آخرین : ویکتوریا ، استرالیا ، می بیند کاهش در موارد ویروس

ملبورن ، استرالیا -- استرالیا نقطه داغ ایالت ویکتوریا در روز دوشنبه ثبت کمترین تعداد خود را از موارد جدید COVI

توسط MINERALNEWS در 17 شهریور 1399

ملبورن ، استرالیا -- استرالیا نقطه داغ ایالت ویکتوریا در روز دوشنبه ثبت کمترین تعداد خود را از موارد جدید COVID - 19 در بیش از 10 هفته.

این ایالت در آخرین دوره ۲۴ ساعته ۴۱ مورد خبری و ۹ کشته را گزارش کرده است. که پایین ترین عفونت tally از 37 در تاریخ 26 ژوئن در روزهای اولیه موج دوم دولت از عفونت ثبت شد.

اين ايالت روز يکشنبه از کاهش اندک محدوديت ها در ملبورن که از اوايل ماه اوت آغاز شد خبر داد، اما دومين شهر بزرگ اين کشور دست کم تا ۲۶ اکتبر در حالت قفل باقی خواهد ماند.

عفونت های جدید میانگین ۱۴ روزه در ویکتوریا را به ۹۶ روز می برد. دانیال اندروز، نخست وزیر ویکتوریا، گفت این میانگین باید قبل از اینکه محدودیت ها آرام شود، زیر ۵۰ آورده شود.

اندروز گفت: این در مورد ریشه کن کردن آن نیست. اندروز گفت: «ما در سال ۲۰۲۱ موارد و همه گیری ها را به پایان خواهیم رسید، اما آنها از آنقدر اعداد پایین خواهند بود که احتمالاً می توانیم درب را روی آن ها قرار دهیم و مجبور ن باشیم محدودیت ها را دوباره به آن ها برگردیم.»

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس

— همه گیر تابستان را به لاغرترین فصل گردشگری اروپا تبدیل می کند

— به عنوان همه گیر خشمگین, جاده ها تبدیل به سرعت

— ایالات در حال برنامه ریزی برای کاهش به عنوان کنگره بن بست در کمک به ویروس

— با سقوط پرونده های ویروس کرونا در آمریکا، فرمانداران ایالت های سخت در حال بازاندی کردن دستورات قفل شدن در میله ها هستند.

— Cutbacks در بیمه های اعتباری در حال ایجاد یک معضل برای تامین کنندگان، بین رفتن به طور بالقوه بدون حقوق و از دست دادن مشتریان گرفتار. که می تواند خرده فروشان را تحت تاثیر قرار به عنوان آنها نزدیک شدن به تعطیلات بحرانی season._

— برخی از کالج ها در حال تبدیل فاضلاب پردیس به یک ابزار بهداشت عمومی. دست کم دو مدرسه در يوتا و آريزونا پس از آن که آزمايش ها وجود مواد ژنتيکی از کروناویروس جديد را در فاضلاب نشان داد، دانش آموزان را قرنطينه کرده اند.

___

پوشش همه گیر AP را در خانه و http://apnews.com/VirusOutbreak دنبال https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

بیت المقدس - بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل اعلام کرده است که منع رفت و آمد شبانه در حدود ۴۰ شهر و شهر به سختی توسط ویروس کرونا مورد اصابت قرار گرفته است.

اما او از درخواست های گزارش شده برای قفل شدن کامل پس از سر و صدا توسط سیاستمداران قدرتمند مذهبی حمایت کرد.

اين اقدامات اواخر روز يکشنبه پس از ساعت ها رایزنی با تصميم گيران اعلام شد. دولت پس از عدم مهار شيوع بيماری که جان بيش از هزار نفر را گرفته است و همچنان در سطوح ثبت شده عفونت های جديد باقی مانده است، مجبور به اقدام جديدی شده است. منع رفت و آمد روز دوشنبه ساعت ۷ بعد از ظهر به اجرا در خواهد آمد و تا ساعت ۵ صبح در حال اجرا خواهد بود. معلوم نبود چه مدت در جای خود باقی خواهند ماند.

___

هاوانا - شیوع کوچکی از موارد COVID-19 باعث شده است که مقامات مدارس در یک استان مرکزی کوبا را تنها یک هفته پس از افتتاح آن ها باز کنند.

باربارا رودريگز مدير مدارس سيگو دو آويلا گفت ۷۵ مدرسه از ۹۰ مدرسه اين استان روز دوشنبه به تدريس تلويزيونی باز خواهند گشت. دانش آموزان تنها در ۱ سپتامبر پس از یک استراحت شش ماهه به کلاس های درس بازگشته بودند.

این استان از ۳۰ عفونت جدید با ویروس جدید کرونا در ۱۵ روز گذشته خبر داده است. کوبا به عنوان یک کل از ماه مارس تاکنون ۴۳۰۹ عفونت و ۱۰۰ مرگ ناشی از این بیماری را گزارش کرده است.

بزرگترین شیوع بیماری در هاوانا پایتخت بوده است که همچنان تحت منع رفت و آمد شبانه باقی مانده است.

قرار است فصل بيسبال کوبا روز شنبه پيش از استاديوم های بدون تماشاگر آغاز شود.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن