کروناویروس در ایران, ستون بیشتر مشکلات تحریم-آمار کشور

بزرگنمایی این تصویر پدر نگه داشتن فرزند خود را در دست در حالی که چک کردن اطلاعات هیئت مدیره در یک ای

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

پدر نگه داشتن فرزند خود را در دست در حالی که چک کردن اطلاعات هیئت مدیره در یک ایستگاه قطار در, ایران پایتخت تهران. مدارس تعطیل شد و بسیاری از مجامع عمومی از جمله نماز جمعه لغو شد به عنوان coronavirus گسترش در ایران و حتی آلوده کردن مقامات ارشد. مرجان یزدی برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرجان یزدی برای NPR

این زن تا به حال به اندازه کافی بود. او تبدیل شده و با هجوم از دکتر Rodmanish داروخانه قبل از NPR می توانید درخواست خود را به نام.

"هیچ ماسک, بدون دستکش" او fumed. "آنها لازم نیست که هر چیزی در اینجا!"

صحنه های مشابه باید در داروخانه های سراسر ایران پایتخت از تهران. شیوع کروناویروس جدید ارسال کرده است ایرانیان تقلا برای جلوگیری از تبدیل شدن به آمار دیگری در کشور بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری بیش از هر علاوه بر چین است.

ایران گزارش کرده است 77 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری و 2,336 تایید موارد عفونت, از شنبه. روز دوشنبه محمد Mirmohammadi یک 71 ساله عضو یک شورا که توصیه رهبر ایران را تبدیل به یکی از آخرین تلفات — اولین مقام ارشد به مرگ از coronavirus.

بزرگنمایی این تصویر

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi (سمت چپ) دستمال مرطوب از عرق کردن صورت خود را طی یک کنفرانس خبری با سخنگوی دولت Ali Rabiei در تهران در فوریه. 23. بعد Harirchi تایید او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. Mehdi Bolourian/فارس نیوز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Mehdi Bolourian/فارس نیوز/خبرگزاری گتی ایماژ

دیگر مقامات ایرانی نیز قراردادی به این بیماری از جمله معاون وزیر بهداشت در شارژ از ایران ضد coronavirus نیروی کار. در فوریه. 24 او در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری تصفیوی عرق از چهره اش و پوشیدن هیچ ماسک محافظ قبل از اعلام روز بعد او گرفتار این ویروس.

مجامع عمومی از جمله نماز جمعه در تهران و سایر شهرستانها لغو شده است و مدارس بسته و خدمه از پاک کننده های اعزام به ضد عفونی کردن قطار و اتوبوس و مکان های تجمع.

بزرگنمایی این تصویر

یک زن می پوشد یک ماسک در حالی که خرید از یک کریستال فروشگاه در Shoush بازار. مرجان یزدی برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرجان یزدی برای NPR

ایرانیان افتخار در توانایی خود را برای سوار کردن بار دشوار است. اما در دوران اخیر NPR سفر به تهران, نگرانی عمومی در بیش از دولت در پاسخ به این ویروس آشکار بود. Coronavirus شیوع می آید در زمانی که ایران در حال حاضر در وضعیتی وخیم از اقتصادی به ایالات متحده تحمیل سخت تحریم های اقتصادی در کشور است. اقتصاد ایران قرارداد حدود 9.5 درصد در سال گذشته است.

ظریف وزیر خارجه ایران روز دوشنبه یک درخواست در توییتر برای کشورها و سازمان جهانی بهداشت برای کمک ایران در مبارزه با کروناویروس گفت: ایران باید سریعا تست کیت ماسک صورت هواکش و سایر لوازم. او را سرزنش می کردند که تحریم های ایالات متحده برای به خطر انداختن بيماران ايرانی.

قادر به پیش بینی تهمت یا coronavirus

ایران لذت می برد یک رشد اقتصادی جهش پس از تهران و دیگر قدرت های جهانی به امضا 2015, ایران, زمانی که بسیاری از تحریم ها برداشته شد در ارز برای ایران مهار برنامه هسته ای آن. که بازیابی شروع به ترش پس از رئیس جمهور تهمت کشیده متحده آمریکا از معامله و reimposed تحریم ها علیه ایران در سال 2018 است.

بزرگنمایی این تصویر

بازار در Shoosh منطقه از تهران است که معمولا بسته بندی شده با مردم بود و تقریبا خالی اواخر ماه گذشته. مغازه داران دیده می شود یک قطره در مشتریان از شیوع کروناویروس. مرجان یزدی برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرجان یزدی برای NPR

"ایران کاملا آمادگی برای بازگشت تحریم ها می گوید:" اقتصاددان جواد صالحی اصفهانی در دانشگاه ویرجینیا تک.

"دولت قادر به پیش بینی تهمت رفتار یک بیت مانند واکنش به کروناویروس" او می گوید.

صالحی اصفهانی برآورد طبقه متوسط کشور منقبض شده است حدود 10% پس از تحریم ها رسید.

در تهران این کار را نمی طولانی برای پیدا کردن ساکنان در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

"ما تا به حال یک مشکل دیگر شرکت های فروش محصولات خود را به ما پس ما لازم نیست که بیش از حد به فروش می گوید:" 35 ساله محسن در لوازم خانگی فروشگاه در نزدیکی تهران Shoosh مربع است.

مانند بسیاری از افراد مصاحبه در این داستان او تنها نام کوچک خود را نگران بالقوه قصاص برای صحبت با یک خبرنگار آمریکایی.

بزرگنمایی این تصویر

مردم نشستن در اصلی منطقه انتظار در تهران در ایستگاه راه آهن. خدمه از پاک کننده ها اعزام شدند به ضد عفونی کردن قطار و اتوبوس و مکان های تجمع. مرجان یزدی برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرجان یزدی برای NPR

محسن می گوید: عدم موجودی و افزایش قیمت مصرف کننده در حال اضافه کردن به گلایه. وقتی پرسیده شد که اگر تازه انتخاب شده مجلس شورای اسلامی با اکثریت تندرو ممکن است انجام کاری برای کمک به او سر خود را تکان: "در واقع آنها احتمالا آن را بدتر می کند" او می گوید.

"اقتصاد مقاومتی"

2018 فروپاشی ایران, نرخ ارز بالا رفتن سرسام آور قیمت ها و افزایش بیکاری کمک به اقتصادی کشور گلایه.

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد پیاده به سمت تهران در ایستگاه قطار. خبر از شیوع کروناویروس تا به حال ایرانیان تقلا برای جلوگیری از تبدیل شدن به آمار دیگری در کشور بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری بیش از هر کشور علاوه بر چین است. مرجان یزدی برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرجان یزدی برای NPR

وجود دارد یک افت شدید در واردات و همچنین, اما که در واقع جالب عوارض: قادر به تکیه بر کالا از خارج از کشور تقاضا برای تولید محلی موارد شروع به افزایش است. تولید در ایران از چیزهایی مانند لوازم خانگی و لوازم خانگی شروع به افزایش با توجه به اقتصاددانان.

مهدی ناصری می شود تا از پشت پیشخوان در فروشگاه طلا و جواهر به تاکید است که نقطه.

"این بهتر," او می گوید: "از آنجا که هیچ واردات محصولات چینی بنابراین ما می توانید فروش محصولات ایران."

بزرگنمایی این تصویر

به طور معمول یک بزرگراه شلوغ در تهران تنها چند خودرو در جاده ها. مرجان یزدی برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرجان یزدی برای NPR

ناصری می گوید که آن را در حالی که برای اقتصاد واقعا به انتخاب کنید تا اما افزایش اعتماد به نفس است "خوب برای ما کارخانه ها و کارگران و آن را ادامه خواهد داد به بهبود است."

ناصری نظرات هستند مستقیما در خط با نظرات رهبر ایران. آیت الله علی خامنه ای به طور منظم exhorts ایرانیان به تکیه بر "اقتصاد مقاومتی" به تحمل هر سختی در حال بازدید در ایران توسط دشمنان مانند ایالات متحده آمریکا

در حال حاضر دشمن دیگری آمده است خود را به آزمون مقاومت — coronavirus.

مقامات تاخیر در پاسخ

خارج یکی دیگر از شلوغ تهران داروخانه 52 ساله ایرانی-آمریکایی به نام گیتی می گوید او خانواده در ایالات متحده او یکی از بسیاری در تهران که مشکوک دولت عمدا تاخیر در اعلام coronavirus بحران به دلایل سیاسی.

ایران در گزارش اول خود را تایید موارد coronavirus در فوریه. 19. گیتی می گوید او فکر می کند دولت نکردن گسترده تر پاسخ تا بعد از انتخابات پارلمانی در فوریه. 21 چرا که مقامات ممکن است نگران مردم نمی خواهد به نوبه خود در صورت رای وجود دارد ترس از ابتلا به ویروس. "من فکر می کنم آن را بدتر شد و آنها فقط آن را اشاره نمی کند" او می گوید.

با تعداد موارد و مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است و ایران در حال پیدا کردن آن سخت به دیدن چیزهایی بهبود در هر زمان به زودی.

در ایران بازار بزرگ 72 ساله, معصومه تنظیم پزشکی ماسک بر روی صورت خود را و به نظر می رسد در اطراف پراکنده جمعیت. بازنشسته می گوید: من چند مشتریان در بازارهای دیگر بیش از حد حتی اگر به طور معمول این امر می تواند یک زمان مشغول: اجرا به فارسی, سال جدید, عید نوروز در 20 مارس.

"این مطلب خالی در حال حاضر می گوید:" معصومه.

"ما در سال جدید در حال آمدن است اما حتی مقامات با داشتن مشکلات. البته از آن خواهد شد سخت تر برای خانواده های ما," او می گوید و اضافه میکند: "شاید سال آینده خواهد بود حتی بدتر است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن