آخرین: لهستان لغو توده حوادث در فعال حرکت

پکن - آخرین coronavirus شیوع فراگیر جهان (همه زمان محلی):7:30 p. m.نخست وزیر لهستان, Mateusz Morawiecki می گوی

توسط MINERALNEWS در 20 اسفند 1398

پکن - آخرین coronavirus شیوع فراگیر جهان (همه زمان محلی):

7:30 p. m.

نخست وزیر لهستان, Mateusz Morawiecki می گوید همه حوادث دسته جمعی مانند کنسرت و یا وسایل ورزشی در حال لغو شدن در سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

هر چند لهستان تنها ثبت 18 مورد از coronavirus دو نفر از آنها گفته می شود در یک بیماری جدی Morawiecki گفت: این کشور در تلاش است تا به طور فعال در نور از افزایش ثبت جاهای دیگر در اروپا و بخصوص در ایتالیا.

بیش از 4000 نفر تحت قرنطینه در خانه پس از داشتن شده است به طور بالقوه در معرض ویروس.

غرب پوزنان منطقه که ثبت شده یک مورد از COVID-19 بیماری نیز بسته تمام مدارس مهد کودک ورزشی مراکز و باغ وحش.

در اتریش, وزیر بهداشت رودولف Anschober می گوید: تمام داخلی حوادث با بیش از 100 نفر و تمام وقایع در فضای باز با بیش از 500 نفر در حال لغو شدن تا اواسط ماه آوریل است.

___

7:15 بعد از ظهر

لبنان و وزارت بهداشت رسمی می گوید یک مرد مرده است از coronavirus اول شناخته شده و با مرگ از COVID-19 بیماری در کشور است.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به دادن بیانیه های رسمی گفت: "56 ساله به تازگی پس از بازگشت از مصر است.

این کشور مدیترانه ای دارای 41 تایید موارد جدید کروناویروس — بسیاری از آنها مربوط به ایران است.

لبنان شده است ضربه شدید بحران مالی و اقتصادی از اکتبر به ویژه پس از تظاهرات توده ای علیه این کشور نخبگان حاکم را در ماه اکتبر. اما تظاهرات خیابانی شده اند حداقل از شیوع کروناویروس جدید.

— از زینه Karam در بیروت.

___

6 p. m.

دولت چین هوبئی مرکز شیوع ویروس اعلام کرد روز سه شنبه راه اندازی الکترونیکی "سلامت" کد سیستم که در آن ساکنان اختصاص داده خواهد شد رنگی کدهای QR از طریق یک برنامه تلفن همراه است که در خدمت به عنوان یک "کوپن برای سفر شخصی." از آن خواهد شد به اجرا در سراسر استان است.

مردم با سبز کدهای که تلقی سالم و در معرض خطر می تواند آزادانه در درون استان است. زرد کدهای صادر شده برای افرادی که تماس نزدیک با بیماران آلوده در حالی که قرمز کدهای برای کسانی که در حال تایید و یا موارد مشکوک و یا یک تب. جنبش مردم با قرمز و زرد کدهای محدود خواهد شد.

یک سیستم مشابه برای اولین بار به محل قرار در شهر هانگژو.

___

5:45 p. m.

هفتگی پنج شنبه بازار به طور معمول راه اندازی در داخل قرون وسطی دیوار Soave, یک, ایتالیایی, تولید شراب در نزدیکی شهر ورونا لغو شد حتی قبل از دولت تمدید یک ویروس مهار سفارش بیش از کل کشور است.

این اقدام گرفته شد پس از اولین مورد تایید شده در شهر 6,000 ساکنان یک روز قبل از آن کلمه نیست و حداقل یک فروشنده نشان داد تا به راه خود ایستاده گفت: قبل از اینکه کسب و کار خواهد بود بسته شده است.

به طور معمول شلوغ در بازار روز در مرکز شهر تقریبا خالی از سکنه صبح روز سه شنبه. روزنامه های محلی فروشنده گفت: مردم تا به حال تمسخر او را برای قرار دادن قفسه ها به عنوان یک مانع بعدی به ثبت نام نقدی و گفت incredulously "پس از فقط یک مورد است."

صاحب کافه Valentino Bonturi گفت که او اعمال محدودیت های جدید برای اطمینان از مشتریان نیست مفتول در کویل بیش از حد نزدیک به معنی مردم نیاز به نشسته به جای ایستادن در یک ضد مرسوم است.

"ما به دنبال قوانین" او گفت:.

مونیکا Chiamenti شد خرید نان در مرکز شهر. "ما باید آن را برای پدربزرگ و مادربزرگ های ما," او گفت: از جدید محدودیت های سفت و سخت در جنبش است. او را دو پسر بوده است با نگه داشتن مدرسه در خانه اما در حال اجرا است به اشکالات در یک برنامه به معنای به جریان آموزش تصویری.

___

5:30 p. m.

لبنان شده است ضربه شدید بحران مالی و اقتصادی از اکتبر به ویژه پس از تظاهرات توده ای علیه این کشور نخبگان حاکم را در ماه اکتبر. اما تظاهرات خیابانی شده اند حداقل از شیوع کروناویروس.

لبنان و وزارت بهداشت رسمی می گوید یک مرد مرده است از این ویروس برای اولین بار شناخته شده مرگ از COVID-19 بیماری در کشور است.

این مقام می گوید: 56 ساله به تازگی پس از بازگشت از مصر است. او در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به دادن بیانیه های رسمی.

این کشور مدیترانه ای دارای 41 موارد تایید شده از ویروس جدید -- بسیاری از آنها مربوط به ایران است.

حداقل یک بیمار که در بازگشت از ایران به ترک بیمارستان بعد از دو هفته درمان.

___

4:45 p. m.

نخست وزیر هلند به نام شهروندان از هلند برای جلوگیری از تکان دادن دست برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید و پس از آن -- اوه! -- دست تکان داد و با سر از بیماری های عفونی اداره ملی بهداشت عمومی موسسه.

"از این لحظه ما را متوقف تکان دادن دست" Rutte گفت: در یک کنفرانس خبری پس از بحران جلسه از وزرای دولت دوشنبه شب به بحث در مورد این ویروس که به کشته شدن سه نفر و آلوده 321 در کشور است.

"شما می توانید یک پا بوسه, دست انداز, آرنج, هر آنچه شما می خواهید," او گفت:. "من همه نوع تغییرات بزرگ در تکان دادن دست در حال ظهور در مدارس و اما از امروز ما برای جلوگیری از دست دادن."

او به عنوان پیچیده کردن کنفرانس خبری او را تکان داد دست در دست Jaap van Dissel بهداشت عمومی موسسه که به سرعت اشاره کرد نخست وزیر خطا.

"ببخشید ما نمی تواند انجام دهد که دیگر! دوباره آن را انجام دهد!" Rutte گفت: او به عنوان ضربه آرنج با ون Dissel.

___

4:30 بعد از ظهر

جمهوری چک ممنوع است تمام وقایع عمومی با بیش از 100 نفر و بسته شدن مدارس در پاسخ به شیوع کروناویروس در اروپا است.

نخست وزیر Andrej بابیان گفت: این اقدامات شامل فرهنگی و رویدادهای ورزشی و کنسرت و نمایشگاه و تجارت نمایشگاه خدمات مذهبی و دیگر مجامع عمومی.

جلسات مجلس هستند تحت تاثیر قرار نمی.

شروع پنج شنبه, تمام مدارس ابتدایی و متوسطه, و یا مدارس تعطیل شود.

"ما می خواهیم برای جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا" بابیان گفت.

"ما درک می کنیم آن را لذت بخش تصمیم گیری برای," او اضافه شده است. "من امیدوارم که آنها آن را درک کنند."

جمهوری چک دارای 40 تایید موارد COVID-19.

___

4 p. m.

دولت ایتالیا است که اطمینان شهروندان خود که در سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند و ذخیره پس از وحشت خرید پس از فوران گسترده anti-virus اقدامات اعلام شد و در سراسر کشور جرقه یک شبه اجرا می شود در 24 ساعت بازار.

خریداران به انتظارنشسته بودند تا یک شبه در خارج از رم کارفور به سهام تا پس از دولت تمدید محدودیت در حرکت از سخت ضربه شمال ایتالیا به بقیه کشور است. برخی از خریداران عینک ماسک به عنوان آنها منتظر با چرخ دستی خود اجازه داده می شود به فروشگاه چند در یک زمان.

برتر جوزپه کونته را صادر روشن بیانیه پس از او امضا حکم جدید در اواخر روز دوشنبه تاکید کرد که جنبش های خارج از خانه برای "عادی ضرورت" مانند خرید مواد غذایی اجازه خواهد داشت و همچنین برای محل کار و یا دلایل بهداشتی.

در این بیانیه گفت: اجرا در سوپر مارکت ها شد و بر خلاف هدف از حکم جدید که هدف آن جلوگیری از ایتالیایی ها از تجمع. دولت مطمئن به شهروندان است که بازار خواهد بود به طور منظم عرضه می شود.

___

3:30 بعد از ظهر

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

فرانسیس خواستار کشیش به شجاعت رفتن به دیدار کسانی که بیمار از coronavirus حتی اگر ایتالیا تحمیل کرده است در سراسر کشور مستند به محدود کردن جنبش و جلوگیری از ویروس' گسترش یافته است.

واتیکان روز سه شنبه livestreamed فرانسیس' صبح جمعی که او را جشن گرفتند به تنهایی در کلیسای واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند. جشن آمد ساعت پس از دولت ایتالیا تمدید محدودیت در حرکت از ویروس-ضربه شمال ایتالیا به بقیه کشور در تلاش برای کند کردن بیماری همه گیر. استثنا شامل برای کار و یا دلایل بهداشتی یا "ضرورت" مانند خرید مواد غذایی.

در وعظ خود را فرانسیس دعا برای بیمار و پزشکان و پرستاران که در حال مراقبت از آنها. او گفت: "بیایید دعا کنیم تا خداوند نیز به ما کشیش, که آنها ممکن است شجاعت به بیرون بروید و به افراد بیمار آوردن قدرت کلام خدا و عشای ربانی و همراه بهورزان و داوطلبان در این کار است که آنها انجام می دهند."

واتیکان یک دیواره دولت شهر در قلب رم احترام به ایتالیایی مستند و دارای محدودیت در حرکت و تماس با ما در میان پرسنل. یک نفر در داخل شهر واتیکان دارای آزمایش مثبت و پنج نفر که در تماس با آن شخص تحت احتیاطی شده است.

___

3 p. m.

مقامات جدایی طلب ترکیه, قبرس شمالی از قومی تقسیم قبرس روز سه شنبه گزارش داد اولین ویروس مورد در منطقه 65 ساله آلمانی توریستی که وارد شده در روز یکشنبه و توسعه یک تب بالا.

این هتل که در آن او و گروهی از 30 گردشگران سفر او با قرنطینه شده.

قبرس دولت روز دوشنبه اعلام کرد این کشور در دو مورد اول. آنها عبارتند از: سر از قلب و عروق واحد در کشور بزرگترین بیمارستان دولتی در پایتخت نیکوزیا. واحد قرار داده شده تحت قرنطینه در حالی که کارکنان در حال آزمایش هستند. تمام بازدیدکننده داشته است بیمارستان و پذیرش شده اند به حالت تعلیق برای 48 ساعت.

___

ساعت 2 بعد از ظهر

مغولستان می گوید: اول آن coronavirus مورد یک انرژی کارگر که نمی پیروی از دستورالعمل ها را به منزوی کردن خود است.

مقامات می گویند که 56 سال, پیر مرد با این نسخهها کار برای اکتشاف شرکت وابسته به شرکت انرژی فرانسوی Areva.

او وارد شده در مارس 2 از مسکو بود و دستور به جداسازی خود را در خود را در هتل خود را. به جای مقامات می گویند که او در بازدید از چندین رستوران و ملاقات با همکاران در شرکت خود را قبل از سفر با قطار به شرق گبی منطقه که در آن او کار می کرد.

تمام ترافیک ورودی و خروجی به سرمایه Ulaanbaatar بسته شد از شنبه تا 17 مارس است. مقامات در حال کار برای شناسایی بیش از 500 نفر است که ممکن است در تماس با بیمار است.

مغولستان بسته مرز خود را با چین هفته پیش به دلیل شیوع ویروس وجود دارد و پروازها به مقصد پکن و سئول لغو شده اند. مرز شمالی با روسیه باز می ماند و پرواز به مسکو و برلین ادامه دارد.

___

1:30 بعد از ظهر

بانک مرکزی اروپا می گوید: یک عضو هیات جدید کروناویروس.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه ای گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که حدود 100 همکاران که کار می کرد در نزدیکی آلوده عضو هیات گفته شده به کار از خانه به عنوان یک احتیاط.

فرانکفورت مبتنی بر بانک مرکزی می گوید این نیز "تعهد عمیق تمیز به طور بالقوه تحت تاثیر فضاهای اداری."

___

یک کشتی کروز محروم از تایلند و مالزی با توجه به coronavirus نگرانی بازگشت به سنگاپور یک هفته پس از آن مجموعه بادبان از دولت شهر است.

مسافران wheeling توشه کردن کاستاریکا فرتونا بودند طلیعه به انتظار مربیان و تقبل قایق از آب عبور دور صبح روز سه شنبه. بیشتر نمی شد با پوشیدن ماسک. برخی از مسافران به خبرنگاران گفت: در صحنه همه چیز عالی بود و که هر کس سوار کشتی خوب بود.

هیچ موردی از عفونت با ویروس جدید تایید شده است در کشتی. مقامات سنگاپور قبلا گفته پزشکان می کنید مردم قبل از آنها دلپذیر است.

کشتی رد شد docking در تایلند به دلیل آن انجام شده 64 ایتالیایی و آن کشور شده است مرکز اروپا شیوع. مالزی نیز دور کشتی.

سنگاپور مجاز کشتی به اسکله دلیل آن برنامه ریزی شده بود و همه مسافران در هیئت مدیره شده بود به نمایش در آمد قبل از کشتی میره.

این ویروس یک نگرانی در کشتی های کروز پس از صدها نفر آلوده شد در یک کشتی بود که تحت قرنطینه در یک بندر در ماه گذشته. یک کشتی که از منوی view در کالیفرنیا در روز دوشنبه اجازه مسافران آن به صورت قرنطينه در امکانات ایالات متحده آمریکا یا در کشورهای خود. بیست و یک نفر در آن کشتی آلوده می شوند.

___

کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ به تعویق انداخته است فصل آن برای مدتی در اواسط ماه آوریل با توجه به کوروناویروس.

کره بیس بال سازمان گفت: هنوز امیدوار به حفظ 144-بازی به طور منظم-برنامه فصل خواهد شد اما در نظر گرفتن ممنوعیت تماشاگران از برخی از بازی ها که خطرات ناشی از عفونت های بالا هستند.

کره جنوبی و حرفه ای بسکتبال لیگ شده متوقف آن فصل به طور منظم پس از Feb. 29 در حالی که لیگ فوتبال به تعویق انداخته است شروع آن در فصل جدید است.

ژاپنی بیس بال لیگ فصل به تعویق افتاد زودتر پس از بازی پیش فصل بازی بدون تماشاگر.

فصل بود برای باز کردن در 20 مارس. آن ممکن است شروع به برخی از زمان در ماه آوریل است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de