پوشش صورت توصیه می شود اما تهمت می گوید او نمی خواهد به پوشیدن یک

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید فدرال دستورالعمل جمعه توصیه که آمریکایی ها پوشیدن

توسط MINERALNEWS در 16 فروردین 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید فدرال دستورالعمل جمعه توصیه که آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی برای کمک به مبارزه با گسترش جدید کروناویروس. رئيس جمهور بلافاصله گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد زیر که توصیه های خود گفت: "من انتخاب به انجام آن نیست."

جدید ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تشویق می کند مردم به خصوص در مناطق ضربه سخت گسترش coronavirus به استفاده از ابتدایی پوشش مانند T-پیراهن bandannas و غیر پزشکی ماسک برای پوشش چهره خود را در حالی که در خارج از منزل.

رئیس جمهور معاف خود را از دولت او را دستورالعمل خود گفت که او نمی تواند پیش بینی خود را پوشش صورت خود را در حالی که نشسته در دفتر بیضی تبریک رهبران جهان.

"این یک توصیه آنها توصیه می کنیم آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی خودم."

جدید ارشاد اعلام کرد که کشورهای در حال نیروبخش برای بحرانی کمبود مانند کسانی که از دیگر نقاط جهان تجربه کرده اند افزایش نگرانی که علت آن می تواند ناگهانی اجرا در ماسک.

تهمت و دیگر مقامات دولت به دنبال به حداقل رساندن هر بار با تاکید بر توصیه نمی به مقدار مورد نیاز و انواع, در خانه, پوشش قابل قبول بودند. مقامات فدرال گفت که فولاد ماسک و N95 ماسک ماسک باید به سمت چپ برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با گسترش عفونت است.

روز جمعه اعلام دربسته در محیط یک تحول در ارشاد از کاخ سفید است که مقامات اذعان کرد در زمان شده است متناقض و گیج کننده با دولت اصرار بیش از ماه گذشته که ماسک بودند لازم نیست و یا حتی مفید است.

"من می خواهم برای باز کردن تکامل از ما راهنمایی در ماسک به دلیل آن بوده است گیج کننده به مردم آمریکا" جراح عمومی جروم Adams روز جمعه گفت.

آدامز گفت که اگر چه او دیگر کارشناسان بهداشت عمومی در ابتدا معتقد بودند با پوشیدن یک ماسک را یک تاثیر قابل توجهی در مهار گسترش, آخرین شواهد روشن می سازد که افرادی که نمی نشان می دهد هیچ نشانه ای می تواند با این وجود تصویب این ویروس.

"ما به دنبال در اطلاعات ما در حال تحول ما توصیه ها و توصیه های جدید خواهد آمد به عنوان شواهد دیکته" آدامز گفت.

بانوی اول Melania Trump مندرج متناقض و پیام ها با یک صدای جیر جیر صحه جدید راهنمایی و حتی او را به عنوان شوهر انتخاب می کند به بی اعتنایی به آن است.

"به عنوان آخر هفته روش من بپرسید که هر کس را اجتماعی فاصله & پوشیدن ماسک/در صورت پوشش به طور جدی" او هنوز توییتی.

دولت گفته متحده باید انجام شود بیشتر به انبار لوازم پزشکی, اما روشن نیست که اگر کسی آماده است به صورت بالقوه راش است که می تواند امدن اگر مردم سعی کنید برای به دست آوردن ماسک های پزشکی خود را از خصوصی میباشد.

در روستایی فلوریدا اوکیچوبی تخفیف مواد مخدر فروخته شده است از ماسک صورت برای تقریبا دو هفته و "ما نمی دانیم که در آن شما می توانید پیدا کردن هر گونه ماسک در این مرحله گفت:" استیسی نلسون یکی از داروخانه صاحبان.

"آن را بسیار سخت برای دریافت این محصولات اما مردم می خواهند آنها را" نلسون گفت. "آنها شده ایم گرفتن پیام های مخلوط و مردم مطمئن نیستند که اگر آنها باید با پوشیدن ماسک در زندگی روزانه ما است. آن را بسیار گیج کننده است. آنها را می پوشند و یا اصلا آنها را می پوشند؟"

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در شکل دادن به توصیه های دولت به نظر می رسد تلاش برای تعادل سیاسی نگرانی در مورد تمایل به حفظ حد عادی که ممکن است با بهداشت عمومی نگرانی هایی است که برخی از عفونت در حال گسترش توسط افرادی که به نظر می رسد سالم است.

کاخ سفید مواجه شده است و مقاومت مواجه برابر دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل از کشورهای با نرخ کمتر از عفونت است. برای سخت ترین ضربه از مناطق که در آن اجتماعی فاصله در حال حاضر در محل برای برخی از زمان کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی فکر وجود داشته باشد کمتر در معرض خطر از مردم و نادیده گرفتن دیگر هدایت اگر آنها تحت پوشش چهره خود را.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

CDC توصیه است که مردم با پوشیدن پارچه پوشش صورت در اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها که در آن "اجتماعی دیگر فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ." هدایت به خصوص امر "در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است."

کاخ سفید نیروی کار بود بحث به جمعه نهایی زبان CDC راهنمایی. CDC دانشمندان می خواستم به آن را به ارشاد ملی اعتقاد داشتند که انجام می دهد بیشتر به سرعت گسترش ویروس.

کاخ سفید مشاوران از جمله دکتر دبورا Birx می خواستم به حد راهنمایی برای ویروس نقاط داغ. Birx روز پنجشنبه گفت که او می ترسید گسترده تر هدایت خواهد منجر به یک از امنیت کاذب برای آمریکایی ها و علت آنها را به دور از مطلب انتقادی اجتماعی فاصله.

در پایان آنها را در بر داشت وسط زمین: ملی مشورتی با تاکید ویژه است که کسانی که در سخت-آمار مناطق باید با پوشیدن ماسک. دو نفر آشنا با مباحث مطرح شده بحث داخلی صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به توصیف آن publicly.

به عنوان با دیگر بهداشت عمومی ارشاد توصیه در صورت پوشش شده است یک هدف در حال حرکت برای دولت. تحت راهنمایی های قبلی تنها بیمار و یا کسانی که در معرض خطر عوارض ناشی از بیماری تنفسی شد توصیه به پوشیدن ماسک.

آدامز در توییتر نوشت که در پایان ماه فوریه است که مردم باید "توقف خرید ماسک" و گفت: آنها موثر در حفاظت از عموم مردم.

روز دوشنبه او اشاره کرد که سازمان بهداشت جهانی توصیه نمی ماسک برای سالم اعضای جمعیت است. سه روز بعد او در توئیتر خود نوشت که هر چند وجود دارد باقی می ماند "اندک" شواهدی وجود دارد که با پوشیدن یک ماسک به خصوص نادرست می تواند به حفاظت از پوشنده لباس "در حال ظهور نشان می دهد صورت پوشش ممکن است به جلوگیری از بیماری بدون علامت انتقال به دیگران است."

دکتر مایکل رایان که شرایط اضطراری رئیس در روز جمعه اذعان کرد "بسیار مهم و بسیار سالم بحث" در مورد چگونه ماسک استفاده می شود.

"ما هنوز هم بر این باورند که راننده اصلی این بیماری همه گیر است علامتی (انتقال)," او گفت: افرادی که ممکن است آلوده, اما نمی, نشان دادن علائم.

"ما قطعا می توانید ببینید شرایطی که در آن استفاده از ماسک — اما در خانه و یا پارچه ماسک — در سطح جامعه کمک ممکن است در یک کلی و جامع پاسخ به این بیماری" رایان گفت.

____

اشنایدر گزارش از اورلاندو ، آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin در واشنگتن و جیمی کیتون در ژنو سوئیس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن