26 Rohingya مدیترانه یافت می شود پنهان در مالزی islet

کوالالامپور مالزی - مقامات مالزی روز دوشنبه گفت که آنها پیدا 26 Rohingya مسلمانان از جمله زنان و کودکان پنهان

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

کوالالامپور مالزی - مقامات مالزی روز دوشنبه گفت که آنها پیدا 26 Rohingya مسلمانان از جمله زنان و کودکان پنهان در شمال islet پس از آنها در ابتدا در مدیترانه غرق شدند پس از پریدن یک قایق ماهیگیری.

مالزی دریایی سازمان اجرای راه اندازی یک جستجو برای گروه پس از یک Rohingya مهاجر در بر داشت شنبه در islet خاموش شمالی توچال جزیره Langkawi محققان گفت که حداقل 24 دیگر Rohingya از دست رفته بودند.

پس بیشتر بازجویی آژانس یافت 26 Rohingya پناهندگان پنهان در islet در روز یکشنبه گفت: ارشد آژانس رسمی Zawawi عبدالله. این گروه شامل 12 مردان 10 مرد و چهار فرزند, مقامات گفت.

Zawawi گفت Rohingya معتقد بودند برای حمل شده توسط ماهیگیران محلی از یک اصلی کشتی بیشتر در دریا و اجازه نزدیکی Langkawi, به طوری که آنها می تواند دزدکی حرکت کردن در کشف نشده.

Rohingya باید دستگیر شده برای تحقیقات بیشتر و تحویل داده خواهد شد به اداره مهاجرت او در بیانیه ای گفت. دو دیگر Rohingya مهاجران بودند نیز بازداشت مظنون به قاچاق.

صدها نفر از هزاران نفر از Rohingya مسلمانان فرار کرده اند بودایی-اکثریت میانمار به دلیل نظامی سرکوب و بسیاری از زندگی پر شلوغ اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش است. مسلمان تحت سلطه مالزی بوده است مشترک مقصد قایق مرتب توسط قاچاقچیان که وعده پناهندگان یک زندگی بهتر در خارج از کشور.

ماه گذشته مقامات مالزی بازداشت 269 Rohingya و یک بدن در هیئت مدیره یک مظنون به قاچاق با قایق خاموش لنکاوی که در آنها گفته شده بود عمدا آسیب دیده و پس از آن نمی تواند تبدیل به دریا. مالزی دریایی سازمان اجرای بعدا گفت که 269 منتقل شدند از یک بزرگتر کشتی که در آن ده ها تن از مردم معتقد بودند که درگذشت و بدن خود را به دریا انداخته.

نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: مالزی را قبول نمی کند هر Rohingya پناهندگان به عنوان آن مبارزات با یک رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما او گفت: کسانی که در حال حاضر در کشور خواهد شد نمی شود به دریا.

مالزی به بیش از 2 میلیون مهاجر غیر قانونی را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از 180,000 پناهندگان و پناهجویان از جمله 101,000 Rohingya — که در حال ثبت نام شورای امنیت سازمان ملل متحد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن