مطالعه محاسبه چقدر سن و شرایط پزشکی افزایش شانس شدید COVID-19

افراد 50 ساله و مسن تر هستند و حدود 2 و نیم برابر بیشتر احتمال دارد برای پیشرفت به یک مورد شدید از COVID-19. که با توجه به یک مطالعه جدید که quantifies عوامل خطر است که افزایش شانس که افراد آلوده به ویروس coronavirus را توسعه یک مورد شدید از این بیماری است.

تحقیقات انجام شده توسط پزشکان در شانگهای یک متا آنالیز که مورد بررسی قرار داده و از 30 مطالعات انجام شده بین دسامبر 2019 و فوریه. 19 مربوط به 53,000 بیماران با تایید موارد COVID-19. بسیاری از مطالعات انجام شده در ووهان و دیگر شهرستانها چینی هر چند تحلیل را شامل سه مطالعات مربوط به بيماران از ایالات متحده, استرالیا و کره جنوبی.

موارد در نظر گرفته شد شدید اگر آنها تا به حال علائمی مانند تنگی نفس نیاز به 30 یا بیشتر تنفس در هر دقیقه (12 تا 20 تنفس در دقیقه در نظر گرفته شده است نرمال برای بزرگسالان); خطرناکی سطوح پایین اکسیژن در خون و رادیوگرافی شواهدی از آسیب ریه است که تا به حال رشد 50 ٪ یا بیشتر در عرض 24 تا 48 ساعت دوره.

مرد بودن افزایش شانس پیشرفت به بیماری شدید با 1.3 بار در حالی که سیگار کشیدن ساخته شده است آن را کمی بیش از 1 به 2 و نیم برابر بیشتر احتمال دارد مطالعه بر داشت. به طور کلی بیماران با زمینه پزشکی از جمله فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی عروقی بودند 2 تا 3 برابر بیشتر احتمال پیشرفت بیماری شدید.

شرایط خاصی مطرح کسانی که شانس بیشتر, با توجه به مطالعه: مثلا افراد مبتلا به بيماری مزمن انسدادی ريه اختلال شد در هر نقطه از 2 و نیم به حدود 11 برابر بیشتر احتمال دارد به شدت بیمار است. بیماری کلیوی نیز به احتمال زیاد یک عامل خطر بزرگ. در حالی که تحقیق نمی کند با دقت اشاره کردن دقیقا چگونه است که خطر آن پیشنهاد آن را در جایی بین 2 – و 16 برابر شده است.

محققان می گویند این یافته ها نشان می دهد پزشکان باید به توجه بیشتر و مراقبت از بیماران مسن تر با این زمینه عوامل خطر.

محققان توضیح نداد که چرا برخی شرایط اساسی به نظر می رسد به بیماران بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19 بیماری هر چند آنها می گویند که تمام شرایط ذکر شده در بالا می تواند شامل یک پاسخ التهابی از بدن است. بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیه ممکن است آسیب پذیر تر است زیرا کلیه ها در حال حاضر ضعیف و آسیب دیده و شدید coronavirus عفونت بیشتر می تواند آسیب آن اندام. ممکن است این بیماران ممکن است از دست رفته دیالیز یا جلسات دیگر به طور منظم مراقبت های پزشکی به این دلیل که آنها تحت قرنطینه و یا به دلیل محلی سیستم پزشکی تا به حال به تغییر منابع به تمرکز بر روی رشد بیماری همه گیر.

تحقیقات دیگر نیز پیشنهاد شده است که افرادی با فشار خون بالا ممکن است در معرض خطر بیشتری از COVID-19. نه که قبلا مطالعه و نه یک جریان روشن ساخته است که آیا آشکار افزایش خطر در میان افرادی که بیماری تحت کنترل با دارو یا نه و یا اینکه آیا آنها تا به حال دیگر مشکلات اساسی. “آن را نمی کند بسیاری از حس است که اگر کسی در غیر این صورت سالم و جوان و آنها را به فشار خون بالا به تنهایی که آنها باید در افزایش خطر ابتلا,”دکتر Mariell Jessup, رئیس علوم پزشکی و افسر در انجمن قلب آمریکا گفت: NPR در مورد قبل از پیدا کردن. با این حال او اشاره کرد که کمی شناخته شده در مورد این coronavirus که هر کس باید اقدامات احتیاطی.

مانند بسیاری از تحقیقات در این حرکت سریع همه گیر مطالعه جدید منتشر شد قبل از بررسی دقیق در یک preprint سرور به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات میان دانشمندان است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im