کم فشار می تواند بسیار مورد نیاز باران به کالیفرنیا قبل از اواسط ماه مارس

سطح بالا از طریق بیش از اقیانوس آرام شرقی است که هوا به ساحل می آیند و به مقدار-رطوبت مورد نیاز به کالیفرنیا ا

توسط MINERALNEWS در 11 اسفند 1398

سطح بالا از طریق بیش از اقیانوس آرام شرقی است که هوا به ساحل می آیند و به مقدار-رطوبت مورد نیاز به کالیفرنیا از روز سه شنبه, مارس 10, از طریق پنج شنبه, مارس 12 با توجه به چشم انداز صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا آب و هوا پیش بینی مرکز.

این سیستم آب و هوا انتظار می رود به ایجاد یک خطر متوسط برای بارش سنگین بیش از یک منطقه از شمال سان فرانسیسکو به اطراف شهرستان سان Diego. این منطقه در امتداد داخلی به ساکرامنتو در شمال و کوهپایه شرق گچساران در جنوب. یک منطقه وسیع تری را پوشش مقدار باقی مانده از دولت به شمال از ردینگ شرقی نزدیک به مرز نوادا و جنوب به صحرای موهاوی و مکزیک, مرز در نظر گرفته شده است به یک خطر اندکی از بارش سنگین در طول همان دوره است. باران انتظار می رود که در ارتفاعات پایین تر در حالی که بارش سقوط خواهد کرد به عنوان برف در سیرا نوادا و دیگر ارتفاعات بالاتر است.

خیلی از این منطقه آسمانی که در آن پیش بینی شده است یا غیر طبیعی یا خشک در نظر گرفته می شود در حد متوسط خشکسالی با توجه به خشکسالی های اخیر نظارت بر آمار منتشر شده در پنج شنبه.

بخش هایی از ایالت کالیفرنیا در حال تجربه غیر طبیعی خشکی و خشکسالی کوتاه مدت پس از این بیشتر پیش بینی بارش باران می تواند کمک به هر غرفه بدتر شدن شرایط آب و خدمات گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im