اسنپ چت برای جلوگیری از ‘تبلیغ’ مغلوب ساختن پیشی جستن در میان داد و بیداد بیش توییتهایی

اوکلند کالیفرنیا. – اسنپ چت را متوقف خواهد کرد “ترویج” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن تصویری, پیام, خدمات, آخرین نمونه از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی تنظیم آن چگونه رفتار این رئیس جمهور ایالات متحده.

هفته گذشته توییتر قرار داده شده واقعیت-بررسی هشدارهای بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی مشکلات نوامبر انتخابات است. این تنزل مقام قرار می گیرد و قوی تر هشدار در یک سوم صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس تظاهرات که خوانده در بخشی که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

اسنپ چت را در عمل محدود تر. تنها به این معنی است که رئیس جمهور نوشته های دیگر نشان خواهد داد تا در برنامه “کشف” بخش که در ویترین اخبار و پست های مشاهیر و چهره های عمومی است. مغلوب ساختن پیشی جستن حساب فعال باقی خواهد ماند و در اسنپ چت و قابل مشاهده برای هر کسی که برای جستجو و یا زیر آن.

این تصمیم که ضربه محکم و ناگهانی — صاحب Snapchat — می گوید ساخته شده بود بیش از آخر هفته قرار می دهد سانتا مونیکا در کالیفرنیا بر اساس شرکت در توییتر اردوگاه پس از آن شرکت تشدید اقدامات خود علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook در ضمن اجازه یکسان نوشته های ایستاده, اگر چه شرکت و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در صورت رشد نقد بر تصمیم گیری.

“ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف” ضربه محکم و ناگهانی در بیانیه ای گفت شنبه. “نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است.”

اسنپ چت به 229 میلیون روزانه کاربران فعال. توییتر, مقایسه, دارای 166 میلیون. بر خلاف توییتر و حتی Facebook, Snapchat است که به طور کلی استفاده می شود به عنوان یک خصوصی ابزار ارتباطات با دوستان و ارسال هر یک از دیگر فیلم های کوتاه و تصاویر و به میزان کمتر پس از مشاهیر و حساب های دیگر.

در یک صدای جیر جیر تهمت مدیر کمپین براد Parscale گفت: ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل “را به جای ترویج افراطی چپ ضد شورش فیلم و کاربران را تشویق به از بین بردن آمریکا از به اشتراک گذاری کلمات مثبت وحدت و عدالت و قانون و نظم از رئيس جمهور ما است.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>