صف های طولانی ممکن است برای L. A. رای دهندگان که صبر کنید تا روز انتخابات

برای تمام شور و هیجان در اطراف تقریبا دو هفته از رای گیری اولیه در لس آنجلس یک فرصت ممکن ساخته شده توسط این شه

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

برای تمام شور و هیجان در اطراف تقریبا دو هفته از رای گیری اولیه در لس آنجلس یک فرصت ممکن ساخته شده توسط این شهرستان در آغوش یک دولت جدید قانون انتخابات صدها هزار نفر از رای دهندگان — اگر آنها را انتخاب کنید برای رای دادن در همه -- در حال حاضر به انجام آن راه قدیمی از مد افتاده در روز سه شنبه.

مقامات انتخابات گزارش 248,834 رای دهندگان بازیگران برگه های رای در انتخابات منطقه ای مراکز در 10 روز منتهی به کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه. اما به عنوان بسیاری از 1.7 میلیون Angelenos که در حال ثبت نام برای رای دادن اما دریافت نمی غایب رای گیری تا به حال نشان داده نشده است تا آن زمان اکثر مراکز بسته شده در روز دوشنبه. آنها نیاز به پیدا کردن یکی از مکان ها در روز انتخابات افزایش احتمال صف های طولانی در ساعات قبل از انتخابات در سراسر کشور در 8 ساعت.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از فعالیت در روز سه شنبه گفت:" دین لوگان ثبت نام از رای دهندگان برای لس آنجلس. "اما آن سخت است برای پیش بینی میزان مشارکت در انتخابات بود."

که سیاسی و ترافیک ممکن است بوجود می آیند در L. A. نمی شد کاملا غیر منتظره.

تبلیغات

دو تغییرات قابل توجهی وارد L. A. در زمان ایالت اولیه: جدید $300 میلیون سیستم رای گیری که متکی بر صفحه نمایش لمسی ماشین آلات علامت گذاری برگه های منحصر به فرد به شهرستان طراحی شده و بیش از دهه گذشته و اجرای در L. A. دولت قانون انتخابات که سواپ کردن محله حوزه های رأی گیری به صورت چند منظوره رای مراکز.

امگا هسو که زندگی در لس فلیز گفت: اولین چیزی که او متوجه شده که او رفت و به رای دادن در محلی Masonic Lodge بود خط. وجود دارد حدود 15 تا 20 نفر جلوتر از او هنگامی که او وارد — خیره کننده پرونده او فکر کردم 11:30 صبح روز دوشنبه.

"منظورم این است که چه اتفاقی خواهد افتاد فردا گفت:" Hsu, 59. "مردم فقط رفتن برای پیاده روی دور, من فکر می کنم."

او گفت: یک نظرسنجی کارگر به او گفت این خط طولانی شد و با توجه به تاخیر ایجاد شده توسط خطاب رای گیری ماشین آلات دستگاه های صفحه نمایش لمسی استفاده می شود را انتخاب و سپس چاپ برگه کاغذ. رای دهندگان بررسی انتخاب و در برگه کاغذ و دوباره قرار دادن آنها را به دستگاه جایی که آنها در حال تغذیه به صندوق های رای است.

تبلیغات

هسو گفت که او نگران برخی از رای دهندگان را به اشتباه فکر می کنم رای کاغذی که آمد برای نقد و بررسی شد یک رسید. دیگر رای دهندگان گزارش شده مشابه سردرگمی بیش از آخر هفته.

"من می توانید ببینید که چگونه شما آن را استفاده نمی شود — به خصوص برای رای دهندگان -- می توان آن را بسیار گیج کننده است," او گفت:.

L. A. انتخابات گفته بودند مضاعف تلاش های خود را بیش از آخر هفته و روز دوشنبه برای اطمینان از رای گیری مرکز کارکنان به اطلاعات شفاف در مورد نحوه رای دادن. لوگان گفت که او "با تشویق بازخورد" از بسیاری از شهرستان رای دهندگان که گفت: آنها دوست تجربه. اما او همچنین اذعان کرد دیگر miscues گزارش شده توسط رای دهندگان از جمله مکان های که باز دیر یا نه در همه.

"L. A. شهرستان همچنان بسیار چالش برانگیز صلاحیت" او گفت:. "اما با رای مراکز باز بودن قبل از روز انتخابات در حال حاضر ما دیگر بر روی سطح شیب دار به آدرس این مسائل."

در حالی که رای گیری مراکز ارائه مطلب مربوط به انتخابات از خدمات حوزه های رأی گیری آنها جایگزین وجود دارد قابل ملاحظه ای کمتر از آنها — 978 مکان در سراسر شهرستان در مقایسه با 4,698 حوزه های رأی گیری در ریاست جمهوری 2016 اولیه. انتخابات وعده داده شده برای ارسال علائم در سابق محله نظرسنجی سایت لیست نزدیکترین مرکز رای.

یک نتیجه برای رای دهندگان است که آنها لازم نیست که به بازدید از یک نزدیک به جایی که آنها زندگی می کنند. چون برگه های رای چاپ شده بر روی سایت رای دهندگان می توانید هر مکان در شهرستان است.

استرلینگ وانگ, 40, از مونتری پارک گفت که او خوشحال است که او می تواند رای در هر مرکز رای گیری به جای بیدار شدن زودرس به آن را به خود اختصاص داده رای گیری در محل و در خط صبر کنید قبل از کار. وانگ قادر به رای دادن در ساحل طولانی و گفت: نام کشیده شد تا با نظرسنجی از کارگران در ثانیه است.

"آن را فوق العاده آسان است," او گفت:. "این بسیار آسان برای به عنوان خوانده شده. من فقط از طریق کلیک."

تبلیغات

نه هر کس آن را در بر داشت بسیار آسان است.

در دریک پارک رای مرکز در ساحل طولانی تنها چند نفر رای دادند در 40 دقیقه طول. Sergio Hernández Echeverría, 68, تلاش برای درک داوطلبان و نیاز به کمک از یک مترجم در حالی که چک کردن در. او در نهایت تصمیم به ترک این مرکز و استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری پشت در خانه. اگر او می خواست برای آمدن به مرکز رای گیری به ببینید که چگونه از آن بود که او تصمیم گرفت تا او احساس راحت تر رای گیری در خانه با کمک خود کودکان است.

"من نمی دانم زیادی در انگلیسی. من عصبی," او گفت:. "آن را آسان تر در خانه, بنابراین من باید به فکر می کنم."

دیگر کالیفرنیا انتخابات قوانین — گزینه های جدید ارائه شده در علاوه بر این به کسانی که منحصر به فرد به لس آنجلس مطرح چالش های اضافی. سن پدرو ساکن اموزش فاولر که گفت او یک شهروند ایالات متحده در هفته گذشته گفت: او گفت: با رای کارگران مرکز نحوه شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به عنوان یک دین "هیچ حزب اولویت" رای دهندگان. کسانی که رای دهندگان باید بپرسید برای "cross-over" رای گیری در انتخابات پارلمانی دموکراتیک ریاست جمهوری در مسابقه.

فاولر گفت: ویژه انتخابات نبود ارائه شده "و من نمی دانم که چگونه به درخواست برای یک."

"من هرگز رای دادند در چنین پیچیده انتخابات در زندگی من," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب