کوچک, نیوهمشایر, شهر آرا بلومبرگ اولیه

DIXVILLE شکاف N. H. – سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار موفق به کسب آرای کوچک, New Hampshire جامعه است که به سختی آویزان بر روی سنت خود را از بودن در میان بازیگران برگه های رای در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

Dixville درجه پنج ساکنان رأی گیری فقط پس از سکته مغزی از نیمه شب سه شنبه در اولین سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رای گیری در کشور است.

بلومبرگ دریافت سه نوشتن در رای یکی از جمهوریخواه و دو از حزب دموکرات. باقی مانده آرا رفت و به پیت Buttigieg و برنی ساندرز.

نظر سنجی باز شد بعد سه شنبه در بقیه امور خارجه برخی از شروع ساعت 6 صبح برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری اولیه شرح زیر است هفته گذشته آیووا قفقاز بود که گرفتار مسائل فنی که در سمت چپ هر دو برنی ساندرز و پیت Buttigieg مدعی پیروزی.

جامعه کوچک واقع در نزدیکی مرز کانادا شده بود در کانون توجه برای نزدیک به 60 سال برای مصاحبه, رای درست پس از نیمه شب در کشور اول ریاست جمهوری اولیه و در ماه نوامبر انتخابات پس از بادکنک لاتکس مخترع نیل Tillotson خریداری Balsams رفت و آمد مکرر و مرتب برای رأی گیری در هتل. رفت و آمد مکرر بسته در سال 2011 اما رای گیری ادامه داد: در یک تسلیم اسکی و یا در سابق یک مدرسه آشپزی در این نزدیکی هست.

برای سال Dixville شکاف جذب بسیاری از نامزدهای سیاسی و بسیاری از رسانه ها. این اعتقاد به اوج خود رسیده است رای گیری جمعیت در سال 1988. در انتخابات عمومی که در سال 34 ساکنان رای برای حزب جمهوری خواه George H. W. Bush, و سه رای برای حزب دموکرات مایکل Dukakis.

این زمان در اطراف, تنها کلرادو بهداشت ، مایکل بنت بازدید Dixville بریدگی قبل از رای دادن.

این عدم توجه تا سال 2020 نامزد تأکید وضعیت مخاطره آمیز جامعه است. در سال گذشته دادستانی کل گفت: Dixville شکاف دیگر مورد نیاز رسمی به منظور برگزاری یک انتخابات اوليه پس از یک فرد که قبلا برگزار می شود که نقش دور نقل مکان کرد.

که در سمت چپ Dixville درجه یک با فقط چهار مجموع ساکنان. اگر جامعه نمی تواند پیدا کردن نفر پنجم در زمان پر کردن یک selectman خالی, اگر می توانست نیاز به تماس با وزیر امور خارجه را برای کمک به پیوستن به نزدیکی شهرداری به منظور رای , با توجه به دفتر دادستان کل است.

ماه گذشته ساکن شماره 5 شد Les Otten یک توسعه دهنده که در حال کار برای گسترش و بازگشایی Balsams.

“در این لحظه اهمیت سنت از رای گیری در Dixville به نظر می رسید به عنوان اینکه آن چیزی است که نیاز به پرداخت می شود توجه به او گفت:” در ماه گذشته. “این چیزی بود که گریه کردن برای کسی به گام به جلو و بگو: من پنجمین مرد.'”

دو دیگر مناطق هارت در موقعیت و Millsfield, پیشنهاد نیمه شب رای گیری در, New Hampshire.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

هارت محل یک شهر کوچک در سفید کوه, آغاز رای گیری زودهنگام سنت در سال 1948 به جای کارگران راه آهن که تا به حال در کار عادی قبل از رای گیری ساعت. هارت محل به حالت تعلیق نیمه شب رای گیری در سال 1964 آورده و آن را در سال 1996.

Millsfield است که 12 مایل (20 کیلومتر) در جنوب Dixville شکاف حال نیمه شب رای گیری به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1952 اما متوقف شد و پس از یک در حالی که. آن را احیا سنت در سال 2016.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de