ببر پیش نویس ایالتی آریزونا مشت زن Torkelson با شماره 1 انتخاب کنید

نیویورک - اسپنسر Torkelson slugged راه خود را از طریق کالج ضربه توپ بیسبال در سراسر کشور با چشم ظاهر قدرت.قابل

توسط MINERALNEWS در 22 خرداد 1399

نیویورک - اسپنسر Torkelson slugged راه خود را از طریق کالج ضربه توپ بیسبال در سراسر کشور با چشم ظاهر قدرت.

قابل توجه تمام کسانی که درایوهای ساخته شده تصمیم گیری آسان برای Detroit Tigers که انتخاب ایالتی آریزونا با شماره 1 انتخاب کنید در لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس پنج شنبه شب.

اما در حالی که Torkelson بود مدت طولانی به عنوان مورد علاقه به رفتن به طور کلی تعجب بود وقتی که او اعلام کرد که یک سوم baseman توسط کمیساریای راب مانفرد. دیترویت قصد دارد به حرکت Torkelson به گوشه ای از پایه اول که در آن او با بازی برای خورشید شیاطین.

"این نشان می دهد که میزان احترام آنها باید برای من به عنوان یک ورزشکار" خندان Torkelson گفت: MLB Network پخش. "من شما را از آن و با آن اجرا کنید. من می خواهم به برچسب های خودم را به عنوان یک بازیکن بیس بال و شما به من یک خفاش توپ و دستکش و شما می دانید چه ؟ من فقط رفتن به می خواهید را به نفع خود."

آرکانزاس outfielder هستون Kjerstad رفت و شماره 2 به بالتیمور که در زمان Oregon State گیر Adley Rutschman با بالا انتخاب کنید از یک سال پیش.

به طور چشمگیری کوتاه به دلیل coronavirus پیش نویس به طرفداران نزدیک ترین چیزی که آنها تا به حال برای زنده لیگ بزرگ بیس بال رویداد پس از آموزش بهار متوقف شد, در مارس. آن را به عنوان صاحبان و بازیکنان همچنان ستیز کار مذاکرات با هدف شروع یک مختصر همه گیر-تاخیر در فصل تابستان امسال — به احتمال زیاد با هیچ جمعیت در ballparks.

چندی قبل از اولین انتخاب مانفرد گفت: وجود یک "100%" شانس MLB خواهد توپ بازی این سال است.

پس از بدترین رکورد در رشته های فصل گذشته دیترویت افتتاح شد پیش نویس برای دومین بار در سه سال است. ببر در زمان Auburn right-hander کیسی يار در سال 2018 و در حال حاضر آنها رو قدرتمند خفاش است که می تواند لنگر صف خود را برای سال ها به همراه یک بازوی آنها امید آینده آس.

با قدرت تمام زمینه ها و به یک چشم بزرگ در صفحه 6-پا-1, 220 پوند Torkelson تاسیس خود را به عنوان کالج بیس بالا مشت زن پس از رفتن undrafted از دبیرستان. او ضربه 54 صفحه اصلی اجرا می شود در ایالت آریزونا دو خجالتی مدرسه رکورد توسط باب هورنر — بود که پیش نویس شماره 1 به طور کلی در سال 1978.

Torkelson به احتمال زیاد را محو علامت که اگر خود را در کالج فصل تا به حال نشده است متوقف شد و تنها پس از 17 بازی به دلیل همه گیر. در پتالوما ایالت کالیفرنیا بومی ضربه .340 با شش homers و 11 RBIs این سال است.

به عنوان بالا به طور کلی انتخاب اسلات ارزش خود را برای امضای جایزه $8,415,300.

"ما می دانیم که او می تواند در بازی اول است. اما ما پیشاهنگی به شدت احساس می کنم که او می تواند بازی سوم پایه که قصد ما در این نقطه" دیترویت مدیر کل Al آبیلا گفت: در ESPN پخش. "او دقیقا همان نوع از بازیکن ما امیدوار خواهد بود وجود دارد برای ما با بالا انتخاب کنید. بدیهی است که او یکی از مولد ترین hitters در تاریخ است."

در سال جاری پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده بود را برای اولین بار در اوماها نبراسکا به عنوان یک سرب به College World Series. در عوض COVID-19 شیوع بیماری های ناشی از MLB به ایجاد برخی از تغییرات شدید از جمله برگزاری پیش نویس از راه دور — خیلی دوست دارم NFL را در ماه آوریل و اصلاح آن از سه روز با 40 دور تنها دو روز و در پنج دور.

مانفرد اعلام کرد که در دور اول انتخاب به طور معمول از یک سکو در MLB Network studios در سیکوکس, New Jersey. او همچنین خطاب نژادی و بی عدالتی و تظاهرات اخیر که رخ داده است در سراسر کشور و جهان است.

مدیران از تمام 30 تیم برگزار شد تا نشانه ها در ابتدا از پخش است که به عنوان خوانده شده: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آمریکا برای تغییر."

کوتاه — و در برخی موارد حتی لغو شد — کالج و دبیرستان بیس بال فصل ارائه چالش های منحصر به فرد برای لیگ بزرگ سراغ بخش که تا به حال به تکیه بیشتر بر روی تصویری از چشم انداز به جای حضور در بازی ها به کمک خود را ارزیابی.

شاید که کمک به رکورد هفت کالج, بازیکنان انتخاب شده برای شروع پیش نویس است.

پس از Torkelson و Kjerstad برداشت شد و میامی در زمان مینه سوتا right-hander مکس مایر; کانزاس, شهرستان انتخاب شده Texas A&M lefty آسا بند دار; تورنتو رفت و با Vanderbilt shortstop آستین مارتین; سیاتل انتخاب گرجستان righty امرسون Hancock; و پیتسبورگ برداشت جدید دولت مکزیک shortstop نیک گونزالس.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

تنسی دبیرستان outfielder رابرت هاسل به پایان رسید اجرا در کالج بازیکنان رفتن شماره 8 به سن دیگو.

"ما دیده ایم این روند در این مسیر بیش از گذشته چندین سال" میلواکی سراغ مدیر تد جانسون گفت: پس از تخمیر در زمان UCLA outfielder گرت میچل در شماره 20. "آن سه سال از توسعه است که بازیکنان زمانی که آنها رفتن به کالج به ما می گوید زیادی در مورد آنها. این کمک می کند تا به این تصمیم گیری با اطلاعات بیشتر. ما باید بیشتر از رکورد های آماری برای بازیکنان در برابر کیفیت رقابت است.

"همه عوامل آن من فکر می کنم باید trended نسبت به حرکت به سمت یک کالج های بیشتر و سنگین پیش نویس است."

فلوریدا دبیرستان outfielder زک Veen انتخاب شد کلرادو با نهم انتخاب کنید و به دنبال آن فرشتگان در لس آنجلس انتخاب لویی lefty رید افراد مشهور به دور از بالا 10.

خلیج تمپا در زمان ایالتی آریزونا shortstop Alika ویلیامز — کالج تیمی از Torkelson را — با انتخاب نهایی از شب اول شماره 37 به طور کلی.

دور 2-5 برگزار خواهد شد و شنبه در مجموع 160 بازیکنان انتخاب شده است.

Torkelson چهارم شد ایالتی آریزونا بازیکن انتخاب شده برای اولین بار به طور کلی بیشتر از هر مدرسه است. او پیوست هورنر, left-hander فلوید Bannister (1976) و outfielder ریک دوشنبه بود که در بالا انتخاب کنید در بیس افتتاحیه ژوئن تازه کار, پیش نویس در سال 1965.

هوستون باید صبر کنید تا زمانی که انتخاب شماره 72 و قبل از آن را می سازد آن را برای اولین بار پس از انتخاب شدن محروم از آن اول و دور دوم انتخاب توسط Manfred به عنوان بخشی از تیم را مجازات برای شکستن قوانین در برابر الکترونیک با استفاده از به سرقت علائم در طول بازی.

بوستون خود را از دست داد-دور دوم انتخاب برای نقض قوانین برابر در بازی استفاده از ویدئو برای شناسایی زمین سیگنال.

Undrafted بازیکنان نیاز به صبر کنید تا زمانی که یکشنبه قبل از آنها می توانند با تیم های لیگ است که می تواند ارائه امضای پاداش تنها تا $20,000 به عنوان توافق بر لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در ارتباط است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب