اوایل آکسفورد-AstraZeneca Coronavirus واکسن داده 'تشویق' دانشمندان می گویند

بزرگنمایی این تصویر An تجربی کانديد واکسن در حال توسعه توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد برای محافظ

توسط MINERALNEWS در 30 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

An تجربی کانديد واکسن در حال توسعه توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد برای محافظت در برابر COVID-19 باعث پاسخ ایمنی در برابر coronavirus و به نظر می رسد امن است. پل الیس/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پل الیس/خبرگزاری گتی ایماژ

تجربی coronavirus واکسن باعث پاسخ ایمنی در برابر COVID-19 در مطالعه شرکت کنندگان و آن را تنها عوارض جانبی جزئی با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

این واکسن به نام AZD1222 در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca. آن استفاده می کند متفاوت و بی ضرر ویروس برای ارائه بیولوژیکی دستورالعمل نحوه مبارزه با کروناویروس.

با توجه به فاز I/II مطالعه از بیش از 1000 بیماران واکسن باعث دو پاسخ ایمنی بدن: افزایش آنتی بادی ها و سلول T پاسخ با توجه به مطالعه است.

این دانشمندان می گویند نشانه خوبی است.

"تا کنون همه چیز را دیده ایم است دلگرم شده است می گوید:" Naor نوار زئيف معاون مدیر بین المللی واکسن دسترسی به مرکز در دانشگاه جانز هاپکینز. او درگیر با این مطالعه است. گفت: "وجود نداشته است واکنش های شدید شود.

گزارش واکنشهای بیشتر شایع در میان بیماران که دریافت coronavirus واکسن نسبت به کسانی که موفق به دریافت کنترل بود که یک واکسن مننژیت. آنها شامل درد عضلانی لرز و احساس تب. اما استامينوفن رها کسانی که علائم محققان نوشت.

مطالعه و ثبت نام در محل مارس 23 و 21 مه این سال و شامل 1,077 شرکت کنندگان از 18 سال تا 55 سال که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19. اگر چه تفکیک جنسیتی بود نسبتا و حتی شرکت کنندگان در مطالعه بودند سفید. مطالعه single-blind, معنی بیماران نمی دانم که آیا آنها دریافت coronavirus واکسن و یا کنترل.

پروفسور آدریان هیل یکی از نویسندگان این مطالعه می گوید که دو جانبه پاسخ ایمنی بدن ایده آل است. آنتی بادی جلوگیری از سلول های سالم از آلوده شدن و T-سلول های کار برای کشتن سلول های که در حال حاضر آلوده.

"داشتن هر دو از این پس از واکسیناسیون — گاهی اوقات بعد از یک دوز واحد اما بسیار بهتر است پس از یک نوبت دوم — بسیار دلگرم کننده می گوید:" تپه که هدایت Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد.

"هیچ کس نمی تواند برای برخی می گویند آنچه شما نیاز به حفاظت در این بیماری به دلیل آن هرگز قبل از انجام," او می گوید. او اضافه می کند که میزان پاسخ ایمنی چیزی بود که آنها امیدوار بود و در سطح "که به نظر می رسد کار اساسی در مطالعات انجام شده در حیوانات و قطعا راست وجود دارد نسبت به استفاده از این نوع واکسن تکنولوژی قبل از."

محققان می گویند آن را تشویق می کنند که آنها نمی پیدا کردن هر گونه عوارض جانبی جدی اما آنها احتیاط تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای درک نادر واکنش به واکسن که ممکن است به نظر می رسد در 1000 نفر است اما می تواند به نوبه خود یک بار واکسن داده است به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در نوار زئيف می گوید.

تپه موافق هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی است که می تواند به اشتباه به همین دلیل است که او و همکارانش در حال ریشه کن برای واکسن های دیگر نامزدها به مثبت نتایج مطالعه به عنوان به خوبی.

این واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد در همکاری با AstraZeneca. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعلق می گیرد این دو تا $1.2 میلیارد دلار از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت را به عنوان بخشی از عملیات پیچ و تاب سرعت دولت را با فشار به طور گسترده ای در دسترس coronavirus واکسن در ماه ژانویه سال 2021.

وجود 24 coronavirus واکسن نامزدها در حال حاضر در کارآزمایی بالینی با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. تنها دو — آکسفورد-AstraZeneca نامزد و نامزد دیگری توسط Sinovac تراریخته — آغاز فاز سوم دادگاه تا کنون. فاز سوم آزمایش بزرگترین و معمولا آخرین آزمایش های بالینی قبل از تصویب. آنها اغلب شامل ارزیابی اینکه آیا درمان با این نسخهها کار بهتر یا بدتر از استاندارد مراقبت و از نزدیک نظارت بر عوارض جانبی.

هیل می گوید: 10,000 بیماران شده اند تجویز واکسن به عنوان بخشی از یک مطالعه پیگیری در انگلستان و حتی بزرگتر پیگیری مطالعه تنظیم شده است برای شروع در ایالات متحده در چند هفته آینده با 30,000 بیماران. در همه, او می گوید وجود دارد چهار یا پنج آزمایشی سایت جمعا 50000 تا شرکت کنندگان است.

"به محض این که با هم کسانی که آزمایشات نشان می دهد قانع کننده نقطه پایان, پس از آن ما می خواهد در یک موقعیت به درخواست برخی از مرتب کردن بر اساس اضطراری استفاده تصویب قانونی است که اجازه می دهد این واکسن استفاده می شود," او می گوید. "از آنجا که آن را ضروری و مورد نیاز در تعداد زیادی از مردم است."

اضافی 142 واکسن داوطلبان در مطالعات بالینی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب