گروگان بن بست در اوکراین به پایان می رسد پس از رئيس جمهور موافقت خود را با ترویج حیوانات-فیلم حقوق

بزرگنمایی این تصویر یک اتوبوس کشف و ضبط توسط نیروهای مسلح که در زمان 13 گروگان ها در مرکز شهر Lutsk

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک اتوبوس کشف و ضبط توسط نیروهای مسلح که در زمان 13 گروگان ها در مرکز شهر Lutsk برخی از 250 مایلی غرب از مخالفان دولت اوکراین در روز سه شنبه. پاولو Palamarchuk/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاولو Palamarchuk/AP

گروگان بن بست در یک اتوبوس در غرب اوکراین به پایان رسید سه شنبه بعد از عجیب و غریب تقاضا از اسیر شد و در ملاقات با رئيس جمهور کشور برای عموم توصیه a 15-year-old حیوانات-حقوق مستند به روایت Joaquin Phoenix.

فقط قبل از پایان ساعت 12-بن بست در Lutsk شهر واقع برخی از 250 مایلی غرب از کیف رئیس ولدیمیر Zelenskiy ارسال شده یک ویدیو کلیپ به Facebook صفحه بیان "همه باید تماشای فیلم 2005 زمینیها."

پست شده است حذف شده است.

13 گروگان بودند آزاد شده آسیبی, مقامات گفت. گزارش اولیه قرار داده بود تعدادی از اسیران در 20. در طولانی مدت بن بست مسلح پرتاب نارنجک از اتوبوس و اخراج عکس در پلیس گفتند.

این خدمات امنیت دولتی (دانشگاه شهید بهشتی) شناسایی گروگان-یادداشت برداری به عنوان Maksym Kryvosh, 44 که قبلا خدمت زمان در زندان برای "افراطی views."

وزیر کشور Arsen Avakov توصیف گروگان-یادداشت برداری به عنوان "مرد ناپایدار که رنگ چشم انداز خود را از جهان و اختراع یک انتقام برای آن است."

"او خود را در چشم انداز عدالت و ارزش زندگی انسان" وزیر کشور گفت.

با توجه به سلامت فرد مسلح در پست در رسانه های اجتماعی بود, تهدید به بمب گذاری در یک مکان شلوغ و خواستار آن شدند که ارشد مقامات اوکراین انتشار اظهارات تصدیق کرد که آنها تروریست ها.

او در نهایت توافق برای آزادی اسیران خود را پس از 15 دقیقه تماس تلفنی با Zelenskiy رئیس جمهور, معاون رئیس ستاد Kyrylo تیموشنکو به خبرنگاران گفت:.

پس از بن بست به پایان رسید Zelenskiy مورد ستایش قرار داد مأموران اجرای قانون برای صرفه جویی در گروگان.

"زندگی انسان است که مهم ترین ارزش" او گفت: در Facebook. "در حال حاضر خانواده ها می تواند در نهایت در آغوش بستگان خود را که صرف تمام روز در اتوبوس در غم و اندوه."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب