مدیر عامل شرکت بوئینگ را می بیند سال از بهبودی از Coronavirus پیش رو برای صنعت حمل و نقل هوایی

بزرگنمایی این تصویر مدیر عامل شرکت بوئینگ دیو کالهون تصویر در ماه ژانویه گفت: سهامداران دوشنبه صنعت

توسط MINERALNEWS در 9 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیو کالهون تصویر در ماه ژانویه گفت: سهامداران دوشنبه صنعت حمل و نقل هوایی بسیار متفاوت خواهد بود پس از coronavirus بیماری همه گیر. Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

بوئینگ اجرایی نقاشی وخیم, عکس از سفر هوایی, صنعت, گفتن سهامداران در مجازی نشست سالانه روز دوشنبه که آن را ممکن است چندین سال برای خطوط هوایی تجاری برای بازیابی از این افت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که به معنی بوئینگ نیاز به قرض گرفتن پول بیشتر به شناور باقی می ماند و قابل توجه کار و تولید کاهش می تواند در آینده به این شرکت هواپیما تولید گیاهان.

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیوید Calhoun ارائه چشم انداز تیره و تار.

"بحران بهداشت و درمان است که بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون تجربه کرده" کالهون گفت: قبل از اینکه جزئیات نحوه سفر هوایی صنعت کاهش یافته است. با تقاضای مسافر را بیش از 95 درصد از اوایل ماه مارس شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا به پارک بیش از 2800 هواپیماها و خطوط هوایی در سطح جهان در سرعت از دست دادن $314 میلیارد دلار در این سال با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

به عنوان یک نتیجه, Calhoun می گوید شرکت های هواپیمایی "پایه ناوگان تعویق انداختن هواپیما سفارشات تعویق انداختن پذیرش سفارشات تکمیل و کند کردن و یا متوقف کردن پرداخت."

Calhoun می گوید: "آن را به دو تا سه سال برای سفر به بازگشت به 2019 سطوح و اضافی چند سال فراتر از آن است که برای این صنعت در دراز مدت روند رشد به بازگشت." زمانی که بحران در صنعت هواپیمایی می کند ثبات او می گوید: "بازار تجاری کوچکتر خواهد بود و ما نیازهای مشتریان متفاوت خواهد بود."

بوئینگ اجرایی که فقط فرض نقش در ماه ژانویه پس از بیش از دهه در بوئینگ هیئت مدیره می گوید: این شرکت نیاز به قرض گرفتن پول بیشتر در طول شش ماه آینده به شناور ماندن و حفظ پرداخت کنندگان. بوئینگ در حال حاضر وضعیتی وخیم از دو 737 Max سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن 346 نفر و آن کشیده بودند پایین نزدیک به 14 میلیارد دلار خط اعتباری در ماه گذشته قبل از coronavirus همه گیر در زمان بیشتر تلفات در کسب و کار خود را.

مدیران شرکت بوده است در مذاکرات با مقامات در وزارت خزانه داری ایالات متحده در مورد ممکن است دولت وام در دسترس ساخته شده توسط $2.3 تریلیون coronavirus تسکین عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه گذشته اما بوئینگ است خودداری کردند در شرایط است که می تواند به دولت سهام در هوافضا ،

بسیاری از بوئینگ گیاهان در حال حاضر بازگشایی پس از مختصر خاموش شدن ناگهانی با توجه به همه گیر اما تولید کاهش احتمال زیاد در امکانات خطوط هوایی دیگر نیاز به هواپیماهای جدید آنها دستور داد. کاهش شغل می تواند در آینده بیش از حد که Calhoun می تواند طرح در روز چهارشنبه زمانی که بوئینگ منتشر شده در سه ماهه اول درآمد.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب