سوریه تصرف کلید شورشی شهر ترکیه با وجود تهدیدات

آنکارا – دولت سوریه نیروهای اسیر کلیدی اپوزیسیون شهر در شمال غربی روز چهارشنبه یک گروه ناظر و شبکه خبر گزارش داد با وجود تهدیدات ترکیه رئیس جمهور به استفاده از زور اگر آنها نمی, جلو و عقب توسط پایان ماه.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه و مخالفت با شبکه خبر گفت: دولت سوریه نیروهای وارد Saraqeb در شب بعد از شدید بعد از درگیری با اپوزیسیون سوریه که در طی آن چندین ترکی نوشته های احاطه شده بودند.

سوریه دولتی Al-Ikhbariya تلویزیون گزارش داد نیروهای دولتی محاصره شده Saraqeb پس از پیشروی به سمت این شهر از سه جهت. برخی از مخالفان و مبارزان بودند و بنا به گزارش ها هنوز هم در این شهر, در حالی که مخالفان شام news agency گفت: سوریه هنوز وارد Saraqeb.

نیروهای سوریه مبارزه کرده اند برای باز کردن یک بزرگراه در ارتباط پایتخت دمشق با شمال شهر حلب سوریه بزرگترین. شورشیان نگه داشته بزرگراه تعطیل از سال 2012 و Saraqeb آخرین عمده شورشی-شهر برگزار شد در راه خود را. این شهر نیز در تقاطع دیگر بزرگراه اصلی که لینک های شرقی و غربی سوریه است.

ترکیه یک حامی قوی از برخی از گروه های شورشی در شمال غربی سوریه یک دوجین نظامی مشاهده پست ها در ادلب استان که هم مرز ترکیه است. در روزهای اخیر آنکارا فرستاده است نیروهای جدید و تجهیزات راه اندازی پست های اطراف Saraqeb در تلاش برای نگه داشتن آن از افتادن به سوریه دست دولت است.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیروهای خود را ساخته اند پیشرفت به ادلب این کشور در آخرین دژ شورشی از ماه دسامبر است. سازمان ملل متحد گفت: بیش از 500 ، 000 آواره شده اند به دلیل خشونت.

“اگر (اسد) حکومت می کند نه عقب نشینی به مناطق پشت مشاهدات پست های ترکیه خواهد بود مجبور به گرفتن امور به دست خود” اردوغان گفت. او گفت: دو نفر از ترکیه مشاهده پست های در حال حاضر پشت سوریه خطوط.

مشاهده پست راه اندازی شد تا به عنوان بخشی از یک توافق در سال 2018 با روسیه — یک حامی اصلی اسد — برای نظارت بر آتش بس است که پس از فرو ریخت.

در طول پیشرفت خود را در Saraqeb سوریه, نیروهای, محاصره چهار, ترکی, مشاهده, نقاط, رصدخانه ها و اخبار از سایت های اپوزیسیون گفت.

معلوم نبود چه اتفاقی افتاده است به ترکی, مشاهده, نقطه و یا سربازان خود را. هیچ نظر فوری از مقامات ترکیه.

مخالفان اجرای Baladi شبکه خبری همچنین گزارش داد که شهر سقوط کرد سوریه کنترل اضافه کرد که Saraqeb آمد و تحت شدید سوریه و روسیه در آتش است. رصدخانه گفت: اپوزیسیون سوریه در خارج از شهر زیر بمباران سنگین. درگیری بین نیروهای دولتی و اپوزیسیون سوریه ادامه داد: شرق بزرگراه شمال Saraqeb در شب چهارشنبه. سوریه دولت خبرگزاری سانا گزارش داد چهار غیرنظامی کشته شدند در پی این درگیری ها و بمباران یک منطقه شهر حلب است که نشسته است در بزرگراه.

ایالات متحده و بریتانیا و فرانسه درخواست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل جلسه ای در افزایش وضعیت در شمال غربی سوریه است. باز جلسه انتظار می رود که به جای پنج شنبه بعد از ظهر و شامل یک جلسه توجیهی با سازمان ملل و فرستاده ویژه سوریه Geir Pedersen, دیپلمات گفت: پیش از اعلام رسمی.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان خطاب به اعضای حزب حاکم نادر پس از درگیری روز شنبه بین ترکیه و سوریه در داخل سوریه که به کشته شدن هفت ترکی و 13 سوریه.

اردوغان گفت: او گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در اواخر شب تلفن تماس شنبه که نیروهای سوریه باید عقب نشینی به یک نقطه توافق در یک سال 2018 توافق آتش بس.

روسیه و ترکیه توافق کردند که به یک منطقه غیرنظامی در تهران برگزار می شود ادلب که در آنکارا و مسکو خواهد با استفاده از نیروهای خود را برای اجرای آتش بس و روشن بزرگراه محدود کنترل شورشیان است. که آتش بس و پس از آن truces زنده نمی ماندند تکرار حملات خشونت است.

“این یک دوره جدید در سوریه است. هیچ چیز نمی تواند باقی می ماند همان است که در آن ترکی سرباز خون ریخته شده است,” او گفت:.

“اگر ما سربازان ایمنی نمی تواند تضمین در ادلب هیچ کس نمی تواند انکار حق ما را به اطمینان حاصل شود آن را خودمان,” او اضافه شده است.

اردوغان نیز نامیده می شود برای خروج از سوریه نیروهای کرد از مناطق نزدیک مرز ترکيه. او را تهدید به از سرگیری یک حمله نظامی است که راه اندازی شد به شمال سوریه سال گذشته در مقابل کردی شبه نظامیان وجود دارد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

ترکیه در مورد آمریکا و متفقین نیروهای کرد که تروریست ها از آنجا که از لینک های خود را به زبان کردی شورشیان در آن سوی مرز در ترکیه است. اما کردها به رهبری نیروهای داخل سوریه نیز همکاری با آمریکا به عنوان یک متحد ارزشمند در برابر گروه دولت اسلامی.

___

ال Moh گزارش از بیروت. آسوشیتد پرس نویسندگان ادیت M. Lederer در سازمان ملل متحد و آلبرت Aji در سوریه کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر