مینه سوتا قاضی آسانسور تهوع سفارش در جورج فلوید پرونده جنایی

بزرگنمایی این تصویر سابق مینیاپولیس افسر پلیس Tou Thao — یکی از چهار افسران سابق اتهامات جنایی روبرو

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

سابق مینیاپولیس افسر پلیس Tou Thao — یکی از چهار افسران سابق اتهامات جنایی روبرو در مرگ جورج Floyd — بود ملاقات با اعضای مطبوعات پس از یک جلسه در شهرستان Hennepin مرکز دولت در مینیاپولیس در آن قاضی پیتر کاهیل برداشته تهوع منظور جلوگیری از طرف های درگیر از صحبت علنی در مورد این مورد. استفان Maturen/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
استفان Maturen/گتی ایماژ

مینه سوتا قاضی روز سه شنبه برداشته تهوع نظم در پرونده چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در مرگ جورج فلوید که موجب سراسر کشور تظاهرات و گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی در این بهار.

Hennepin County, District, قاضی پیتر کاهیل صادر شده که مانع از طرف های درگیر از بحث در مورد عموم در اوایل این ماه پس از دفاع وکیل مدافع' نظرات به مطبوعات. در آن زمان او نوشت که پیش از محاکمه تبلیغات را لکه دار استخر هیئت منصفه و می تواند در یک محاکمه ناعادلانه.

به منظور ملاقات با مخالفان از متهمان وکلای مدافع و همچنین به عنوان ائتلافی از سازمان های رسانه ها.

وکلای مدافع استدلال کرد که دادستان ها و مقامات دولتی در حال حاضر ساخته شده نظرات که تعصب بالقوه منصفه در برابر مشتریان خود را.

یک وکیل برای درک چوین — این افسر سابق نشان داده شده در ویدئو زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه — به گفته مشتری خود را که به نام قاتل و که این امر می تواند سخت برای پیدا کردن pretrial تبلیغات با اشاره به بی گناهی خود را تا زمانی که اثبات گناه یا اقدامات قابل توجیه در حین انجام وظیفه.

چوین چهره قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و طرح اتهامات و همچنان در بازداشت هستند. سه تن دیگر از ماموران در صحنه Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng چهره به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

"در اعلام خود حکم کاهیل گفت: با موافقت وکلای دفاع' استدلال که عق زدن نظم ناعادلانه خواهد بود به مشتریان خود و محدود کردن توانایی خود را برای دفاع از خود در برابر تبلیغات منفی," آسوشیتد پرس گزارش داد.

رسانه های خبری همچنین اعتراض به تهوع سفارش بر اساس آن محدود یک "فوق العاده وسیعی" از گفتار طرف های درگیر و در معرض یک "تعداد سرسام آور" از افراد به طور مستقیم درگیر در این مورد به کسانی که محدودیت.

هفته گذشته وکیل به نمایندگی از ائتلاف شرکت های بزرگ از جمله آمریکا گروه رسانه ای; CBS Broadcasting, Inc.; آسوشیتد پرس و شرکت نیویورک تایمز خواسته کاهیل برای روشن کردن و محدود کردن دامنه سفارش.

آنها استدلال می کنند که آن را می توان به محدود کردن نظرات عمومی از تعدادی از حاشیه های مرتبط با مردم از دولت و شهرستان به کارکنان دانشگاه مینه سوتا سیستم اساتید.

"جورج فلوید مرگ یکباره سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به یکی از بزرگترین حرکات در تاریخ این کشور و موجب مکالمات مهم در تعدادی از موضوعات که مسلما 'مربوط به این تعقیب" آنها نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

آنها همچنین اعتراض به دادگاه محدودیت در دسترسی به بدن فرسوده دوربین فیلم بود که علنا ظ توسط یکی از متهمان و قاضی به آن را در دسترس برای "کپی کردن توسط مطبوعات و عمومی است."

خط وکیل ثبت پلیس فیلم از مارس 25 حادثه با دادگاه در اوایل این ماه به عنوان بخشی از یک درخواست برای رد اتهامات علیه او. وکیل ارل گری می خواستم این فیلم را ساخته شده است.

کاهیل در پاسخ با صدور تهوع سفارش و ساخت ویدیو برای مشاهده در دسترس است صرفا به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی.

رسانه ها ائتلاف استدلال کرد که این محدودیت ها "مثابه" به نگه داشتن این فیلم تحت مهر و موم و اشاره کرد که شاهدان عینی تصویری از فلوید مرگ و همچنین ریز نمرات بدن فیلم دوربین در حال حاضر در حال گردش است.

آنها خواسته دادگاه را یک کپی از این فیلم در دسترس به طوری که "ممکن است مشاهده شود نه فقط توسط کسانی که زمان و امکانات برای بازدید از دادگاه در جهانی همه گیر اما با همه اعضای عمومی در مورد اجرای عدالت در یکی از مهم ترین و پربیننده ترین موارد این دولت شاید این کشور تا به حال دیده می شود."

کاهیل نیست صدور حکم در این شب جمعه. او گفت که او تا 90 روز برای تصمیم گیری اما برنامه ای برای انجام این کار هر چه زودتر از آن است.

او همچنین حکم داد که او نمی خواهد نگه مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون سرب دادستان در مورد اهانت به دادگاه پس از دو وکلای دفاع از او خواست به انجام این کار. کاهیل گفت: بیانیه الیسون ساخته شده در اواسط ماه جولای در مورد اضافی وکلای کمک به پیگرد قانونی را نقض نمی تهوع سفارش.

MPR اخبار گزارش داد که وکیل مدافع را ندارد اظهارات پس از سفارش برداشته شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب