بریتانیا تقسیم بیش از بازگشایی مدارس به عنوان ویروس قوانین سهولت

لندن - دیوید واو قرار دادن پایین مانع نوار و پاشش خطوط زرد روی زمین در خارج از درب اصلی مدرسه خود را در نزدیکی

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399

لندن - دیوید واو قرار دادن پایین مانع نوار و پاشش خطوط زرد روی زمین در خارج از درب اصلی مدرسه خود را در نزدیکی منچستر.

واو که نظارت پنج مدرسه در شمال غربی انگلستان در حال حاضر دارای رنگ زرد فلش به اطمینان حاصل شود که کودکان به دنبال یک مسیر یک طرفه در اطراف ساختمان و به هنگام بازگشت از ماه آینده از تمدید شکستن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نرم مبلمان و تجهیزات بازی شده اند محاصره و میز پخش شده است که از هم جدا. واو است مواجه نگردند از 7500 ماسک صورت, صدها نفر از جفت دستکش ضد عفونی کننده دست و لوازم دیگر.

"دولت می گوید ما به آنها نیاز ندارد, اما من قطعا نمی تواند خطر انداخته اند نه داشتن آنها گفت:" آسوشیتد پرس. "آن ناشناخته مطلق ناشناخته است. ما در حال گرفتن گام های کودک رو به جلو در حال حاضر در تلاش برای برنده شدن قلب و ذهن پدر و مادر و معلمان است."

پس از 20 مارس coronavirus را مجبور انگلیسی, مدارس نزدیک به همه اما تعداد کمی از کلید کارگران کودکان و کسانی که تحت مراقبت های اجتماعی. دولت می خواهد کودکان شروع به بازگشت به مدارس ابتدایی در مراحل از 1 ژوئن. کسانی که قصد بازگشت اول شامل جوانترین — سنین 4 تا 6. مهد کودک ارائه دهندگان نیز گفته شده است برای شروع استقبال از بازگشت نوزادان و کودکان نوپا از ماه ژوئن است.

بازگشایی با تقسیم این کشور و مواجه شدید مخالفان از اتحادیه های معلمان که می گویند آن را بیش از حد مخاطره آمیز برای همه و می تواند باعث افزایش عفونت. ده ها تن از مقامات محلی حاضر به دنبال بازگشایی جدول زمانی. اسکاتلند و ایرلند شمالی که خود دولت ها هستند و نه باز شدن مدارس تا اوت در اولین.

پدر و مادر نگران هستند پیام کوتاه در هر یک از دیگر همان سوال: "آیا شما با فرستادن بچه خود را به عقب؟"

جاستین رابرتز که تاسیس وب سایت پدر و مادر Mumsnet گفت: این تصمیم به ارسال جوانترین فرزند اول است "باعث bafflement و برخی از خشم و سوء ظن است که تصمیم گیری در حال رانده شدن نیاز مردم به بازگشت به کار."

اتحادیه معلمان NASUWT به استناد یک نظرسنجی 29000 اعضای که پیشنهاد شده تنها 5 ٪ فکر می کنم این برنامه امن است. دیگر اتحادیه های کارگری گفت: اعضای به تعامل با برنامه ریزی برای اوایل ماه ژوئن ،

مریم Bousted مشترک رهبر ملی آموزش و پرورش اتحادیه اروپا گفت: این طرح است "به سادگی امن نیست این عادلانه نیست, آن است که امکان پذیر نیست."

اتحادیه های کارگری می گویند که آنها در حال ديپلمات توسط شواهد علمی در این موضوع منتشر شده توسط دولت است. آنها همچنین می خواهند به پیگیری و ردیابی سیستم برای کسانی که آلوده می شود در وهله اول.

شارلوت اسمیت که 14 سال است تاثیر پذیری از طرح پیوست یک اعتراض کوچک از بازگشایی پنج شنبه در منچستر. او باور نمی کند مدیران باید از طریق فکر به کار اجتماعی فاصله "است که آسیب رساندن به کودکان و نوجوانان است."

"مطلقا هیچ راهی که من می خواهم بچه من برای رفتن به یک محیط که از نظر روانی آسیب رساندن به آنها را," او گفت:. "ما نیاز به تجدید نظر آموزش و پرورش است و ما نمی تواند انجام دهد که در دو هفته."

در آن راهنمایی به مدارس وزارت آموزش و پرورش گفت: در صورت ماسک توصیه نمی شود در مدارس و اذعان کرد که کودکان خردسال نمی تواند انتظار می رود برای حفظ 2 متر (6 فوت) اجتماعی-فاصله دستورالعمل. آن گفت: کلاس اندازه باید نصف و محدود به حداکثر 15 و کودکان باید از هم جدا شوند به همان گروه های کوچک.

واو مدرسه, گروه, درست, آموزش و مشارکت در Cheshire در حال انجام است که و بیشتر.

او در حال برنامه ریزی برای تقسیم دانش آموزان به "مینی مدرسه" مناطق هر یک با ورودی جداگانه روزانه, جدول زمانی و مناطق بازی. وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد به کلاس های درس. میز معلمان خواهد بود 2-متر "محرومیت مناطق" حلقه دار با نوار. حتی قاشق و چنگال را می توان به گروه های جداگانه.

آن را "بیش از عملی" برای ایجاد مدارس امن او گفت: حتی اگر آن را یک "لجستیکی کابوس است."

زبان انگلیسی مدارس خواهد بود و پس از آن در دانمارک و آلمان و فرانسه و جاهای دیگر که در حال کاهش محدودیت. طرفداران می گویند در اثر دوری از کلاس درس احساس شده است و کاملا توسط اکثر خانواده های محروم.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

یک گزارش از موسسه مالی مطالعات گفت: تعطیلی مدارس و تقریبا قطعا افزایش نابرابری آموزشی. ثروتمند کودکان صرف 30 درصد زمان بیشتری را بر روی صفحه اصلی آموزش در طول مستند — در مورد 5.8 ساعت در روز — از کسانی که در خانواده های فقیر و دسترسی بهتر به منابع آنلاین مانند آموزگار آن یافت می شود.

کار پدر و مادر به طور فزاینده ای نا امید در مورد کار از خانه با کودکان است. سارا Hesz یک مادر از سه می گوید که پس از بررسی خطرات او قصد دارد به ارسال 5 سال بازگشت به مدرسه در ماه آینده.

"مردم پس زده نگران و اشتباه در مورد آنچه که بهترین است" گفت: Hesz که با این نسخهها کار برای مهد کودک نرم افزار. "وجود دارد یک بخشی از من است که می خواهم بچه های من به یادگیری دوباره با دوستان خود را دوباره. در حال حاضر آن را فقط غیر ممکن است. من نمی توانم در خانه و مدرسه بچه ها و کار."

اما آن را دشوار برای فروش و یک نگرانی کلیدی است که خطر ابتلا به عفونت از کودکان تا بزرگسالان است. سردرگمی برجسته شد که پزشکان اتحادیه انجمن پزشکی بریتانیا برای اولین بار حمایت معلمان که مخالفت با یک ژوئن 1 بازگشایی تنها به تغییر موضع روز بعد.

BMA گفت: در حالی که وجود دارد در حال رشد بود شواهدی وجود دارد که این ویروس در معرض خطر به کودکان بسیار کوچک وجود شواهد متناقض در مورد احتمال کودکان كردن آن به دیگران است.

"صفر-خطر رویکرد ممکن نیست" به این نتیجه رسیدند. "این است که در مورد" امن " بودن یک سطح قابل قبول از خطر است."

جاناتان ون-Tam معاون افسر ارشد پزشکی انگلستان اذعان کرد که اطلاعات در مورد چگونه عفونی کودکان است "بسیار نادر است."

"معناداری وجود دارد و رفاه و تندرستی مسائل برای کودکان که (از مدرسه) ماه و در پایان ماه. این ظریف و دشوار است و من قبول می کنم که" او گفت:.

جین کوپر می آموزد که کودکان بزرگتر در Lostock سالن مدرسه ابتدایی گفت: او به دنبال به جلو به دیدن دانش آموزان خود را دوباره. او می داند که طبیعی جدید آسان نخواهد بود به خصوص برای کودکان که می خواهند به نوازش و یا دست نگه دارید.

"ما واقعا نمی تواند نشستن در کنار کودکان و آموزش آنها را به عنوان ما به طور معمول انجام آن را به دست در آموزش," او گفت:, و اضافه کرد که دانش آموزان خود را به "آن را درک خواهد کرد اما آنهایی که کمی قادر نخواهد بود به آن را کمی غمگین واقعا...."

___

جو کارنی کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب