سنا به اوباما در ارتباط با کاخ سفید فشار جدید FBI ستاد در COVID-19 امداد لایحه

بزرگنمایی این تصویر تعدادی از جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها در مخالفت با کاخ سفید درخواست

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تعدادی از جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها در مخالفت با کاخ سفید درخواست شامل پول برای نوسازی FBI ستاد در آینده coronavirus امداد بسته است. J. David Ake/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. David Ake/AP

جمهوری خواهان مجلس سنا رد کاخ سفید-حمایت طرح به پهلو پول برای طراحی و ساخت و ساز جدید FBI ستاد به آخرین coronavirus امداد لایحه با وجود از جمله بودجه در ایران پیشنهاد روز دوشنبه منتشر شد.

جمهوری خواهان به سرعت در حال انتقاد از ارائه کمتر از یک روز پس از این قانون رونمایی شد. دموکرات ها را متهم به رئيس جمهور تهمت از جمله پول برای جلوگیری از موجود FBI ساختمان است که سراسر از تهمت هتل در واشنگتن از به فروش می رسد و redeveloped به یک هتل است که ممکن است در رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن اموال.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به خبرنگاران گفت: او پشتیبانی نمی کند بودجه بر این اساس که آن را مرتبط با فوری coronavirus نیاز دارد.

"من مخالف هستم به غیر وابسته اصلاحات" مک کانل به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. "هنگامی که ما به پایان این روند من امیدوارم که همه غیر COVID مرتبط با اقدامات را بدون توجه به آنچه در صورتحساب آنها در شروع است."

بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا در اعتراض به این پول با وجود فشار از مقامات کاخ سفید.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. شامل درخواست در لیست اقلام آنها مخالف بلافاصله پس از بررسی لایحه دوشنبه.

"آنها ندارد پول برای مواد غذایی تمبر اما آنها تا به حال پول برای یک FBI ساختمان فقط به طوری که آنها می تواند به کاهش رقابت برای رئیس جمهور هتل" پلوسی گفت. "من حتی نمی فکر می کنم میچ مک کانل می دانستند که در این لایحه است."

وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی با دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا نورد خود بیل مک کانل به نظر می رسید معلوم نیست در مورد اینکه آیا یا نه این پول شامل در این قانون و سپس به پیشنهاد خبرنگاران از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد آن.

وجود دارد تا به شده است به مدت طولانی در مبارزه با بیش از برنامه به نقل مکان FBI از آن پیری ستاد در خیابان پنسیلوانیا, بلوک, از کاخ سفید به یک به روز رسانی امکانات. قانونگذاران از ویرجینیا و مریلند شده بود جنگ بر آینده محل برای سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رها قصد دارد برای حرکت در سال 2018 است.

در آن زمان Rep. جری Connolly, D-Va., درخواست بررسی لغو طرح این استدلال که "مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان دیرینه و مستند علاقه هوور اموال."

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بودند در کاپیتول هیل در روز سه شنبه ملاقات با رهبران دموکرات و اوباما به بحث در مورد قوانین و دوباره مراحل بعدی.

مراتع گفت: FBI ایجاد یک "نیاز مبرم" اما آن پیشنهاد را می تواند در این لایحه و یا در آینده هزینه های یک به صندوق دولت در پاییز.

پرسید چقدر دولت خواهد اصرار دارند آن باقی می ماند در امداد لایحه مراتع گفت: "من آن را نمی بینم ایستاده در راه یک معامله است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب