شنبه, قطره, برنامه ریزی برای خانه امتحان میان دسترسی به اینترنت نگرانی

این شرکت که در اداره نشسته کالج امتحان ورودی است دور انداختن برنامه ای برای ارائه نسخه اصلی آزمون سال جاری گفت

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

این شرکت که در اداره نشسته کالج امتحان ورودی است دور انداختن برنامه ای برای ارائه نسخه اصلی آزمون سال جاری گفت: آن را نمی تواند تضمین کند همه دانش آموزان خواهد دسترسی به تکنولوژی مورد نیاز.

کالج هیئت مدیره اعلام کرد که این مساله برنامه ای برای کنترل از راه دور امتحان اما هنوز هم امیدوار به آن را ممکن است در آینده است. ارائه آزمون در صفحه اصلی مورد نیاز خواهد بود سه ساعت و بدون وقفه در دسترسی به اینترنت ،

مقامات در ماه آوریل گفت: آنها با ایجاد یک صفحه اصلی آزمون در مورد مدارس باقی مانده بسته به سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای ارائه آزمون در مقاله تحت یک ناظر نظارت این شرکت گفت: این امر تکیه بر "کنترل از راه دور proctoring" با استفاده از کامپیوتر و دوربین و میکروفون.

در عوض, کالج هیئت مدیره گفت که این کار به گسترش دسترسی نشسته در شخص مراکز آزمون این سقوط و این درخواست دانشکده ها به بیشتر انعطاف پذیر با تست مورد نیاز است.

"وجود دارد چیزهای مهم تر از آزمون در حال حاضر گفت:" دیوید کلمن مدیر عامل هیئت مدیره کالج. "در ساخت این سخت گیری های ما متمرکز بر کاهش اضطراب است که دانش آموزان و خانواده ها در حال تجربه این سال است."

کالج مدیره اعلام کرد تغییر هفته پس از هزاران نفر از دانش آموزان فرار به مشکلات فنی در حالی که تلاش برای ارائه نسخه های آنلاین از شرکت های پیشرفته قرار دادن امتحانات. نزدیک به 20 ، 000 از بیش از 4.6 میلیون بهنگام تست های گرفته شده در صفحه اصلی منجر به اشتباهات با توجه به داده ها از کالج مدیره. دانش آموزانی که قادر به ارائه آزمون های خود را به احتمال زیاد باید برای بازپس گرفتن آنها, مقامات گفت.

شنبه, این شرکت درخواست دانشگاه برای پذیرش نمرات آزمون به عنوان اواخر به عنوان امکان پذیر است را برابر با توجه به دانش آموزانی که قادر به گرفتن تست به دلیل coronavirus و به رسمیت شناختن است که دانش آموزان ممکن است قادر به گرفتن آزمون.

سه ساعت multiple choice test اقدامات ریاضی و زبان و هنر و مهارت است.

بسیاری از کالج ها نیاز SAT یا ACT آزمون نمرات به عنوان بخشی از روند درخواست هر چند افزایش تعداد موسسات را ساخته اند آنها اختیاری در سال های اخیر اغلب به فراگیر تر از دانش آموزان بدون دسترسی به خصوصی آمادگی آزمون.

دانشگاه کالیفرنیا در سیستم تصمیم گرفت در ماه مه آن را فاز از نظر SAT و ACT.

منتقدان این آزمون به مدت طولانی استدلال کرد که آنها با قرار دادن دانش آموزان از رنگ و دانش آموزان کم درآمد در یک نقطه ضعف گفت: سوالات آزمون نقطه در راه است که باعث می شود کودکان ممتاز بهتر مجهز به پاسخ و که کسانی که با امتیاز همچنین دسترسی به آماده سازی بهتر.

کالج مدیره را رد کرده است که در این آزمون تبعیض آمیز است.

فرد در شنبه, تست برنامه ریزی شده است به رزومه کاری در ماه اوت پس از بهار امتحانات لغو شد. اما بسیاری از مراکز تست خواهد شد که کرسی های کمتری در میان اجتماعی فاصله اقدامات این شرکت گفت: و بعضی از تاریخ ها ممکن است به طور غیر منتظره لغو شد.

اگر چه تنها یک چهارم از کرسی های پر شده برای ماه اوت تست در سراسر کشور برخی متحده ضربه سخت توسط virus در حال حاضر در حال نزدیک شدن ظرفیت این شرکت اعلام کرد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ماساچوست است که در حال حاضر در 75 درصد ظرفیت در ماه اوت در حالی که رود آیلند نیوجرسی و واشنگتن هستند و حدود 60 درصد کامل است.

این شرکت گفت: آن اضافه خواهد شد ژانویه 2021 تاریخ آزمون در صورت وجود تقاضا.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب