تدریس تاریخ سیاه در کانادا برای مبارزه با نژادپرستی در شروع مدرسه ابتدایی دانش آموزان می گویند

ونکوور—دانیل Afolabi به خاطر یک بازی فوتبال به ویژه در سن نه سالگی در Okotoks, Alta., هنگامی که یک بازیکن در تیم مقابل حاضر به تکان دادن دست خود را.

“او می رود” من نمی خواهم به تکان دادن دست خود را چون شما سیاه’ ” Afolabi به یاد.

او در حدود همان سن هنگامی که یک زن نشان داد تا در کلاس های خود با پوشیدن blackface به تصویر بکشد آمریکایی طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman که بردگان آزاد در 1800s از طریق راه آهن زیرزمینی به کانادا.

“من واقعا نمی خواهید بچه های دیگر را از طریق آن و درک نمی کنند آنچه را که تا پنج سال بعد” او گفت:.

Afolabi است که 20 و ورود به سال سوم خود را در دانشگاه بریتیش کلمبیا Sauder مدرسه کسب و کار گفت: فوران احساسات پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس است یک فرصت برای کانادا مدارس به آدرس نژادپرستی علیه مردم سیاه و سفید.

او در حال برنامه ریزی یک درخواست برای ارائه به آموزش و پرورش آلبرتا به امید گرفتن بیشتر در سیاه سابقه تدریس در مدارس. این امر می تواند بر اساس آموزش از بومی تاریخچه و پوشش تاریخی و اجتماعی و اقتصادی و سیاسی تاثیر نژادپرستی.

“من نمی گویم یادگیری در مورد نژادپرستی در دبیرستان یا مدرسه ابتدایی را حل نژادپرستی اما حداقل مردم برگزار می شود کمی بیشتر پاسخگو,” او گفت:.

هنگامی که او در یکی از معدود سیاه با مضمون تکالیف Afolabi یاد شد رمان “کشتن مرغ مقلد” یک کتاب او لذت بردم از خواندن خود به خود است اما نه شنیدن آن با صدای بلند خواندن توسط معلم.

“ناراحتی من زمانی بود که یک زن است و خواندن آن و وجود دارد N-word و دیگر دانش آموزان را به شما هر زمان که کلمه به عنوان خوانده شده,” او گفت:.

آلبرتا, آموزش و پرورش, سخنگوی کالین Aitchison گفت: استان های کنونی برنامه درسی برای کودکستان تا کلاس 12 آدرس نژاد و نژاد پرستی با آموزش دانش آموزان به ارزش و احترام به تنوع و حمایت از برابری.

“در طول مطالعات اجتماعی برنامه درسی وجود دارد تمرکز قوی در تاریخ کانادا از جمله مسائل مربوط به تاریخ فرهنگ و مشارکت مردم بومی و مردم آفریقا و کارائیب فرود به استان ما و کشور” او در بیانیه ای گفت.

“حوادث اخیر آشکار در سراسر شمال امریکا هستند یک مثال روشن که چرا مهم است که به آموزش جوانان ما در مورد نژاد پرستی.”

Aitchison بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد احتمالا تغییر برنامه درسی.

ژان Ngendakumana یک درجه 11 دانشجو در ونکوور نقل مکان کرد که از تانزانیا هنگامی که او چهار ساله بود گفت: هر تاریخ سیاه او شده است در مدرسه آموخته بود گذاشتم ،

“من می گویند بهترین یادگیری من بود شاید در مورد Viola دزموند و چه اتفاقی برای او افتاده و به همین دلیل او را در $10 لایحه,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم بسیاری از مردم تحصیل کرده و یا تحصیل در همه در مورد آنچه که ما تا به حال به از طریق رفتن و چه ما هنوز هم باید برای رفتن را از طریق.”

بریتیش کلمبیا, وزیر آموزش و پرورش راب فلمینگ گفت: وزارتخانه در حال بررسی راه هایی برای کار با گروه های محلی برای توسعه یک برنامه آموزشی است که بهتر است شامل تاریخ سیاه از جمله تجارت برده و راه آهن زیرزمینی.

کارکنان وزارت ملاقات با B. C. تاریخ سیاه آگاهی جامعه در هفته آینده در تلاش برای رسیدگی به نیازهای افراد جوان که خواستار تغییر فلمینگ در بیانیه ای گفت.

“ما برنامه ریزی برای گوش دادن و ما متعهد به همکاری با شرکای اجتماعی به منظور تقویت برنامه درسی برای حمایت از تنوع و برای اضافه کردن به تلاش جهانی برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند” او گفت:.

یاسین Kiraga اجرایی و مدیر هنری آفریقایی تبار جامعه بریتیش کلمبیا گفت او شروع به بحث در مورد اهمیت تاریخ سیاه با وزارت آموزش و پرورش در سال 2016.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

او گفت: دانش آموزان سیاه پوست می تواند قدرت یادگیری در مورد اجداد خود در ونکوور.

Kiraga که به کانادا به عنوان یک پناهنده از بروندی در سال 2009 در بازدید از مدارس به آموزش در مورد بار پر رونق جامعه سیاه و سفید در ونکوور Strathcona محله است.

او گفت: بسیاری از نقل مکان به خارج از شهر قبل از این ساختمان ها زندگی می کردند در تخریب شد در دهه 1970 تا راه را برای یک پل برای اتصال این منطقه به مرکز شهر.

نورا هندریکس, مادر بزرگ راک افسانه جیمی هندریکس تاسیس یک کلیسا در Strathcona بود و از چهرههای شناخته شده در جامعه همراه با شوهرش راس هندریکس.

Kiraga گفت: B. C. برنامه درسی باید شامل بیش از یک مقدار حداقل از آموزش در طول ماه تاریخ سیاه.

“ما می توانیم آموزش کانادایی که نمی فهمید داستان از نژاد پرستی در گذشته و چگونه آن را تحت تاثیر جامعه سیاه” گفت: Kiraga که در حال کار با ونکوور هیئت مدیره مدرسه به منظور توسعه یک دوره سیاه تاریخ است.

این هیئت گفته است که با استفاده از محتوای آفریقایی تبار جامعه به دنبال تایید از امنا برای یک دوره.

“یک بار در دوره توسعه و تصویب آن است و سپس اضافه شده به گزینه های درسی در مدارس متوسطه با توجه به timetabling و علاقه دانش آموز” این در بیانیه ای گفت.

متولی جنیفر ردینگ گفت: ضد نژادپرستی یادگیری باید تقویت شود شروع در مدرسه ابتدایی به دلیل یک دوره انتخابی در دبیرستان کافی نیست.

“آنچه که من آموخته ام به عنوان یک امانت از افراد جوان جوان سیاه آموزان در مدرسه ما در منطقه این است که آنها می خواهند برای کسب اطلاعات بیشتر از ابتدایی سن و می خواهید همسالان خود برای یادگیری بیشتر از یک سن ابتدایی,” او گفت:.

این نیز مهم است برای جذب بیشتر سیاه معلمان ردینگ گفت.

“من racialized متولی پس از آن هر دو شخصی و حرفه ای. من می دانم آنچه در آن مانند به دیدن خود را در مربی و یا در برنامه درسی,” او گفت:.

“جوان مردم نا امید و پدر و مادر خود رفته اند از طریق همین مسائل است. من فکر می کنم این زمان مهمی برای تغییر به دلیل آن را مانند یک تماس به عمل در سراسر جهان کسب و کار به طور معمول کار نمی کند برای بچه های ما و یا ما مربیان.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>