می توانید آموزش آنلاین می تواند بهتر از این می گیرند ؟ این مربیان فکر می کنم تا

بزرگنمایی این تصویر Islenia Milien برای NPR وین بانک ها یک دبیرستان ریاضی, معلم و مدیر در محل ا

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
Students remote learning.
بزرگنمایی این تصویر
Islenia Milien برای NPR

وین بانک ها یک دبیرستان ریاضی, معلم و مدیر در محل اقامت برای KIPP منشور مدارس. این روزها مانند بسیاری از معلمان سراسر کشور 29 سال است که کار از آپارتمان خود را در نیویورک.

بانک ها شده است هرگز به طور رسمی آموزش دیده برای تدریس آنلاین, اما آن را متوقف کرده و او را از تلاش برای ایجاد کلاس های خود به عنوان جذاب و به چالش کشیدن به عنوان امکان پذیر است.

"من واقعا در زمان این فرصت را در ماه مارس به مانند" من فقط باید به این شکل از.' [آن را] انجام و یا می میرند برای من" بانک ها می گوید.

در حال حاضر با بسیاری از کشور بزرگترین مدارس آغاز ترم پاییز فقط آنلاین بانک ها بخشی از یک تلاش ملی برای بهبود کیفیت آموزش از راه دور. هدف: ارائه بهتر آموزش آنلاین بدون هیچ هزینه برای هر منطقه است که آن را می خواهد.

یک گروه عمومی و منشور رهبران مدرسه راه اندازی آزمایشی آنلاین این تابستان به نام ملی مدرسه تابستانی ابتکار. (آنها بودجه آموزش و پرورش خیر از جمله مایکل و سوزان دل پایه و اساس و بنیاد خانواده والتون است که همچنین یک NPR منابع و مدارک.) از بنیانگذاران ایان رو که منجر عمومی دبستان منشور مدارس در شهر نیویورک می گوید که آنها در حال کار در حال حاضر با حدود 12000 دانش آموزان در بیش از 50 مکان. رو و موسسان می خواهید بدانید که: "ما می تواند بیش از پنج هفته برنامه تابستان شروع به واقعا منزوی کردن برخی از بهترین تمرین اصول است که پس از آن می تواند زنده ماندن به سقوط؟"

NSSI مراکز مربی معلمان مانند وین بانک ها که نوار تصویری درس با یک گروه از "ویترین دانش آموزان" - نوع مانند شما تمرین مربیان در یوتیوب پیشرو چند نفر از طریق یک روال با تغییرات برای سطوح مختلف از تناسب اندام است.

بانک های سرمایه گذاری خود را بهترین شیوه برای نگه داشتن دانش آموزان خود را به طور فعال به آموزش و بحث در مورد مفاهیم ریاضی. در بهار او در بر داشت یک وب سایت به نام تخته سفید.fi که اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را به کار بر روی یک مشکل در حالی که او به تماشای "بیش از شانه خود را" و سپس آنها را درگیر در بحث گاهی اوقات در زوم آوت اتاق. "است که هسته های کلاس من," او می گوید. "ما در حال صحبت کردن در مورد ریاضی هر روز."

او همچنین طول می کشد زمان برای رسیدن به می دانم که دانش آموزان خود را و مطمئن شوید که آنها می دانند که هر یک از دیگر. او کشتی یخ شکن بازی ها, تماس آنها را در خانه و به تازگی هنگامی که او به یک صفحه کلید جدید او آنها را در یک آهنگ.

بانک می گوید: به عنوان یک مربی و معلم نقش خود را به "هدایت و الهام بخش" یک گروه از معلمان که به کار بیشتر از نزدیک با گروه 25 یا 30 دانش آموزان است. همکاری در برنامه ریزی درسی او می گوید: مفید برای همه توسعه حرفه ای است.

"صدها نفر از معلمان از سراسر کشور در حال تمام آموزش محتوای مشابه به عنوان شما. و شما می دانید راه است که یک فرد فکر می کند در مورد یک مشکل ریاضی است راه را که کس دیگری فکر می کند در مورد یک مشکل ریاضی." او می گوید که قادر به صحبت کردن بیش از استراتژی "می تواند به ایجاد ایده ها و تولید فقط مانند یک تازه انرژی الکتریکی در اطراف قادر به آموزش کودکان و نوجوانان در سطح بالا."

تا آنجا که از راه دور آموزش می رود NSSI ارائه شده شبیه آنچه در برخی از بهتر از منابع خصوصی مدارس انجام شد در بهار. هم مربی و شریک معلمان آموزش نزدیک به چهار ساعت از کلاس های یک روز در این تابستان. NSSI همکاری با سازمان های غیر انتفاعی Biobus علوم و آموزش و ملی رقص موسسه جنبش کلاس.

بسیاری از مدارس دولتی با کاهش درآمد و دانش آموزان در مقابل ارائه شده تنها حداقل زمان واقعی آموزش در بهار گذشته. یک بررسی اخیر از 474 مدارس توسط موسسه آمریکایی تحقیقات نشان داد که فقر در مناطق به طور کلی در حال کاهش انتظارات برای چه مدت دانش آموزان باید هزینه های مدرسه هر روز. مدارس ابتدایی کمتر به احتمال زیاد به ارائه زندگی می کنند کلاس های تدریس توسط دانش آموز خود ، و دانش آموزان در فقر مدارس بیشتر احتمال دارد به بررسی مواد به جای یادگیری چیزی جدید.

سارا Evrard دختر بچه در حال رفتن به کلاس چهارم در یک مدرسه کاتولیک در میلواکی و مصرف تابستان کلاس های مدرسه در حال حاضر با NSSI. Evrard می گوید: در فصل بهار بچه ها و همکلاسی هایش "را زوم جلسات با معلمان خود را روزانه و سپس آنها را انتخاب کنید تا یک بسته در مدرسه بود که کار خود را برای این هفته است." او می گوید: مدرسه اجتناب از انجام مقدار زیادی از زمان واقعی آموزش از آنجا که برخی از کودکان به دستگاه های به اشتراک گذاری با خواهر و برادر و برخی از خانواده ها مشغول به کار بودند و در طول روز و تا به حال به نظارت بر مدرسه در شب. "اما قطعه ای که برای ما احساس شد و به نوعی گم شده بود که یک معلم تعامل است."

او می گوید که دقیقا همان چیزی است که آنها در حال گرفتن با NSSI و دختر او آن را دوست دارد. "او دقیقا هیجان زده هنگامی که من به او گفتم او ثبت نام در مدرسه تابستانی" Evrard می گوید اما در حال حاضر لیلیان است به چالش کشیده درگیر و او را ملاقات کودکان و نوجوانان از سراسر کشور است.

ایان رو می گوید سازمان او امیدوار است به تیم با مدارس سراسر کشور در پاییز. او می گوید سیستم مدرسه هم می توانید خود را انتخاب کنید محلی سوپراستار معلمان به مربیان و یا آنها می توانند با استفاده از ابتکار عمل معلمان و درس. معلمان محلی پس از آن می توانید شبکه با دیگران در سراسر کشور و دریافت پیشنهادات و انتقادات خود را آنلاین عملکرد در راه است که نمی لزوما اتفاق می افتد این ترم.

"رک و پوست کنده همه ما در محوری به آموزش از راه دور در بهار. و شما می دانید که هر کس آماده بود که" رو میگه. "در حال حاضر من فکر می کنم ما آموخته زیادی در مورد آنچه که عناصر کار می کنند و ما در تلاش هستیم به یک منبع است."

اما برخی نگران هستند که این برنامه ممکن است overpromising. برای یک سهام مسائل که با دخالت برخی از خانواده ها — از جمله برخی از لیلیان Evrard را همکلاسی — قادر بودن به گرفتن بخشی در زمان واقعی آموزش می رویم در هر نقطه. بسیاری از مناطق هنوز در حال کار بر روی دستگاه های Wi-Fi را به همه دانش آموزان در میان گسترده کاهش بودجه. و در حالی که NSSI لزوما هزینه ولسوالی پول سازمان است ارائه کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت.

و پس از آن وجود دارد آموزش. بسیاری از بالا انجام منشور شبکههای مدرسه است که همراه با NSSI مانند دستاورد اول و صعود یادگیری انتقاد شده است و در گذشته برای رویکرد به آموزش است که بیش از حد اسکریپت و استاندارد است که بر بالا نمرات آزمون بالاتر از همه. این "هیچ بهانه" مدل شده است در حال سقوط از نفع در سال های اخیر است.

جاستین رایش یک پژوهشگر در آموزش و پرورش فناوری در دانشگاه فنی ماساچوست. او را در حال همکاری با مناطق و گوش دادن به دانش آموزان و معلمان برای کمک به reimagine آموزش این سقوط. او می گوید ترجیح می دهم برای دیدن هر منطقه به معلمان آموزش و توانمندسازی به برنامه آنلاین آموزش راست به جای عجله برای راه حل های پیش ساخته.

"من فکر می کنم کافی مبل آموزش ممکن است. من فکر نمی کنم این مسئول به وعده عالی کلید در دست برنامه درسی و آموزش."

اما رایش اذعان دارد که با بسیاری از مناطق تکاپوی برنامه ریزی آموزش از راه دور در این پاییز NSSI ممکن است به چیزی است. او می گوید: به سادگی با قرار دادن مقدار زیادی از معلمان با استعداد با هم و به آنها آموزش و جهت روشن "می تواند در بسیاری از موارد می تواند راه بهتر از داشتن هر مدرسه و منطقه شکل این مسائل را خود به خود."

آن را تقریبا اوت. بسیاری از مناطق ممکن است سپاسگزار برای خارج از جعبه راه حل در هر دو حواس عبارت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب