دوم متهم پنجه نرم می کند گناه در سال 1993 Westlake آپارتمان آتش سوزی که منجر به کشته شدن 10

سابق یک فروشنده مواد مخدر که با بازی در یک نقش محوری در یک آتش سوزی مرگبار ادعا کرد که 10 زندگی می کند در یک مجتمع آپارتمانی در لس آنجلس در سال 1993 التماس کرد گناه را به داوطلبانه قتل نفس سهشنبه, مقامات گفت.

یوهانا لوپز است که در بازداشت پلیس پس 2011, التماس گناه به دو فقره داوطلبانه قتل نفس است و انتظار می رود محکوم به 22 سال زندان بعد از این سال گفت: گرگ Risling سخنگوی لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

لوپز, 54, پرداخت شده بود 18 باند به صورت مناسب به فروش مواد مخدر در یک بخش از Westlake در سال 1993 زمانی که او فرار گرفتار یک آپارتمان manager که شروع به برداشتن گام برای محدود کردن فروش مواد مخدر در ساختمان با توجه به سوابق دادگاه. لوپز خواست دو تن از اعضای باند به مداخله از جانب خود یک رونوشت از یک جلسه مقدماتی در مورد افشا می شود.

به زودی پس از یک آتش فرا گرفته پیچیده بود که تا حد زیادی جمعیت مهاجران آمریکای لاتین.

تبلیغات

در سال 2017 پلیس لس آنجلس دستگیر Ramiro “حریص” Valerio, 43 و یوسف Monge, 41 و شارژ آنها را با 12 فقره قتل پایتخت. یک چهارم مشکوک که هویت هرگز نازل شده اعتقاد بر این است که فرار به مکزیک. قتل تعداد شامل 10 نفر کشته در آتش و جنین انجام شده توسط دو زن باردار که فوت دادستان گفت.

Monge, an 18th Street Gang عضو التماس کرد گناه را به قتل نفس در اوایل این ماه. Valerio است که به دلیل در دادگاه در اواخر ماه مارس سوابق نشان می دهد.

فروغ یکی از بدترین آتش سوزی, آتش سوزی در تاریخ این شهر کشته شدن سه زن و هفت فرزند: اولگا لئون 24 و سه فرزند — روسیه, 7, عیسی و خوزه هر دو 4; Alejandrina Roblero, 29 و سه فرزند — Leyver, 11, ویلیام و Yadira هر دو 6; و Rosalia رویز, 21 و لانسی متئو, 1.

آتش آغاز شده و در طبقه دوم این مجتمع و گسترش به سرعت در حال از آنجا که تعدادی از درب ایمنی شده بود لبه پنجره رساند و باز آتش در انتخابات گفت: در این هفته پس از فروغ. پیچیده شده بود بارها و بارها ذکر شده برای نقض ایمنی از جمله داشتن ناکارآمد آشکارسازهای دود.

تبلیغات

دوزخ ناگهانی گسترش چپ ساکنان از کوره در رفته به فرار. برخی از تشکیل زنجیره انسانی برای کمک به پیرزن همسایه فرار و در برخی موارد پدر و مادر انداخت فرزندان خود را از ویندوز, امید کسی خواهد آنها را بگیرد. یک مرد تماشا در وحشت به عنوان همسر خود و سه تن از فرزندان او فرار به دود که در آن آنها جان سپردند.

بیش از 100 ساکنان آواره شدند و حداقل 40 مجروح شدند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>