شهرستانها سرکوب تحویل مواد غذایی برنامه هزینه به عنوان رستوران مبارزه برای زنده ماندن

بزرگنمایی این تصویر روز چهارشنبه در شهر نیویورک تبدیل شد, آخرین شهر به تصویب یک کلاه بر روی چه مواد

توسط MINERALNEWS در 26 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

روز چهارشنبه در شهر نیویورک تبدیل شد, آخرین شهر به تصویب یک کلاه بر روی چه مواد غذایی تحویل برنامه های مانند Grubhub شارژ می توانید رستوران ها برای تحویل. علامت Lennihan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
علامت Lennihan/AP

برای یک ایده از همین رستوران ها مستقل به مدت طولانی شکایت در مورد تحویل مواد غذایی, برنامه های, فقط بخواهید آنیل Bathwal که صاحب کتی رول شرکت یک گروه از شهر نیویورک خدمت رستوران هندی خیابان مواد غذایی است.

Bathwal متکی به یک تعداد انگشت شماری از برنامه های غذایی مکمل های غذایی ناهار خوری خود-در خرید با وجود سنگین کمیسیون برنامه رویه برای هر فروش; او با استفاده از Grubhub متعلق به بدون درز بارگذاری می خورد Postmates و دیگر مواد غذایی-گذر گاه خدمات.

اگر کسی دستور داد دو کتی رول برای حدود 12 برنامه در زمان یک تکه سنگین از فروش است که: حدود 17 ٪ کمیسیون در بالای یک هزینه برای ارائه مواد غذایی به کسی درب. در پایان Bathwal گفت که کتی رول خریداری شده در برنامه تحویل خواهد net رستوران خود را در مورد $7.

برنامه کمیسیون بودند قابل کنترل تر زمانی که آن را نمایندگی کوچکتر بخش کلی درآمد. اما این بیماری همه گیر را تغییر داد.

"این تنها بازی در حال حاضر. هیچ راه دیگری برای مردم به کسب و کار به دلیل مستند" Bathwal می گوید. "اگر آن شروع می شود تبدیل شدن 30, 40, 50 درصد از کسب و کار شما آن است که افزایشی کسب و کار — آن است که کسب و کار شما."

با در حال حاضر نازک حاشیه سود بیشتر رقیق شده توسط برنامه هزینه Bathwal نمی تواند توجیه نگه داشتن خود را در شش مکان های باز. او به طور موقت توقیف همه از رستوران خود را با امید بازگشایی زمانی که او می تواند در مقایسه به پایین منو با تاکید بر مواردی که مقرون به صرفه ترین را.

او انتظار تحویل مواد غذایی نرم افزار برای نشان دادن بخش قابل ملاحظه ای از فروش خود را زمانی که او می تواند راه اندازی مجدد کسب و کار خود را, اما او هنوز مطمئن شوید که آیا او قادر خواهد بود برای ایجاد اعداد کار کردن.

در تلاش برای کمک به مبارزه رستوران شهرستانها از سیاتل در واشنگتن دی سی در حال عبور کلاه محدود کردن چه مقدار مواد غذایی نرم افزار می تواند شارژ برای ارائه وعده های غذایی. غذا تحویل برنامه های راه های مختلف ابداع هزینه, اما آنها تمایل به در محدوده 20 تا 40 درصد از چقدر یک رستوران باعث می شود در برنامه تولید درآمد.

روز چهارشنبه در نیویورک شد آخرین شهر به تصویب کمیسیون محدودیت: شخص ثالث خدمات تحویل نمی خواهد بود قادر به شارژ بیش از 15 ٪ در هر سفارش و فناوری شرکت نمی تواند در اضافه کردن بیش از 5 درصد برای هزینه های دیگر مانند پردازش کارت اعتباری و برای بهتر قرار دادن در برنامه های.

عضو شورای علامت Gjonaj که این لایحه حمایت گفت: تحویل مواد غذایی برنامه های قرار داده شده اند برخی از رستوران ها در حمایت از زندگی, اما آن است که پایدار نیست.

"بدون آنها آن را یک لحظه مرگ. با آنها آن را آهسته مرگ" Gjonaj در مصاحبه ای گفت:.

Grubhub که کنترل دو سوم از شهر نیویورک تحویل مواد غذایی در بازار ادعا می کند این کمیسیون سقف می تواند یک نتیجه ناخواسته برای رستوران ها.

نیویورک هزینه کلاه تصویب شد به عنوان یک اقدام اضطراری و اعمال می شود تا زمانی که رستوران ها بسته باقی می ماند و برای 90 روز پس از eateries قادر به بازگشایی شده است.

"هر خودسرانه کلاه — بدون در نظر گرفتن مدت زمان را کاهش حجم سفارش به صورت محلی متعلق به رستوران ها و افزایش هزینه ها برای صاحبان کسب و کار کوچک و افزایش هزینه های مشتریان" Grubhub سخنگوی جان کالینز در بیانیه ای گفت. "تحویل کارگران را کمتر فرصت های شغلی و کاهش درآمد. ما همچنین بر این باورند که هر کلاه در هزینه های نشان دهنده حد خود تجاوز توسط مقامات محلی و نه مقاومت در برابر یک چالش قانونی."

یک سخنگوی Postmates در بیانیه ای گفت که محدود کردن کمیسیون باعث می شود آن را سخت تر به کار است و "جان کل صنعت توانایی ارائه خدمات رستوران نیاز به باز بماند در طول این ملی اضطراری است."

وکیل گرگوری فرانک شک و تردید در مورد این استدلال است. فرانک واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در منهتن در ماه گذشته به دنبال کلاس-وضعیت عمل متهم Grubhub, DoorDash, Postmates و بارگذاری می خورد و پاره کردن هر دو به مشتریان و رستوران ها.

فرانک امتیاز به یک بند در قرارداد رستوران و مواد غذایی تحویل برنامه به توافق برسند که ممنوع صاحبان از شارژ تحویل مشتریان بیش از افرادی که شام خوردن در, حتی اگر تحویل هزینه بیشتر.

"نه وادار کردن کسانی که خرید در نرم افزار برای خرس کل مبلغ هزینه به جای وادار کردن همه منو به افزایش قیمت با هم در رستوران شام به طور موثر پرداخت یارانه Grubhub بالا نرخ" گفت: فرانک استدلال می کند که چنین آرایش ضد رقابتی و غیر قانونی است.

Grubhub و دیگر مواد غذایی تحویل برنامه هنوز ثبت قانونی پاسخ به شکایت.

با وجود این کمیسیون PitchBook تحلیلگر اسد حسین اشاره می کند که هیچ کدام از عمده برنامه های تحویل مواد غذایی در حال تبدیل به یک سود.

"دربندی این هزینه ها خواهد شد در حال حاضر یک باد مخالف برای این شرکت است. آن را به تاثیر در رشد و در نهایت برخی از این هزینه ها در حال رفتن به در گذشته به مصرف کنندگان و, که به کاهش تقاضا برای این خدمات گفت:" حسین که انتظار coronavirus به تسریع تحکیم در میان برنامه های تحویل.

با یا بدون غذا تحویل, برنامه, برخی از رستوران ها که تا به حال درآمد محو خواهد شد و هرگز دوباره پس از همه گیر.

یک نظرسنجی از انجمن ملی رستوران پیدا کردم که همه گیر باعث شده است که چهار در 10 eateries و برخی هرگز قادر به باز دوباره.

Bathwal با کتی رول شرکت گفت: یکی از وظایف خود را بالا جلوتر از هر گونه بازگشایی تلاش برای مذاکره با صاحبخانه.

"صاحبخانه شده اند درک. برخی از آنها به تعویق انداختن. برخی از آنها به ما یک کمی از اجاره abatement," او می گوید. "بنابراین ما امیدوار, اما ما واقعا نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن