این یک آزمون است. این یک مته. این چیزی که واقعی است. اگر تنها آن نیست.

ما در حال یادگیری خیلی خیلی سریع در مورد آنچه که ما نیاز به در محل که یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد تنها آن اتفاق افتاده است و بسیاری از ما آماده نیست — و یا آماده شد اما به صورت بسیار متفاوت بلایای برای گرفتن-را-بیشتر-مهم-مقالات آتش سوزی و keep-your-کفش-توسط-خود-تخت زلزله.

Coronavirus است که نیاز ما به روش های جدید — و ما در حال تلاش ما تطبیق سریع, اما به همه گیر ممکن است گسترش سریع تر است.

چیزهایی وجود دارند که ما قرار بود به مراقبت های قبل از آن برای مدت طولانی است که انتظار مهمان است که ما همیشه به نام بزرگ: جوراب زنانه ساقه بلند در اصول اولیه — آب کاغذ توالت, باتری, مواد غذایی کنسرو شده.

تبلیغات

اما حتی کسانی از ما که در زمان زمان برای قرار دادن با هم زلزله بزرگ کیت احتمالا شامل اسپری ضد عفونی کننده. حتی کسانی از ما که عشق فاجعه فیلم است که در آن جهان ما hurtles نسبت به آخرالزمان احتمالا فکر نمی کنم در زندگی واقعی ما همیشه می خواهم نیاز به آماده در یک لحظه با سفید کننده دستمال و دستکش.

ما نیز شاید اصلا تصور کنید که یک نوع جدید از بحران که ممکن است به نوبه خود بسیاری از افرادی که نیاز ما نامرئی است.

ما استفاده می شود به مردم در حال اجرا از سوختن و buckled خانه. ما استفاده می شود به آتش نشانان و پلیس رفتن درب به درب و پیدا کردن آنها. ما در حال استفاده نمی شود به مردم نیاز به — افراد مسن بیمار ضعیف بودن فرمان به ماندن در محل در پشت درهای بسته و ترک ما نمی دانستن جایی که آنها هستند و یا چگونه به آنها را پیدا کنید و به کمک.

برخی از بلوک ها و جوامع بدون شک انجام داده اند همه چیز درست در پیشبرد: نقشه برداری از همسایگان خود و خانه و قرار دادن شماره تلفن و آدرس ایمیل بعدی به نام. اما در سراسر این شهرستان در حال حاضر وجود دارد بلوک ها و جوامع که انجام نداده اند که آمادگی کار و مهم نیست که چقدر آنها می خواهند به نمی دانم چگونه برای بررسی در یا ارائه کمک به مردم آنها را دیده ام اما برای آنها نه آدرس و نه نام.

تبلیغات

این یک آزمون است. این چیزی که واقعی است. و برخی از چیزهایی که ما در حال یادگیری خیلی سریع احساس بیش از حد دیر است.

من تا به حال موفق باشید روز دیگر برای دیدن یکی از افراد من نگران او به عنوان گام پایین بلوک برای ورزش خود را. اما زمانی که من سعی کردم به او بپرسید اگر او خوب بود و اگر من می تواند او را هر چیزی من رو دو مشکل: او به من گفت او تنها ارمنستان و من نمی دانم که بسیار بیشتر از “آری!” که یکی دیگر از همسایه استفاده می کند به سگ خود را به او آمده است. همچنین کاری که من حدس می زنم در 80s شد بسیار وحشت زده بود برای آمدن هر گونه نزدیک تر به من از حدود 10 فوت است.

چیز دیگری که ما در تلاش هستیم روند در حال حاضر این است که رفتار ما به عنوان افراد می تواند پیامدهای عمیقی برای ما جمعی کل. در این بحران جدید ما خودمان را پیدا کنید در این عملیات یک نفر فقط در حال حرکت در اطراف شهرستان لمس کردن چیزها یا گرفتن بیش از حد نزدیک به دیگران به طور بالقوه می تواند شروع یک زنجیره ای از حوادث است که هزینه های متعدد غریبه کامل سلامت خود را و یا حتی زندگی خود را.

این درست است خیلی از ما شکار و جمع آوری به مطمئن شوید که ما و عزیزان ما را از آنچه ما نیاز داریم.

از آنجا که ما نمی همه فاجعه کیت در محل چرا که حتی اگر ما ما نیست که برخی از چیزهایی خاص ما در حال حاضر نیاز است, چرا که هیچ کس مطمئن شوید که چه مدت این گذشته و این که آیا لوازم خشک خواهد شد تا هر کس از شکار در حال حاضر برای همان چیزهایی که در همان لحظه.

اما ما هنوز در تلاش برای جذب چقدر همه که در حال حرکت در اطراف ممکن است قدرت را به دیگران آسیب برساند.

آخرین باری که من به سوپر مارکت رفت چند روز پیش من از تماشای یک مرد در اطراف دو مورد محدود کردن در آب با داشتن کودکان خود را خط به بالا هر کدام با دو مورد از 24 بطری در یک سبد خرید. کنار مشکوک باور است که ما ممکن است یک کمبود آب این “ما” به وضوح نبود تفکر در مورد “آنها را.”

اما شاید جدی تر بود و آوردن سه فرزند به یک مکان شلوغ که در نتیجه رشد بیشتر شلوغ — کودکانی که می تواند حامل این ویروس و در نتیجه در معرض دیگران به آن و یا می تواند در معرض در این دوره از خرید و آوردن آن به خانه با آنها.

تبلیغات

هر روز در این coronavirus بحران ما چیزهای جدید یاد بگیرید چگونه برای مدیریت زمانی که مجبور در پشت درهای بسته چگونه به مهار منابع داخلی چگونه برای کم کردن, چگونه به حفظ آنچه که ما چگونه برای کاهش استرس از طریق خلاقیت است.

چگونه برای پیدا کردن راه هایی برای دلسوزانه نسبت به دیگران زمانی که ما نمی توانیم آنها را در آغوش و یا نشستن دو طرف خود را و یا حتی راه رفتن به خانه های خود.

سزاوار ما بود افتخار. ما آموخته اند به طوری سریع است که ما می توانید درخواست برای دفعه بعد.

اما ما ندارد و لوکس از یک منحنی یادگیری. بیشتر ما تلو تلو خوردن بیشتر ما ما مقاومت در برابر واقعیت های زندگی بیشتر ما از دست دادن بیشتر وقت ما صرف مستند بیشتر کسب و کارهای زیر بیشتر مردم از دست دادن شغل و نمی توانیم به پرداخت صورتحساب خود را و یا اجاره خود را.

اگر فقط این یک مته, اما آن را نمی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de