دانشمندان در تلاش برای کشف کردن اگر تابستان را آهسته گسترش COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus شیوع آغاز شد و در طول زمستان در ووهان چین. دانشمندان در حال پرسیدن اگر گرما و رطوبت در کشورهایی مانند مالزی (بالا راست) — و در مناطق که در آن تابستان است و به زودی شروع — می تواند سرعت انتقال. نیکولاس Asfouri/خبرگزاری گتی ایماژ/ Lim Huey Teng/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیکولاس Asfouri/خبرگزاری گتی ایماژ/ Lim Huey Teng/ایسنا

بدترین شیوع COVID-19 تا کنون شده است در هوای سرد بخش هایی از نیمکره شمالی در فصل زمستان و یا اوایل بهار است. خواهد آب و هوای گرمتر سرعت انتقال?

می تواند در نیمکره جنوبی دیدن شیوع بیماری تشدید است که به عنوان بخشی از جهان حرکت به زمستان ؟

و ممکن است که انتقال ممکن است به طور طبیعی قطع آن را به عنوان در هر سال به صورت فصلی آنفولانزا ؟

اینها برخی از سوالات کلیدی در مورد COVID-19 که دانشمندان در حال تلاش برای پاسخ به.

“فصلی آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی شناخته شده است برای صدها سال اگر نه هزاران نفر می گوید:” Akiko Iwasaki استاد immunobiology در دانشگاه ییل دانشکده پزشکی. “در طول ماه های زمستان ما تمایل به افزایش موارد عفونت تنفسی از جمله آنفلوانزا ویروس ها.”

وجود دارد تعدادی از عوامل است که کمک به چرا آنفولانزا می رسد و در زمستان اما Iwasaki می گوید: عامل اصلی این است که رطوبت نسبی هوا. در زمستان افت در مقدار بخار آب در هوای سرد و خشک باعث می شود آن را آسان تر برای ویروس ها برای تبدیل شدن به هوا برد.

این باعث می شود آنچه Iwasaki خواستار “تنظیمات کامل” برای ویروس های تنفسی برای انتقال.

“هنگامی که شما سرفه یا عطسه و یا حتی صحبت کردن با شما تولید این قطرات که در حال بیرون آمدن از دهان خود را,” او می گوید. “و برخی از آنها را اگر شما در حال آلوده حاوی ذرات ویروس. در شرایط خشک آن ذرات از دست دادن بخار آب و تبدیل شدن آنها به هوا برد.” این اجازه می دهد تا ویروس باقی بماند در هوا برای مدت زمان طولانی بسیار بیشتر از تابستان است.

البته او صحبت کردن در مورد سنتی سرد و آنفولانزا ویروس ها است که مورد مطالعه قرار گرفته است برای سال.

سوال این است که آیا جدید coronavirus را نیز در این راه رفتار.

Iwasaki فکر می کند.

“این رمان coronavirus یک پسر عموی coronaviruses است که گردش خون در انسان و فقط باعث سرماخوردگی,” او می گوید. “بنابراین اموال virus است که به احتمال زیاد شبیه به سرماخوردگی نسخه از coronavirus. بنابراین من انتظار می رود که این [جدید] coronavirus همچنین می توانید در هوا باقی بماند بهتر است در کاهش رطوبت نسبی به این معنی که شرایط داخلی است که شما پیدا کردن در ماه های زمستان.” به این معنی که آن را می شود بیشتر احتمال دارد به گسترش در فصل زمستان.

اما برای این اتفاق وجود دارد به برنامه انتقال.

سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در راهنمایی های خود را در سارس-CoV2 تطهیر هوابرد گسترش و گفت: به جای آن که فرم اولیه از انتقال است که توسط “بزرگ قطرات تنفسی.”این بحث – هوابرد در مقابل قطرات — بسیار مهم واگرایی در فکر وقتی که می آید به بدانند اگر COVID-19 رفتن به فصلی. اگر فرم اصلی انتقال هوابرد و سپس رمان coronavirus می تواند تبدیل به یک فصلی بیماری است. اگر آن را به طور عمده از طریق گسترش می یابد “بزرگ قطرات تنفسی” پس از آن فصلی است که کمتر احتمال دارد.

شواهدی وجود دارد با اشاره به سمت هر دو ممکن است راه های انتقال.

انتقال از طریق قطرات تنفسی بزرگ” کار می کند این راه است. هنگامی که یک فرد آلوده عطسه یا سرفه ویروس-لادن تف, پرواز را به هوا. این ذرات که حتی ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای دیدن رفتن نیست خیلی دور: که برآورد آنها سفر حدود 3 فوت قبل از انداختن بر روی سطوح به طور مستقیم در اطراف فرد آلوده.

با توجه به این مدل اگر یک فرد با COVID-19 غذا خوردن در رستوران آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد برای آلوده کردن کسی که در جدول خود را از کسی که در سراسر اتاق.

بنابراین اگر جدید کروناویروس در درجه اول گسترش این راه در قطرات بزرگ فصلی ممکن است مهم نیست.

مطالعات خارج از آسیا باید مستند این نوع گسترش در میان افرادی که در تماس نزدیک به یکدیگر است.

و در سال 2003 یکی دیگر مرگبار کرونا ويروسی است که از نزدیک مربوط به سارس-CoV2, سندرم حاد تنفسی (سارس) اعتقاد بر این است که گسترش در درجه اول از طریق قطرات بزرگ.

اما محققان در آمریکا aerosolized رمان coronavirus در آزمایشگاه تنظیمات مکانیکی پاشش ویروس به هوا به طوری که آن را شناور. آنها آن را پیدا باقی می ماند می تواند در هوا برای بیش از یک ساعت. در برخی از درجه حرارت و رطوبت سطح آنها دیده می شود در نتایج اولیه که aerosolized ذرات می تواند باقی می ماند, معلق در هوا حتی طولانی تر از برخی از ویروس آنفولانزای.

چه کسی موافق است که کروناویروس جدید می تواند aerosolized به خصوص در برخی از روش تهاجمی پزشکی اما جهانی سلامت بدن اصرار دارد این نیست که یک فرم اولیه از انتقال.

Iwasaki مخالف است.

“من خواهد بود بسیار شگفت زده در واقع اگر این رمان coronavirus نیست aerosolized,” او می گوید. “چرا که آن را متفاوت از دیگر انواع ویروس های تنفسی?”

اما محققان دیگر احتیاط در مقابل با فرض این که هر گونه ویروس جدید بدون در نظر گرفتن چگونه آن را گسترش خواهد پیروی از یک الگوی فصلی.

“با یک ویروس جدید که به جمعیت همه حساس است می گوید:” Anice Lowen استادیار میکروب شناسی و ایمنی شناسی در دانشگاه اموری. او اشاره می کند که هیچ کس تا به حال فرصتی برای توسعه ایمنی: “همه نوع بازی منصفانه برای عفونت [از] که virus. پس از آن باعث می شود این ویروس انتقال خیلی بیشتر به راحتی به طوری که آن را ممکن است همچنان به انتقال حتی هنگامی که در اوجی در شرایط … یا فصل … است و نه مطلوب برای انتقال است.”

او می گوید: این کروناویروس جدید به خوبی ممکن است همچنان به گسترش مستقیم از طریق تابستان در اینجا در ایالات متحده آمریکا است.

Lowen اشاره می کند که هنگامی که ویروس آنفلوانزای H1N1 پدید آمده در سال 2009 آن را شروع نمی شود در زمستان راه آنفلوآنزای فصلی می کند.

“سال 2009 همه گیر شده در آوریل و مه” او می گوید: “به خوبی در خارج از نرمال فصلی.”

در نهایت ویروس H1N1 را به یک سقوط بیشتر فصلی سنتی, الگوی, اما چندین سال طول کشید.

بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ نیز می گوید درجه حرارت گرم نیست و به نظر می رسید که متوقف گسترش این ویروس است.

“آنچه که ما دیده ایم در جنوب شرقی آسیا است که وجود دارد سنگین بذر عفونت [از چین] به تایلند به مالزی و اندونزی و برخی از مکان های دیگر است که نسبتا داغتر,” او می گوید. “و آن را به نظر می رسد در این لحظه مانند گسترش عفونت شده و کمی کندتر در برخی از داغتر از کشورهای در کولر کشورها است. بنابراین تفسیر من این است که کمی از فصلی فشار شاید کاهش انتقال 10 درصد اما آن را تقریبا به اندازه کافی برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر از اتفاق می افتد زمانی که ما چنین اساسی توانايی انتقال.”

حتی در آمریکا ایالت های جنوبی مانند فلوریدا و لوئیزیانا شده است آمار همراه با سردتر متحده مانند نیویورک و میشیگان.

اما بدترین شیوع بیماری تا کنون در سطح جهان شده است در کولر مکان. بنابراین به عنوان نیمکره جنوبی حرکت می کند به زمستان محققان خواهد شد از نزدیک که آیا انتقال سارس-CoV2 را افزایش می دهد در آمریکای جنوبی و آفریقا و اوشنا به عنوان حرارت هوا قطره.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im