گروه: مصر اعدام 7 محکوم به قتل افسر پلیس

قاهره - مصر اعدام هفت نفر به اتهام قتل یک افسر پلیس در کانال سوئز شهر سمالوط پس از یک محاکمه که "خدشه دار اتها

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

قاهره - مصر اعدام هفت نفر به اتهام قتل یک افسر پلیس در کانال سوئز شهر سمالوط پس از یک محاکمه که "خدشه دار اتهامات جدی شکنجه" بین المللی حقوق گروه گفت.

متهمان متهم به قتل افسر و اقدام به قتل فرد دیگری در طول مبارزه در نوامبر 2013. جنایی دادگاه آنها را محکوم به مرگ و این کشور بالاترین کیفری دادگاه تجدید نظر تایید حکم در سال 2018 عفو بین الملل گفت.

افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در حالی که تلاش برای شکستن یک مبارزه در الإسماعيلية, با توجه به اسناد دادگاه. متهم نیز به اتهام تلاش برای کشتن یک غیر نظامی و تصرف افسر سلاح قبل از فرار.

مستقر در لندن سازمان عفو بین الملل محکوم به اعدام به عنوان "تکان دهنده و بی رحمانه است." آن گفت: در یک سری از توییت که محاکمه شد "خدشه دار اتهامات جدی از شکنجه و دیگر قبر روند به دلیل نقض."

سه نفر از محکومان به نظر می رسد با قابل مشاهده کبودی در چهره خود را در یک اعتراف تلویزیونی در Nov. 26, 2013, پنج روز پس از این افسر پلیس را کشته و خود را قبل از محاکمه و حتی شروع "در اعتنایی آشکار از حق خود را به تهمت زدن به خود" گروه گفت.

سازمان عفو بین الملل گفت: آن مخالف مجازات اعدام در همه موارد بدون استثنا آن را "بی رحمانه و غیر انسانی مجازات است."

دولت-اجرا روزنامه الاهرام گزارش داد که هفت اعدام شدند دوشنبه در قاهره ،

مصر برای حقوق بشر یک گروه محلی گفت: آن شمارش را نشان می دهد مصر اعدام 34 نفر در شش ماه اول این سال است.

در میان آنها یکی از ترین مصر با مشخصات بالا مبارز رهبران. هشام ال Ashmawi سابق مصر نیروهای ویژه افسر به دار آویخته شد در ماه مارس با توجه به نظامی پس از محکومیت خود را برای نقش خود در برنامه ریزی ده ها تن از حملات مرگبار در نیروهای امنیتی.

در ماه ژوئن مقامات دار آویخته شدن یک شبه نظامی لیبی به اتهام توطئه حمله ای که به کشته شدن حداقل 16 افسران پلیس در سال 2017.

هشت مظنون داعش اعدام شدند در ماه فوریه پس از اعتقاد راسخ خود را از مشارکت در حمله به دو کلیسا در مدیترانه در شهر اسکندریه و دلتای نیل شهر Tanta. حداقل 44 نفر کشته شدند در مارس 2017 بمب گذاری.

داعش در عراق و سوریه با تشدید حملات پس از نظامی سرنگون یک انتخابات نیز پس از تظاهرات در برابر تفرقه قانون در سال 2013. یک دولت اسلامی وابسته مستقر در شمال شبه جزیره سینا بارها هدفمند نیروهای امنیتی و اقلیت مسیحی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de