سودان جنوبی را به رقبای تشکیل دولت وحدت ملی به معنای پایان جنگ

جوبا سودان جنوبی - سودان جنوبی افتتاح شد فصل جدیدی در آن شکننده ظهور از جنگ داخلی شنبه به عنوان رقیب رهبران تش

توسط MINERALNEWS در 3 اسفند 1398

جوبا سودان جنوبی - سودان جنوبی افتتاح شد فصل جدیدی در آن شکننده ظهور از جنگ داخلی شنبه به عنوان رقیب رهبران تشکیل یک دولت ائتلافی است که بسیاری از ناظران دعا گذشته خواهد بود این زمان در اطراف.

یک روز پس از مقامهای امنیتی روسیه حل شده دولت قبلی رهبر مخالفان Riek Machar گرفت به عنوان معاون او ترتیب که دو بار سقوط در جنگ در طول جنگ که به کشته شدن نزدیک به 400000 نفر.

روسیه اعلام "رسمی پایان جنگ و ما می توانیم در حال حاضر اعلام جدید سحر." صلح این است که "هرگز به متزلزل هرگز دوباره" رئيس جمهور گفت:, و اضافه کرد که او ببخشند Machar و درخواست برای Machar را بخشش به کف زدن. او نام خود را مربوطه Dinka و Nuer گروه های قومی را به انجام همان.

جهان جوانترین ملت تضعیف به جنگ داخلی در سال 2013, دو سال پس از برنده شدن در یک مبارزه استقلال از سودان به عنوان حامیان روسیه و Machar درگیر شدند. تلاش های متعدد در صلح شکست خورده از جمله یک معامله که دیدم Machar بازگشت به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2016 — تنها به فرار از کشور بر پا ماه بعد در میان تازه تیراندازی.

شدید فشار بین المللی به دنبال جدید ترین قرارداد صلح در سال 2018 است. پاپ فرانسیس در حرکتی چشمگیر بوسید پای روسیه و Machar سال گذشته به محور آنها را به قرار دادن اختلافات را کنار بگذارند. روز شنبه در مراسم آغاز شد و با ارائه به آنها را از این عکس به عنوان یک یادآوری.

غضب ایالات متحده در سودان جنوبی بزرگترین کمک دهنده و دیگران رشد مانند روسیه و Machar در سال گذشته به عقب رانده و دو مهلت برای برداشتن گام مهم در تشکیل دولت ائتلافی. اما با کمتر از یک هفته قبل از آخرین مهلت پنج شنبه هر کدام یک کلید امتیازی.

روسیه اعلام کرد که "درد" تصمیم سیاسی موضوع حساس از تعداد متحده و Machar توافق به روسیه مسئولیت برای خود امنیت است. در روز پنج شنبه به آنها اعلام کرد که آنها تا به حال توافق برای تشکیل دولت به معنای منجر به انتخابات در سه سال زمان اولین رای پس از استقلال.

"در نهایت صلح در آستان ما" یک خبرنگار با U. N. حمایت رادیو Miraya اعلام کرد از درصد اشغال تخت در طولانی مدت رنج می برند جونقلی دولت است. در یمبیو جوانان با پرچم گزارش شد در خیابان. "من شادی با سودان جنوبی به خصوص آواره گرسنه و عزادار که منتظر پس" اسقف اعظم کانتربری جاستین ولبی توییتی.

آغوش و تشویق به دنبال Machar است تحلیف. او قول داد به سودان جنوبی به کار با هم "برای پایان دادن به درد و رنج خود را."

و هر دو او و Kiir تشکر پاپ برای حرکت. "ما افتخار می کنیم به گزارش او که ما نیز آشتی," روسیه گفت. "ما تا حد زیادی با فروتنی و به چالش کشیده" او Machar گفت.

حتی به عنوان شهروندان نفس مراقب باشید آه امداد, کمک, گروه تحلیلگران و دیپلمات ها هشدار داد از عمده چالش های پیش رو. در یک احتمال دارد نشانه ای از احتیاط هیچ سران دولت گذشته از سودان رهبر ژنرال. Abdel-Fattah Burhan مراسم ادای سوگند ،

"در حالی که کار زیادی باقی مانده است که باید انجام شود این است که نقطه عطف مهمی در مسیر صلح" سفارت ایالات متحده گفت: در پیام تبریک می گویم.

دهها هزار نفر از نیروهای رقیب هنوز هم باید گرمکن با هم به یک ارتش یک فرایند است که سازمان ملل و دیگران را به نام پشت برنامه و ضعیف مشروط.

و ناظران تاکید کرده اند که این دولت جدید باید فراگیر شود در یک کشور که در آن مبارزه با اغلب رخ داده است در امتداد خطوط قومی و که در آن چند گروه های مسلح به کار گیرند. همه را امضا کرده اند به توافق صلح.

روسیه و Machar باید گفت برجسته مسائل خواهد بود مذاکره در دولت جدید است.

دیگر معاون رئیس جمهور نام روسیه روز جمعه شامل تابان دنگ شو سابق متحد Machar که تغییر به سمت حکومت و ماه گذشته تحریم های ایالات متحده بر مشارکت جدی حقوق بشر است. یکی دیگر از ربکا Garang بیوه از John Garang که رهبری یک مبارزه برای استقلال از سودان.

انسانی جامعه است که دیده می شود بیش از 100 کارگر کشته شدند پس از شروع جنگ داخلی امیدوار است دولت جدید منجر خواهد شد به مراتب آسان تر تحویل مواد غذایی و دیگر به شدت مورد نیاز پشتیبانی که تقریبا نیمی از سودان جنوبی جمعیت 12 میلیون گرسنه باقی می ماند. برخی از 40,000 هستند در شرایط قحطی یک گزارش جدید گفت: روز شنبه و در حال حاضر عمده ملخ شیوع در شرق آفریقا فرا رسیده است.

یکی دیگر از بیش از 2 میلیون نفر فرار سودان جنوبی در طول جنگ های داخلی و از روسیه خواسته است تا آنها را به خانه می آیند.

سازمان ملل و کمیسیون حقوق بشر در سودان جنوبی هشدار می دهد که جدی نقض حقوق بشر ادامه خواهد داد. "غیرنظامیان هستند عمدا گرسنگی سیستماتیک surveilled و سکوت خودسرانه دستگیر و بازداشت و محروم به معنی دسترسی به عدالت" آخرین گزارش خود خبر داد. آن گفت: بی خشونت مرگبار استفاده از کودک سربازان و خشونت جنسی مخاطره صلح شکننده است.

نگهبانی یک تیم تحقیقاتی است که به اتهام فساد در میان برخی مقامات سودان جنوبی خواست جامعه بین المللی را به نگه دارید تا فشار.

"سال جنگ تربیت شده بی اعتمادی عمیق میان دولت سودان سیاستمداران تشدید پتانسیل برای بازگشت به جنگ داخلی" آن روز جمعه گفت. "توانایی نگه جنوب سودان سیاستمداران پاسخگو در سراسر فرایند به جای انتظار تا زمانی که خیلی دیر است, ضروری برای بقای صلح."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

به عنوان برخی از تحلیلگران گفت: تهدید بیشتر تحریم روسیه تحت فشار قرار دادند و Machar به صلح یک بار دیگر نمایندگان از همسایه سودان و کنیا و اوگاندا در سخنان پس از تحلیف به نام برای بلند کردن اجسام از تحریم های موجود به کف زدن.

___

کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن