دیرین روزنامه ناشر Brandt Ayers مرده در 85

ANNISTON, علا. - دیرین آلاباما روزنامه ناشر H. Brandt Ayers, که, Anniston, ستاره های صوتی برای سیاست مترقی در

توسط MINERALNEWS در 16 اردیبهشت 1399

ANNISTON, علا. - دیرین آلاباما روزنامه ناشر H. Brandt Ayers, که, Anniston, ستاره های صوتی برای سیاست مترقی در طول دوران حقوق مدنی شده است.

ستاره گزارش شده است که اجرایی شناخته شده با نام مستعار "Brandy" درگذشت یکشنبه در سن 85 با توجه به خانواده خود را. هیچ علت مرگ داده شد.

Ayers فرض کنترل متعلق به خانواده مقاله در شرق آلاباما در اواسط دهه 1960 ساخته شده و آن را مترقی صدا برای ادغام نژادی در جنوب. او همچنین به عنوان یک مفسر در رادیوی عمومی ملی و شناخته شده است برای کمک به شروع مشاغل از نویسندگان از جمله جایزه پولیتزر برنده ریک براگ.

"همه زندگی من و او در یک روزنامه کوچک یک جامعه خوب روزنامه و فقط یک روزنامه خوب هر اندازه" براگ سابق ستاره خبرنگار گفت: این مقاله است. "و او را مترقی روزنامه در یک زمان هنگامی که آن را آسان تر است به واسطه کار بد."

Ayers استعفا داد به عنوان رئیس این مقاله شرکت مادر تثبیت چاپ و نشر در سال 2018 پس از اعتراف او با دست به کفل زده یک خبرنگار زن در 1970s. یکی دیگر خبرنگار سابق ساخته شده مشابه اتهامات علیه او.

Ayers است جان سالم به در برد با همسرش ژوزفین Ayers که باقی می ماند صندلی و ناشر از ستاره و یک دختر. خانواده بیانیه ای گفت: یک یادبود خواهد بعد اعلام می شود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب