AP بررسی واقعیت : ترامپ در مک کین ؛ کشش بایدن بر روی ویروس

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت که او هرگز جان مک کین را بازنده نامید - او انجام داد - و رد رکورد سناتور

توسط MINERALNEWS در 15 شهریور 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت که او هرگز جان مک کین را بازنده نامید - او انجام داد - و رد رکورد سناتور فقید جمهوری خواه در امور کهنه سربازان با وجود به طور معمول تخصیص یکی از دستاوردهای تاج گذاری مک کین در آن جبهه به عنوان خود او.

ترامپ در طول یک هفته گذشته رویدادهایی را در کنوشا، ویسکانسین مخدوش کرد و دست خودش در آن ها قبل از اینکه یک خشم بر سر نظرات گزارش شده اش در مورد سربازان سقوط کرده، خطابه های او را منحرف کند.

جو بایدن رقیب دموکرات ادعا کرد که اولین کسی بوده است که خواستار استفاده از قدرت های تولید اضطراری در همه گیر شده است، زمانی که او نبود.

یک بررسی:

جانبازان و مک کین

TRUMP: "I was never a big fan of John McCain, disagreed with him on many things including ridiculous endless wars and the lack of success he had in dealing with the VA and our great Vets." — part of a series of tweets Thursday.

حقایق : او نادیده گرفتن موفقیت های مفرد مک کین از طرف جانبازان همکار.

مک کین یک نیروی پیشرو در سنا در پشت این قانون بود که به جانبازان گزینه ای داد تا تحت شرایط خاصی به خارج از سیستم مراقبت های بهداشتی وزارت امور ایثارگران بروند و با هزینه عمومی مراقبت های خصوصی دریافت کنند. باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، قانون انتخاب VA را به قانون امضا کرد. ترامپ با نادیده گرفتن آن واقعیت، به طور مداوم ادعا می کند که انتخاب را زمانی وارد قانون کرده است که هیچ دیگری نمی توانست.

ترامپ در سال ۲۰۱۸ قانونی را امضا کرد که گزینه های استفاده از برنامه Choice را که اوباما، مک کین و دیگر قانونگزاران تأسیس کرده بودند گسترش داد.

قانون سال ۲۰۱۸ به نام سه قانونگزار که کهنه سربازان جنگ بودند نامگذاری شده است. همه شون الان مُردن آن ها ریپ ساموئل آر جانسون، آر-تگزاس و دموکرات سن دانیل کی آکاکا، دی هاوایی و مک کین، آر-اریز هستند.

___

ترامپ: "همچنین، من هرگز جان را بازنده نامیدم و به هر چیزی سوگند یاد نکردم، یا هر کس، از من خواسته شد که قسم بخورم، که من هرگز سربازان بزرگ سقوط کرده مان را چیزی غیر از قهرمانان نامیدم." - پنج شنبه توییت کردم.

اون مک کين رو بازنده ناميد

علاوه بر این، آسوشیتدپرس بسیاری از نظراتی را که ترامپ از سوی آتلانتیک گزارش شده بود تأیید کرده است که تفرقه افکنی را سقوط داده یا اعضای سرویس آمریکایی را اسیر کرده است، مانند توصیف او از مردگان آمریکایی در یک قبرستان نظامی به عنوان «بازنده».

در مورد مک کین، ترامپ در سال ۲۰۱۵ به یک مجمع محافظه کار در آیووا گفت که دیدگاه او نسبت به مک کین زمانی تغییر کرد که مک کین انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ را به اوباما از دست داد. او می گوید: «او باخت، بنابراین من بعد از آن هرگز او را به اندازه دوست نداشتم، چون بازنده ها را دوست ندارم.» ترامپ در ادامه سرویس جنگی مک کین را برکنار کرد: «او قهرمان جنگ نیست. اون يه قهرمان جنگيه چون دستگير شده من از آدمايي خوشم مياد که دستگير نشون"

ترامپ در سال ۲۰۱۵ نیز در توئیت یک مقاله خبری در توییتر مک کین را «بازنده» نامید.

___

پاندمی

بایدن: "هنگامی که آن را تا ماه مارس، من مدام گفت: "نگاه کنید، شما باید به استناد،" و شما به یاد داشته باشید، من فکر می کنم من اولین -- من ممکن است اشتباه -- کسی که خواستار قانون تولید دفاع است." -- نظر پس از یک کنفرانس خبری چهارشنبه.

حقایق: او در مورد اشتباه بودن درست است.

بایدن ۱۸ مارس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که خواستار استناد ترامپ به قانون تولید دفاع برای اولویت دادن به «و بلافاصله افزایش تولید داخلی هر گونه تجهیزات پزشکی بحرانی مورد نیاز برای پاسخ به این بحران - مانند تولید هواکش ها و آموزش های مرتبط برای فعالیت» است. تماس او در همان روزی صورت گرفت که ترامپ دستور استفاده از اقتدار خود را تحت این عمل امضا کرد.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن