در سراسر امریکا نا امید معترضان تجمع برای بازگشایی اقتصاد

بزرگنمایی این تصویر برپایی تظاهرات در اعتراض به مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz' اقامت رسمی د

توسط MINERALNEWS در 30 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

برپایی تظاهرات در اعتراض به مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz' اقامت رسمی در کلیسای سنت پل در روز جمعه خواستار او را به شل ماندن در خانه و محدودیت های اعمال شده به دلیل coronavirus. جیم Mone/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم Mone/AP

یوتا یکی از تنها چند ایالت متحده بدون COVID-19 محدودیت. هنوز اریک Moustos یک افسر سابق پلیس که در حال حاضر با این نسخهها کار در انرژی خورشیدی می گوید: اقتصاد زمین به توقف به هر حال.

او می گوید در کسب و کار خود و فروش عملا متوقف شده است. همچنین پروژه هایی که در این خط لوله در حال متوقف شده به دلیل شهرستانها در منطقه نیست ارسال بازرسان یا صدور بسیاری از اجازه می دهد.

"همه کسانی که شغل را به طور کامل متوقف کسب و کار که در آن ما نمی توانیم پرداخت می شود در حال حاضر" Moustos می گوید.

Moustos می گوید او احساس می کند برای افرادی که بیمار هستند و یا فوت کرده اند از COVID-19. اما او نگرانی اگر این تعطیلی بسیار طولانی تر خواهد بود وجود دارد به مراتب بدتر اقتصادی و مشکلات بهداشتی در ماه ها و سال آمده است.

"به نظر من که نه قادر به ارائه برای خانواده خود را صد برابر بزرگتر بهداشت بحران از هر گونه ویروس" Moustos می گوید.

Moustos و adhoc Facebook گروه او کمک کرد تا فرم به نام "یوتا کسب و کار احیای" در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک تظاهرات روز شنبه بعد از ظهر در مرکز شهر سالت لیک سیتی در شهر و منطقه ای "بازگشایی اقتصاد" در راه به عهده دارند.

این رویداد را به آخرین برای ظهور کرده اند در روزهای اخیر از مینه سوتا به اورگان که در آن شرکت کنندگان باید به نام به سوال قانونی بودن ایالت اجتماعی فاصله گرفته است. منتقدان از این حوادث که در آن معترضان اغلب دیده می شود flaunting اجتماعی فاصله مقررات و با پوشیدن ماسک می گویند رئیس جمهور تهمت اضافه کرده است به سردرگمی است. رئیس جمهور در ابتدا گفت که او ترک تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ایران باید بازگشایی تا حد زیادی به فرمانداران اما در روز جمعه توییتی حمایت خود را از راست-حمایت از اعتراضات در انتخابات مهم میدان نبرد متحده, Minnesota.

در یوتا مداوم نگرانی برای اریک Moustos است که های مختلف در خانه بماند سفارشات بهانه ای برای دخالت دولت به زندگی مردم.

"قرنطینه است برای افراد بیمار شما قفل افراد بیمار دور" Moustos می گوید. "اما زمانی که شما قفل سالم مردم به دور است که ظلم و ستم."

مشابه استدلال است که ساخته شده توسط گروههای راست و نظامی برخی از آنها انتظار می رود برای پیوستن به منطقه دریاچه نمک کردند. در اورگان مرکزی بنیانگذار اقیانوس آرام پرستان شبکه گزارش شد برگزاری تجمع حمایت از کسب و کارهای محلی در روز جمعه. حوادث دربسته در محیط یک هفته که دیدم بزرگتر بازگشایی-امریکا-مدل دهید تظاهرات در مینه سوتا و میشیگان که در آن ترافیک مسدود شده بود.

نوپای جنبش کشیده شده اوایل مقایسه به ظهور جنبش حزب چای در طول دولت اوباما هر چند آن هنوز معلوم نیست چقدر بزرگ این موضوعات یکی است و یا چگونه بسیاری از کسب و کار واقعی و صاحبان شرکت.

در یک تظاهرات در سنت جورج یوتا کیت Dalley محلی conservative talk radio host سوال که آیا COVID-19 است و حتی یک مشکل است.

"چرا خراب کردن زندگی ما به امن نگه داشتن ما" Dalley گفت: در Facebook Live stream. "من سه روز ویروس من کاملا سرد که فقط خراب کردن زندگی من به آن را انجام دهد."

مانند تا حد زیادی در بسیاری از مناطق روستایی وجود دارد که بسیاری از عفونت های گزارش شده در جنوب یوتا.

اما مقامات بهداشت نگران است که پیش از موعد باز می تواند تمام مشکلات اقتصادی و سلامت – حتی بدتر است.

"به دلیل این نگرانی است که اگر شما آن را بیش از حد به زودی موارد شروع به بالا رفتن و سپس شما رو به بسته همه را دوباره می گوید:" راب دیویدسون اورژانس پزشک در مناطق روستایی میشیگان.

دیویدسون می گوید هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تست ظرفیت برای بازگشایی بخش های بزرگی از اقتصاد در بسیاری از کشورهای. او می گوید میزان عفونت نیز ممکن است پایین تر به دلیل در شهرستانها عمده ای از مناطق روستایی آمریکایی ها شده اند و پیوستن به سخت فاصله گرفتن سفارشات.

دیویدسون است که اغلب تنها ER پزشک کار خود را در روستایی کوچک در بیمارستان با 25 تخت و یک درمانگر تنفسی.

"من ترس بزرگ این است که ما با استفاده از این اطلاعات نادرست فرض کنیم که ما در شکل بهتر از ما هستند و ما بازگشایی سرعت بیش از حد" او می گوید.

و سپس او می گوید: جامعه گسترش اتفاق می افتد در شهر خود که به احتمال زیاد پایمال بیمارستان خود و کسانی که در اطراف آن است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب