'بسیاری امیدوار برای': بحران دیده می شود به عنوان تاریخی نه بزرگ دیگر افسردگی

بزرگنمایی این تصویر مردم بیکار صبر در خارج از دولت کار دفتر در شهر نیویورک در سال 1933. بحران اقتصاد

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم بیکار صبر در خارج از دولت کار دفتر در شهر نیویورک در سال 1933. بحران اقتصادی کنونی کشیده شده مقایسه افسردگی, اما کارشناسان می گویند این رکود باید کوتاه تر است. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
AP

با اقتصاد ایالات متحده در بسیاری از پیش بینی بوده است حفر عمیق به کتاب های تاریخ, به دنبال یک راهنمایانی که از آنچه انتظار می رود. اغلب آنها تبدیل به فصل در 1930s.

"واضح است که مردم ساخته اند مقایسه به رکود بزرگ" گفت: رئیس سابق فدرال رزرو بن برنانکه.

"این بسیار خوب مقایسه" او هشدار داد.

برنانکه که یک دانش آموز از رکود می گوید که بحران باعث شد بحران مالی و بدتر بد سیاست انتخاب از جمله تصمیم خود را تغذیه پیشینیان به افزایش نرخ بهره.

شاید از همه مهمتر افسردگی کشیده دوازده سال. در حالی که وی انتظار ندارد به دوباره بجای اول برگشتن از بحران کنونی در شش ماه آینده و یا او را نمی بینم آن کشش به طور نامحدود ،

"اگر همه می رود و در یک یا دو سال ما باید در یک قابل ملاحظه ای بهتر موقعیت" برنانکه گفت: مخاطبان در موسسه بروکینگز در ماه گذشته.

که خوش بینانه در نظر است با حمایت های مختلف مثال های تاریخی از بیش از یک دهه قبل از رکود بزرگ: 1918 آنفولانزای همه گیر و پس از آن اقتصاد ایالات متحده منعکس نسبتا به سرعت.

"من فکر می کنم وجود دارد کاملا بسیاری امیدوار برای" گفت: Carola Frydman یک مورخ اقتصادی در دانشکده مدیریت کلاگ.

به اصطلاح "آنفلوآنزای اسپانیایی" همه گیر کشته و حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله صدها هزار نفر در آمریکا و همچنین درخواست برخی از همان "اجتماعی فاصله" اقدامات ما اتخاذ کرده ایم در برابر coronavirus با توقیف میله مدارس و کلیساها.

هنوز هم اقتصادی خرید اینترنتی شد "عمدتا متوسط و موقت" Frydman نوشت. و آمریکا لذت می برد رشد قوی در این دهه است که به دنبال.

او معتقد است که می تواند اتفاق می افتد در این زمان نیز هست.

"به محض این که مردم احساس اعتماد به نفس دوباره تعامل و قادر به رفتن در مورد کسب و کار خود را, من نمی خواهد انتظار اقتصادی خرید اینترنتی به گذشته بسیار طولانی تر از آن" Frydman NPR گفت.

البته هیچ فرد خاصی چه مدت آن را برای مردم به احساس راحتی خرید و یا سفر دوباره — و یا چگونه بسیاری از کسب و کار و خانواده ممکن است در این میان.

در سال 1918 هزینه های دولت در جنگ جهانی اول کمک کرد تا برای برخی از از دست خصوصی تقاضا Frydman گفت. هیچ حمایت دیگری از جنگ جهانی. اما رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: دولت فدرال ممکن است مجبور به صرف بیش از تریلیون آن را در حال حاضر پوسته را به نگه داشتن کسب و کار و خانواده شناور.

"اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از آسیب دراز مدت و ما را با برگ های قوی تر بازیابی" پاول گفت: در طول یک فروم آنلاین حمایت شده توسط پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

دیگر سیاست های دولت — از جمله حمایت از تولیدات داخلی می تواند مانع بهبود است. رئیس جمهور تهمت به مدت طولانی حمایت بالاتر موانع تجاری است. او کمتر مقاومت با تشکر از همه گیر.

"این احمق زنجیره تامین است که در سراسر جهان — ما یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز خراب است تا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با فاکس کسب و کار در هفته های گذشته است. "من گفت: ما باید زنجیره تامین. ما باید همه آنها را در ایالات متحده است."

در اینجا رکود بزرگ را ارائه می کند یک درس مفید. در دهه 1930 در ایالات متحده و کشورهای دیگر تبدیل پشت خود را در تجارت اتخاذ شیب تعرفه ها در تلاش برای سرپا نگه داشتن خود افسردگی-زخم اقتصاد. آن را معکوس.

"و که اقتصاددانان به این باور کمک به چگونه زمانی که رکود بزرگ در واقع به طول انجامید گفت:" چاد Bown از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. "از آن ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای کشور به رشد اقتصاد خود را دوباره و استفاده از تجارت برای کمک به آنها وجود دارد."

Bown اذعان دارد که حمایت از تولیدات داخلی است یک عکس العمل طبیعی در یک زمان مثل این اما او هشدار می دهد آن را معکوس. Coronavirus نیست که به لمس کردن یکی دیگر از رکود بزرگ اما با سیاست غلط آن می تواند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن