لاک پشت های نینجا تصویرگر شروع به نقاشی کردن صفحه و در بدن

بزرگنمایی این تصویر اریک تالبوت نقاشی شده است برای لاک پشت های نینجا حق رای دادن برای چند دهه. تالبو

توسط MINERALNEWS در 5 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

اریک تالبوت نقاشی شده است برای لاک پشت های نینجا حق رای دادن برای چند دهه. تالبوت می گوید که او خودش را در بر داشت از دست دادن علاقه به این کار, اما یادگیری چگونه به تو داده است و او را پشت سر هم تازه از خلاقیت است. جیل کافمن/شمال رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیل کافمن/شمال رادیو عمومی

حتی در یکی از سردترین روزهای زمستان وجود دارد مقدار زیادی از سر flesh بر روی صفحه نمایش در Oxbow تو در استهامپتون جرم. آن است که در آن هنرمند اریک تالبوت که نقاشی لاک پشت های نینجا برای حق رای دادن از اواخر 1980s است در مورد جوهر اول کامل-رنگ لاک پشت های نینجا ،

"من دو سبزی که من با توجه به" تالبوت می گوید که او به دنبال یک استنسیل طرح در مشتری خود را از دست. "اما من قصد ندارم به فقط یک رنگ تخت. "من کار رنگ هم مثل من با من, هنر های سنتی."

تالبوت می گوید: به عنوان یک بچه او بود بیش از شاد به ماندن در داخل با یک شمع کاغذ و کپی تصاویر او را دیدم در کتاب های کمیک در حالی که دیگر کودکان بازی خارج. او همچنین به تماشای بسیاری از هیولا و شروع به رسم خود موجودات است.

در حالی که تالبوت توصیف خود را به عنوان او به تازگی به پایان رسید و دو سال امضا کارآموزی که شامل مطالعه بر روی پاتوژن bloodborne و CPR چرا که در این خط جدید از کار او برای رفتن به یک مقدار زیادی از غریبه ها.

"من فقط پیدا کردن [خالکوبی] بنابراین جذاب" تالبوت می گوید. "من دوست دارم برای قرار دادن سوزن در پوست و ببینید که واضح و تمیز خط آمد. بوم در حال حرکت است! بوم قابل انعطاف است!"

نوشتن اولین لاک پشت های نینجا بر روی یک طرفدار واقعی

در چند ماه اول انفرادی, خالکوبی روی آن بوم تالبوت عمدا دور ماندند از انجام هر گونه لاک پشت های نینجا, هنر, تا زمانی که او می دانست که او آماده بود.

شیدا مک آرتور برای اولین بار به احتمال زیاد بسیاری که پوست تالبوت استفاده خواهد کرد به جوهر امضای خود هنر سوار یک زن و شوهر از ساعت از نیوهمپشایر به از اینجا دریافت کنید.

او را به دراز کشیدن بر روی یک میز بازوی راست در زیر نور است. او خالکوبی شده است اما هرگز توسط یک هنرمند او را تحسین.

"این یکی در حال رفتن به دوناتلو روی ساعد," مک آرتور می گوید.

"Yah اما دوناتلو است مورد علاقه خود را" تالبوت اشاره می کند. "بنابراین ما در حال شروع با دوناتلو. او برای رفتن به نقطه کانونی از تو."

خال کوبی رشد خواهد کرد و از آنجا توضیح می دهد که مک آرتور که بخشی از یک فن اختصاصی پایه است که نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از خود لاک پشت های نینجا. آنها به دنبال لاک پشت های هنرمندان در شبکه های اجتماعی سر و صدا به دیدار با آنها را در طنز می پردازند.

بزرگنمایی این تصویر

شیدا مک آرتور دیرین لاک پشت های نینجا فن گرفتن دوناتلو ، جیل کافمن/جدید انگلستان رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیل کافمن/جدید انگلستان رادیو عمومی

از موقعیت مستعد تحمل تحت وزوز سوزن مک آرتور می گوید گرفتن یک امضا از تالبوت است حقیقی.

"این قطعا یک fanboy لحظه" مک آرتور می گوید. "شما رشد می کنند تا از دیدن هنر است که او انجام داد و سپس شما را به یک قطعه از تاریخ را بر روی بازوی خود را."

مک آرتور می گوید او به اشتراک گذاشته آنلاین با طرفداران دیگر که او را در گرفتن یک امضا از تالبوت. او یک اذیت کردن کمی او می گوید. اما هر روز او را در برخی از چت آنلاین در مورد فهرست لاک پشت های نینجا کمیک — و همچنین در مورد زندگی است.

"[لاک پشت ها] باید واقعا به ارمغان آورد بسیاری از مردم با هم" مک آرتور می گوید. آن را می سازد مرتب کردن بر اساس از خدمه رنگارنگ از یک خانواده اگر شما خواهد شد."

تالبوت خلاق funk معکوس

طرفداران شده اند سن شروع صداسازی بازتابی بیش لاک پشت های نینجا, هنر برای بیش از 30 سال اما پس از ترسیم آنها بر روی کاغذ برای مدت طولانی است که تالبوت شروع به از دست دادن علاقه به کار.

"من نوع نشستن در زير زمين با سگ من, نقشه کشی, لاک پشت و واقعا از دیدن مردم" تالبوت می گوید. "من واقعا راضی با سبک من و آنچه که من نقاشی بود. من واقعا تلاش به عنوان سخت است."

یادگیری برای بودن با هنرمندان دیگر و خارج از منطقه راحتی خود را به دوباره تزریق خلاقیت خود تالبوت می گوید.

اولین دوناتلو, خال کوبی, جای تعجب نیست که می ایستد در یک نوع دفاعی را در برخواهد داشت.

"او گفت:" بیا! بیایید رفتن! بیایید مبارزه!'" تالبوت می گوید. "'اجازه دهید برخی از پیتزا!'"

پیتزا تنها چیزی که لاک پشت های نینجا به نظر می رسد به خوردن.

به عنوان او دور برس اضافی جوهر از مک آرتور را بازوی تالبوت می گوید: چند سال پیش او هرگز قادر به لمس هر کسی مثل این. دو نفر از آنها در حال رفتن به دیدن هر یک از بسیاری دیگر در چند ماه آینده. پس از دوناتلو هنوز هم وجود دارد لئوناردو رافائل و میکل آنژ از چپ به جوهر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن