقبای خود و برخی از حزب فوتبال را تبدیل به وبسایتی که خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی می تواند برنده نامزدی خود را به عنوان مخالفان تقسیم غیر ساندرز رای دادن.

ساندرز مستقل است که قفقاز با دموکرات ها ، در نوادا او تاکید کرد استقلال خود را از حزب. در شب جمعه او رفت و دورترین نشده است. او گفت: ایجاد شد “نگران” در مورد چند نژادی ائتلاف که می خواهد دستمزد بالاتر و مراقبت های بهداشتی.

“هنگامی که ما ایستاده تا با هم آنها ما را متوقف کند” ساندرز گفت: جمعیت در لاس وگاس پارک.

9 بعد از ظهر

سناتور. ctq دربسته در محیط یک روز از مبارزات انتخاباتی در سراسر نوادا گفتن یک جمعیت در رینو او را بهترین نامزد برای کسانی که خسته از افراط و می خواهید کسی که با تجربه ثابت شده است که می تواند مردم را با هم.

مینه سوتا دموکرات آغاز شده صبح روز جمعه در لاس وگاس و سفر به روستایی شهرستان ایلکو قبل از ساخت نهایی درخواست پشتیبانی در رنو قبل از روز شنبه اول-در-غرب ریاست جمهوری قفقاز.

Klobuchar می گوید او پیشینه قادر به کار نیست و فقط با دموکرات ها اما همچنین جمهوری خواهان و مستقل برای پیدا کردن زمینه های مشترک. او گفت: در آن طول می کشد شجاعت واقعی مایل به ایستادن در کنار کسی که شما نمی همیشه موافق با برای پیدا کردن راه حل.

او گفت: حدود 200 نفر جمعه شب در یک Boys & Girls, باشگاه بدنسازی در رنو است که اگر آنها “خسته از سر و صدا و مزخرف ما در سیاست و افراط — شما یک خانه با من است.”

8:50 بعد از ظهر

جو بایدن در حال ساخت آخرین زمین به هواداران قبل از به دنبال شدت افزایش مورد نیاز برای مبارزات انتخاباتی خود در نوادا شنبه قفقاز.

معاون سابق رئیس جمهور excoriated جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که صحبت کردن در مقابل حدود 250 هواداران در لاس وگاس مدرسه از جمله رئیس جمهور را کمرنگ جلوه دادن از اطلاعاتی ایالات متحده نتیجه گیری است که روسیه دخالت در انتخابات 2016.

بایدن گفت: روسیه نیز در تلاش برای تحت تاثیر قرار “که می شود به مهاجرت در حزب دموکرات” یک مرجع به گزارش روز شنبه که مقامات اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند روسیه در تلاش است به دخالت و کمک به تهمت انتخابات و افزایش نامزدها از سوی دیگر ، برنی ساندرز.

بایدن گفت که اگر تهمت بود استیضاح او نبود حذف شد از و “او فکر می کند او سلطنت رایگان برای انجام هر چیزی در همه.”

8:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg می گوید او هرگز می دانید در تلاش است که مردم از رنگ تحمل اما به عنوان رئیس جمهور او را اطراف خود را با افرادی که در انجام.

شهردار سابق South Bend, ایندیانا, خواست رای دهندگان در آخرین کمپین تجمع قبل از نوادا قفقاز چرا نظر سنجی نشان می دهد او را عقب مانده با رای دهندگان از رنگ.

Buttigieg می گوید او هرگز تجربه یک مرد سیاه و سفید تماشا مشکوکی در بازار و یا یک زن سیاه و سفید رد دارو درد در بیمارستان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“این است که قول می دهم که من را — که من همیشه نشان می دهد. من همیشه گوش دادن. من همیشه یاد و این صداها بالا خواهد بود و قدرت در کاخ سفید فقط به عنوان آنها در کمپین” Buttigieg گفت: بیش از 1000 نفر در یک مدرسه در لاس وگاس.

Buttigieg تمرکز خود را بسته پیام به نوادا رای دهندگان در یک تماس را به وحدت گفت: “ما رو به جلو قرار دادن یک نامزد که می تواند به عنوان بسیاری از آمریکایی ها که ممکن است به اکثریت است که می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او lobbed یک ضمنی انتقاد در برنی ساندرز گفت: آمریکایی ها نباید مجبور به انتخاب بین یک انقلاب و وضع موجود.

7:40 بعد از ظهر

سناتور. الیزابت وارن ساخته شده آخرین زمین به نوادا رای دهندگان گفت: سنا filibuster باید حذف شود اگر قانونگذاران مانند رهبر سنا میچ مک کانل حفظ مسدود کردن کنترل اسلحه است که بسیاری از آمریکایی ها پشتیبانی می کند.

وارن بود که برگزاری یک شهر-سالن سبک رویداد روز جمعه در لاس وگاس قبل از این دولت رای دهندگان تبدیل شدن به اولین بار در غرب به تصمیم گیری در یک دموکرات نامزد. با این سایت از بزرگترین جرم تیراندازی در تاریخ مدرن حدود 5 مایل دور وارن ذکر رقیب نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز با نام در نظرات او در مورد موانع برای تغییر قوانین اسلحه .

“هنگامی که افراد دیگر که در حال اجرا برای رئيس جمهور — و من می گویم این فقط به عنوان یک واقعی است — مانند برنی که می گویند آنها می خواهند برای ایجاد تغییر واقعی اما آنها نمی خواهد عقب filibuster به خاطر داشته باشید آنچه که به معنی” وارن گفت. “آنها باید با توجه به حق وتو به صنعت اسلحه.”

وجود دارد حدود 500 نفر در این رویداد با توجه به وارن مبارزات انتخاباتی.

6:40 بعد از ظهر

مبارزات دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer می گوید آن رسیده است آزمایشی برای مقابله با داشتن اتحادیه فقط پیش از نوادا قفقاز.

کالیفرنیا میلیاردر آب و هوا فعال کمپین جمعه اعلام کرد این توافق کرده که با بین المللی اخوان الکتریکی کارگران محلی 2325. Steyer انتخاباتی می گوید اکثریت کارکنان این زمینه توافق نشان داده می شود IBEW محلی 2325 و مذاکره و توافق را منوط به تصویب کمپین کارکنان.

کار برای حمایت از نامزدها انتظار می رود نقش مهمی در شنبه نوادا قفقاز و لابی گری برای اتحادیه حمایت شده و روحیه.

کارکنان از چندین دموکراتیک, کمپین اتحادیه به عنوان زمینه لابی برای جلب نیروی کار حمایت پیش از این نامزد احتمالی انتخابات رقابت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مبارزات دیگر که باید سازمان یافته شامل سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im