فلسطینی ها با تجمع در برابر تهمت را از سرگرفته خواهد شد

رام الله فلسطین—هزاران نفر از فلسطینی های بسیج روز سه شنبه در کرانه رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاور

توسط MINERALNEWS در 22 بهمن 1398

رام الله فلسطین—هزاران نفر از فلسطینی های بسیج روز سه شنبه در کرانه رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار و برای ابراز حمایت خود از فلسطین و رهبری آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن پشتیبانی در سازمان ملل متحد به قطعنامه ای در مخالفت با این طرح است.

محمود عباس قصد دارد به ارائه یک سخنرانی در سازمان ملل متحد در روز بعد اما اعضای نخواهد بود رای گیری بر سر پیش نویس قطعنامه است. مقامات فلسطینی را رد قطعنامه تا به حال کشیده شده است اما دیپلمات ها گفت: بسیاری از اعضای از جمله کشورهای اروپایی را رد کرده و زبان در یک پیش نویس است که تا به حال منتشر شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد اعلام کرد در کاخ سفید در ژانویه. 28, طرف اسرائیل تقریبا در همه مسائل از چندین دهه جنگ است. اجازه می دهد آن را به اسرائیل ضمیمه بخش های بزرگی از کرانه از جمله شهرک های یهودی نشین است که خانه را به صدها نفر از هزاران نفر از مردم و غیر قانونی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از جامعه بین المللی است.

فلسطینی ها که قطع روابط با آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده و مورد مناقشه اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت در سال 2017 را شدیدا رد این طرح است.

اولین نظرسنجی انجام شده از این طرح اعلام شد متوجه شد که 94 درصد از فلسطینی ها در کرانه غربی و غزه آن را رد کند. آن را نیز در بر داشت cratering حمایت از یک راه حل دو کشور تنها با 39 درصد به نفع و افزایش حمایت از مبارزه مسلحانه در 64 درصد است.

این نظرسنجی از 1,270 مردم انجام شد توسط مرکز فلسطینی برای سیاست و بررسی تحقیقات و تا به حال یک حاشیه خطا از سه درصد است.

معترضان بسته بندی شده Al-منارا مربع در رام الله کرانه مقر حکومت خودگردان فلسطینی ، آنها دست تکان داد پرچم فلسطین برگزار شد و آگهی محکوم کردن این طرح است.

انگلیسی-زبان بنر بخوانید "مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از مشکل و نه راه حل" در حالی که دیگری را محکوم کرد "سرقت از قرن." عرب مقامات و رسانه اشاره به طرح sarcastically به عنوان "معامله قرن است."

"همه مردم فلسطین و همه جناح های ملی و اسلامی در حال ایستاده در پشت رئیس جمهور محمود عباس" نخست وزیر محمد Shtayyeh به جمعیت گفت.

"همه خیابان های پر," او گفت:. "این فلسطینی پاسخ."

به عنوان تجمع پراکنده ده ها فلسطینی در درگیری با نیروهای اسرائیلی در نزدیکی یک حل و فصل فقط در خارج از شهر رام الله. معترضان سوخته لاستیک و پرتاب سنگ به سوی نیروهای اسرائیلی که در پاسخ با گاز اشک آور.

فلسطینی هلال احمر گفت: دو نفر زخمی شدند که با کالیبر آتش سوزی در درگیری و چندین نفر دیگر مجروح شدند و توسط گلوله های لاستیکی.

تجمع در حمایت از عباس نیز برگزار شده در غزه که در آن نظام های شبه نظامی گروه حماس قدرت را از نیروهای خود را در سال 2007. رقیب هر دو جناح را محکوم کرد آمریکا طرح است.

عباس در تلاش است تا رالی بین المللی حمایت در برابر تهمت طرح با موفقیت محدود است. اتحادیه عرب به اتفاق آرا طرفه با فلسطینی ها در برابر این طرح اما کلیدی آمریکا و متحدان مصر و عربستان سعودی گفت: آنها قدردانی تهمت تلاش و خواهان تمدید مذاکرات است. اسرائیل و فلسطینی ها را برگزار نمی شود مذاکرات صلح در بیش از یک دهه.

اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای در هفته گذشته تکرار آن برای حمایت از یک راه حل دو کشور بر اساس خطوط سال 1967. فلسطینی ها می خواهند برای ایجاد یک دولت در شرق اورشلیم و کرانه باختری و نوار غزه و سرزمین اسرائیل را به تصرف در جنگ با کشورهای عربی نیم قرن پیش است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: آمریکا ابتکار عمل "حرکت از این توافق بین المللی را می طلبد."

اصلی پیش نویس قطعنامه co-اسپانسر شده از طرف تونس و اندونزی و با حمایت فلسطینی ها گفت: آمریکا طرح نقض حقوق بین الملل و شورای امنیت خواست برای حل دو دولت بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 خاورمیانه جنگ. آن را با بیان این شورا تعیین سرنوشت "به بررسی راه های عملی و وسیله ای برای تضمین اجرای کامل آن مربوط قطعنامه از جمله اجرای اقدامات تحت فصل 7 (سازمان ملل متحد) منشور" است که می تواند توسط نظامی یا غیر نظامی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این قطعنامه بوده است انتظار می رود به قرار دادن یک رای در روز سه شنبه. اما دیپلمات ها گفت: بسیاری از مفاد آن قابل قبول به اروپا و دیگر اعضای شورای.

هر قطعنامه ای است که تقریبا تضمین شده را وتو کرد ایالات متحده, اما فلسطینی ها امیدوار بود که قوی نشان می دهد حمایت از دیگر اعضای این شورا کمک خواهد کرد تا ساحل بین المللی در حمایت از خواسته های خود.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب